Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, June 27, 2011

SaLuSa, June 27, 2011Mēs bijām minējuši noteiktus ierobežojumus, kas attiecas uz mūsu aktivitātēm, kur jūs esat iesaistīti. Vienmēr ir tie, kurus jūs sauktu par „augstākām autoritātēm”, kuras mūsu gadījumā ir Gaismas Būtnes, kas pārrauga visu Visumu. Mēs zinām, ka daži no jums brīnās kāpēc tumšajiem, ir šķietami dota lielāka iespēju atļauja iejaukties jūsu dzīvēs. Tas ir tāpēc, ka dualitāte ir cīņa starp tumsu un Gaismu, par iespēju gūt pārākumu uz planētas. Tomēr pastāv ierobežojumi un mēs, par piemēru, varam atsaukties uz dievišķo ediktu, ka nekādai militārai varai netiks dota atļauja izmantot kodolieročus vai uzsākt trešo pasaules karu.

Turklāt rezultātā, ja jūs esat sasnieguši apziņas augstāko līmeni, jūs esat nopelnījuši tiesības turpināt Augšāmcelšanos, bez jebkādiem noraidījumiem. Tumšie jau ir liegti iznīcināt Zemi, kas bija kārtējais dievišķā edikta rezultāts, kas nāca tieši no Dieva uz jūsu Visumu. Tie būtu varējuši izraisīt notikumus, kas nesenā pagātnē būtu varējis novest pie šāda veida iznīcināšanas, un patiešām tas nebija vienīgais gadījums, kad šāda veida apdraudējums tika novērsts.

Tāpēc mīļie, jūs varat redzēt, ka cīņa vēl ir tālu, lai kļūtu par vienpusīgu, un līdzsvars ir novirzījies uz Gaismas pusi, kas ir kļuvusi par vadošo spēku. Tas ir tikai laika jautājums, pirms tā pārvērtīs zemākās enerģijas un kļūs totāla līdz ar Debesbraukšanas atnākšanu. Tādēļ jums nevajadzētu pārāk bažīties par zemes satricinošajiem atgadījumiem vai katastrofu baumām. Mēs redzam jūsu turpinošos mēģinājumus ienest Gaismu uz Zemes, kas ir jūsu veiksmīga un droša ceļa garantija uz cikla beigām. Protams ka būs fiziskas pārmaiņas, kas izrietīs no Mātes-Zemes pašattīrīšanās, bet, kur tas būs iespējams, tās būs mūsu pārveidotas.

Ko mēs tagad vēlētos redzēt, ir strauja apziņas līmeņa celšanās, kas dotu iespēju panākt mieru uz planētas. Jūs varat sasniegt šos mērķus, ja tikai koncentrētos uz nākotni un nedotu savai enerģijai nekādas negatīvas iespējas, kas nekādā gadījumā nenotiks. Jūs efektīvi varat atstāt bezspēcīgus tumšos spēkus, liedzot tiem zemākās enerģijas, ar kurām tie barojas. Kā jau mēs bieži to esam minējuši, lai saņemtu vēstījumu caur jums, bailes ir tas, ko tumšie spēki cenšas izveidot. Jūs varat noliegt viņu panākumus paliekot centrēti un mierīgi un nedot iespēju citiem apgāzt jūsu spējas būt Vienam ar Visu, Kas Ir. Tas patiesi ir tas, uz ko jūs mērķējat, lai attīstītos un sagatavotos brīnišķīgai dzīvei augstākās dimensijās. Neviens nevar to izdarīt jūsu vietā, tāpēc piesakiet sevi pārmaiņām un ziniet, ka saņemsiet milzīgu palīdzību.

Daži no jums, kas ir apgaismoti atrod to kā grūti panākamu, kad jūs esat vientuļa balss ģimenē, vai arī varbūt draugu lokā. Jo skarā ar jūsu uzskatiem, no jums izvairās tie, kam vajadzētu savienoties ar jums mīlestībā. Šobrīd jūs turaties diezgan spēcīgi ar tām iekšējām zināšanām, kas nāk no sirds. Tā var būt vientuļa dzīve, kas varētu atstāt jums alkas pēc kāda, ar kuru dalīties savās zināšanās. Vai tāpēc jūs apsverat to, kā tā nav nejaušība, ka jūs atrodat sevi šajā pozīcijā, jo ir skaidri saprotams tas, ka jūs esat domāti kā katalizators, lai palīdzētu tiem, kas ir tieši ap jums.

Ļoti drīz jūs būsiet vajadzīgs, jo kad notiks atklāšana, cilvēki sāks uzdot jautājumus kam tad ir jātic, it īpaši par nenoliedzamo Kosmosa Kuģu klātbūtni un tās iemītniekiem. Kad tiks sasniegts punkts, kad savienošanās starp tiem un Cilvēku Rasi būs attaisnota, tik un tā būs daudzi konservatīvisti, kas noraidīs ideju. Gaismas Darbinieki un citi brīvi domājošie būs vienisprātis, tomēr kā cēlas, bet firmas atbildes būs jādod nekavējoties. Jums būs jāstrādā ar to, bet esot labi sagatavotiem šādiem gadījumiem, jums būs jābūt spējīgiem tikt galā ar vieglumu.

Mēs vienmēr atzīmējām, kā atklāšanas daļa varētu būt arvien pieaugošākā mūsu klātbūtne jūsu debesīs un mēs darītu zināmu par sevi, lidojot virs lielām pilsētām. Mēs redzam, ka darām jūs zināmus, kas parāda to, ka esam nākuši, lai iepazīstinātu jūs ar mūsu kuģi. Līdz šim mēs bijām uzmanīgi, lai nodrošinātu to, ka jūsu novērojumi jūs nepārspēj, nav nospiedoši un ka patreizējo kuģu skaits netiek uzskatīts kā kaut kāds drauds jums. Tomēr tagad tas šķiet rada uztraukumu, kad daudzi kuģi ir redzami vienā un tai pašā laikā.

Apstākļi uz Zemes vairākos veidos pasliktinās un neskatoties uz jūsu atzinumiem par nopietno kaitējumu, kas tiek nodarīts jūsu ekoloģijai mežu izciršanas dēļ, tie turpina pieaugt. Cilvēks šķiet neņem vērā Dabas vajadzības un tās daudzās sugas, kuras ir atkarīgas no labas dzīvesvietas vides, lai izdzīvotu. Rezultātā Daba ir nelīdzsvarota un daudzām sugām draud izmiršana uz visiem laikiem. Tāpēc līdz ar mūsu atnākšanu tas pieliks punktu šādai destruktīvai rīcībai. Mēs saprotam, ka daži cilvēki ir rīkojušies tik bezatbildīgi, jo viņus piespieda nabadzība tā rīkoties. Tās problēmas tiks izskaustas ļoti ātri, kad pārpilnība pieprasa, ka zemes bagātībām ir jābūt sadalītām vienlīdzīgi. Šādi plāni jau pastāv un ir pietiekami attīstīti, lai būtu īstenojami.

Mums ir priekšrocība pilnībā izprast jūsu problēmu cēloņus un daži ir Illuminati politikas rezultāts. Noturot jūs vajadzību stāvoklī, tie iegūst varu pār jūsu kontrolēšanu un tas mainīsies, jo ikvienam cilvēkam galu galā nebūs vajadzīgs itin nekas. Dzīve pēkšņi tiks apcirpta no atspējošajiem iemesliem, kas dara jums postu un nelaimi, kur daudzi jau ir to upuri. Tas viss ir ietverts plānā un ja reiz mums ir nepieciešamība likt šos labojumus pie lietas, jūs būsiet patīkami pārsteigti par to darbību ātrumu. Mūsu rīcībā ir miljoniem kuģu un tikpat personāla, lai ar tiem darbotos, tāpēc nekāds uzdevums mums nesagādās grūtības. Fakts ir tāds, ka mūsu tehnoloģiski attīstītās iekārtas ir tik ļoti pārākas par tām, kuras jūs esat redzējuši, lai gan dažiem no jūsu zinātniekiem ir pareizas idejas, pat ja tās sevi vēl nav pierādījušas darbā.

Es esmu SaLuSa no Siriusa un mūsu vēstījumi var būt mazliet intensīvāki, tā kā jūs esat tik tuvu apskaidrībai, kas automātiski novedīs jūs pie atklāšanas. Mēs ar paredzēšanu gaidām un ceram uz mūsu pirmo kontaktu ar jums.

Paldies Tev SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light

Translator: Latviesu Team.Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.