Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, March 30, 2012

SaLuSa, March 30, 2012Tā nevar būt, bet īsi pirms daudzajām aktivitātēm, kas tiek veiktas, lai sekmētu jūsu attīstību, nāk jūsu uzmanībā.Apjoms kādā mūsu sabiedrotie ir iesaistīti liks rasties jautājumiem, kas jāņem vērā būs plašsaziņas līdzekļiem. Tas var aizņemt nedaudz vairāk laika pirms mūsu klātbūtne tiks paziņota, bet arī jebkādi pasākumi kas tiek veikti, lai novērstu to būs veltīgi. Pirmā reakcija radīs visāda veida atsauksmes , bet tie, kas apšauba vai noraida mūs drīz būs aizēnoti caur lielāko daļu cilvēku kas akceptē mūs. Tas neaizņems ilgu laiku vispār, realizācijai noslīkt, ka mēs esam šeit, lai palīdzētu jums, un kas ietver novērst visus tos, kuri ir nelikumīgi ar savu autoritāti un atbildību verdzinājuši jūs daudzus gadus. Tās ir beigas Ilumināti kuri jau nopietni vājināti, zaudējot lielu daļu savu kontroles pār jums.

Jūs zināt, ka tagad mēs esam pilnīgi iesaistīti saglabāt mieru uz planētas, lai gan mēs nevaram apstādināt katru konfrontāciju. Miers nāks pie jums, kad lielās pilnvaras pārtrauks iejaukšanos citu valstu lietās. Pārāk ilgi viņi ir grafiski manipulējuši apstākļus, kuri ir spieduši valstīm pārdot savas preces.Rezultāts ir, ka liela daļa saražotās bagātības, kas būtu palīdzējusi tās iedzīvotājiem ir atņemta no valsts. Šīs problēmas tiks visas vērstas par labu, ar cilvēku dzīves standartu uzlabošanu un jaunās tehnoloģijas ieviešanu tirgū. Jo nabadzīgākajās valstīs liela problēma ir medicīniskās palīdzības trūkums un atbilstošas ​​telpas, bet tas tiks ātri pārvarēts.Narkotiku lietošana kļūs nevajadzīga, jo mēs izmantosim dabiskas metodes, izmantojot tehnoloģijas, kas būs jaunas jums. Neviens uzdevums nebūs pārāk grūts priekš mums, lai mēs nevarētu tikt galā ar to, un izmaiņas būs redzamas ļoti ātri.

Mēs zinām, ka cilvēki jau vēlas uzzinātu, kas notiks, bet mēs lūdzam, lai jūs pagaidāt, kamēr mēs varēsim pilnībā atklāt sevi. Mēs vēlamies nākt pie ikviena, un nodrošināt jums ātri saprast to kas ir vajadzīgs no jums. Nebaidieties, jo viss būs dots savlaicīgi, kā arī rīkotas tikšanās ar mums, lai sakārtotu visus jautājumus. Kādu laiku būs nepārtraukti raidījumi lai informētu jūs par paveikto. Šie ir aizraujoši laiki kas nāk un tas izplatīsies visa pasaulē, kad nākotne tiks saprasta. Brīvība ir kaut kas ko daži ir patiešām pieredzējuši un tā vēl aprīs jūs visus, pirms Augšu[celšanās notiks.

Nākotne ir zelts un faktiski Zelta laikmets, un šim faktam vien vajadzētu dot jums norādi par to, kas gaidāms. Dzīvot pilnībā un ar spēju radīt pēc vēlēšanās, būs jauna pieredze, un līdz tam jums vajadzēs būt ieguvušiem augstāku apziņas un sapratnes līmeni, kas novērsīs jūsu nepareizās pilnvaras. Kā jūs varat redzēt, liels lēciens uz priekšu notiks, un vismaz sakot jūs būsiet absolūti atšķirīgi ar to, kas jūs esat tagad.Pagarināts dzīves ilgums pēc jūsu izvēles būs kaut kas jauns jums, un sniedz jums vairāk nekā pietiekami daudz laika, lai pilnībā izbaudītu to.Patiesībā jūs varēsiet burtiski "mainīt" ķermeņus, ja tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu pabeigšanu. Tās ir visas jomas, kuras jūs galu galā sapratīsiet, un atcerieties, ka jums būs ievērojami uzlabota apziņas pakāpe.

Duālisms ir devis milzīgu spēku jums , lai apstrādātu visvairāk grūtās un sarežģītās problēmas.Tātad, mīļie, mēs uzskatām, ka jūs varat burāt cauri atlikušajiem mēnešiem līdz Augšāmcelšanai. Jūs esat sagatavoti, lai zinātu, ko gaidīt, un neatkarīgi no neērtībām Jums tās sekos uz notiekošo miera periodu. Protams mēs kaļam uz priekšu ar mūsu lomu pašreizējās apmaiņās ar mums un mūsu sabiedrotajiem, pret tumšajiem, jo tie padodas unredz mūsu gatavību traucēt jebkādu mēģinājumu izraisīt nepatikšanas. Mēs esam ļoti daudz no lomas kā Galaktikas policisti, bet mēs ievērosim Visuma likumus, un mūsu ceļi ir mierīgi, bet spēcīgi, ja mums ir jāizdara mūsu autoritāte. Pat tie, kas pretojas mums joprojām ir daļa no visa, un jāizturas pret tiem, ievērojot Gaismu ko tie nes. Neviena dvēsele nav ārpus izpirkšanas, un galvenais ir mīlestība, kas rada izmaiņas, modinot viņus atkal.

Skaidri jums jāmeklē aiz ārējās struktūras, kad jūs apskatāt jūsu līdzcilvēkus, un paturiet prātā, ka visas dvēseles izcelsme ir no viena Avota. Visi no jums ir pieredzējuši galējības dualitātē, un tas ir labi,ja jūs paturiet prātā, ļoti piemērotu teicienu "bet lai Dieva žēlastībā eju es". Tas ir iemesls, kāpēc jums ir ieteikts atlikt spriedumu, un mēģināt redzēt skaistumu un mīlestību visās dvēselēs. Visi galu galā kļūs apgaismoti atkal un nav svarīgi, cik ilgi tas notiks, bet tad laikam nav nozīmes ārpus jūsu dimensijas, jo tas neeksistē. Kamēr uz Zemes dualitātē "nav laiks" ir neiedomājama ideja, bet varbūt jūs varat saprast, ka viss ir tagad. Kas padara jūsu ceļojumu ārkārtīgi interesantu,tas ka jūs varat iet atpakaļ pagātnē,un tie no jums, kas ir izšķiroši var paraut sevi uz konkrētiem vēsturiskiem laikiem, kas gan labāks nekā varēt tos apmeklēt. Ir arī iespējams ceļot dažādās laika līnijas uz nākotni, ko jūsu LaikaCeļotāji ir piedzīvojuši

Pamazām Jūs pielāgojaties jaunajai dzīvei kas jums priekšā, un jūs izvēlaties, kur tā novedīs jūs turpināt jūsu attīstību. Esiet pārliecināti, ka jums ir garīgie palīgi, lai dotu jums padomu par to, kas ir vislabākais jūsu progresam. Jūs neesat nekad bijis bez šādas palīdzības,un ja jūsšaubaties tagad nevilcinieties raidīt savas domas tiem, un jūs varētu būt patīkami pārsteigti par iznākumu. Tomēr, jūs nevarat noteikt, kā tieši tas tiks izstrādāts, jo tas ir jūsu labākajās interesēs, un jūs nevarat zināt, tieši to, kas tas ir. Pēc augšāmcelšanās jūs iepazīsiet tās dvēselēs, kas ir ceļojušas ar jums cauri dualitātei. Tie var arī nepalikt kopā ar jums par cik jūsu vajadzības neapšaubāmi mainās, jo jūs savu nākotnes dzīvi iespējams vairāk definējat tādā virzienā kurā vēlaties doties.

Es esmu SaLuSa no Siriusa, un jāpiemin atkal kā laiks ir paātrināts, droša zīme, ka esat pacilājošāks daudz ātrāk Gaismā. Daudzi jau var sajust jaunu sajūtu kas dod atvieglinājumu un neietekmē to, kas notiek apkārt viņiem. Tā miera sajūta izplatīsies, un daudz bailes faktoriem vairs būs tāda paša ietekme. Labi padarīts, tiem, kuri ir sasnieguši šādu līmeni, un mana mīlestība pret jums visiem.

Paldies SaLuSa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Translation: Maris


Share |