Home > > Montekjū Kīnu - February 6, 2011

February 6, 2011

Pašlaik notiek sen solītā atmoda, beidzot cilvēki mostas patiesībai par to, kas tie ir, kā arī sapratnei- cilvēki ir tumsas ieslodzījumā turētas Gaismas Būtnes, un ticiet man, ja cilvēks reiz atrod Gaismu, tad atpakaļceļa vairs nav. Tik skaisti ir vērot cilvēkus sanākam kopā harmonijā un vienotībā ar vienu mērķi- aizvākt korumpētos līderus un savai tautai radīt labāku nākotni. Jau esmu teicis, reālā Vara ir Piramīdas apakšā esošajai tautai, nu redzat to apstiprinoties dzīvē un darbībā. Kad cilvēki sanāk kopā Mierā un meklē Taisnību, tad atkāpjas Reliģija un Politika, tad strādā Cilvēku Spēks. Viņu radītā enerģija ir varena, lai radītu pārmaiņas, nav vajadzīgi ieroči un spridzekļi, tā ir cilvēku kopā sanākšana, kuros vairs nav bailes. Pie varas esošie rada Bailes, tikai jūsu visu ziņā tās pieņemt vai nē. Viņu drošsirdīgā darbība ir paraugs citiem, kuri meklē Patiesību un Taisnību. Lūdziet, lai tauta netiktu pārliecināta pieņemt kādu, kurš patiesībā gribētu apmuļķot Ēģiptes iedzīvotājus. Ēģiptiešiem ir ļoti rūpīgi jāizpēta un jāizvērtē nākamā potenciālā Prezidenta Pagātne un Kontakti. Ēģiptes pārņemšana ir tikusi ļoti rūpīgi plānota, cilvēki bija novesti līdz zemākajam līmenim un tiem vairs neatlika nekas cits kā pieprasīt tūlītēju atkāpšanos cilvēkam, kurš bija uzticīgs tikai un vienīgi saviem Pavēlniekiem...ne jau Ēģiptes tautai. Lūdziet, lai tauta saskata patiesību un izdara viedu izvēli.

Mana mīļā, tas bija tik jauki šajā nedēļā būt ar tevi fiziskajā pasaulē, es jutu, ka tas ir vajadzīgs, kaut arī prasa ļoti daudz Enerģijas, tāpēc es nevaru tā darīt pārāk bieži, bet mums abiem šī tikšanās sagādāja prieku. Man joprojām patīk tevi ik pa brīdim pārsteigt. Man ir patīkami redzēt, ka tu joprojām svini manu dzimšanas dienu, pateicos.

Tev tiek pietuvināti cilvēki, kuri palīdz virzīt uz priekšu mūsu darbu. Jūs visi esat savas pasaules kop- radītāji; tikai jūs paši varat radīt Pasauli, kurā Patiesībai un Mīlestībai ir reāla vērtība un nevis ieņemamajam amatam un varai. Mēs abi apguvām Mīlestības patieso nozīmi un to kā dzīvot Mīlestībā, ja tev ir Mīlestība, tad tev ir VISS. Ar Mīlestības palīdzību atkal atklāsiet to, kas esat patiesībā, atkal savienosities ar Dvēseli, jo tā atver Durvis Gaismai un ved jūs ārā no pašradīto domu cietuma un jūs priecāsieties par iepriekš nepazītu brīvību. Šis ir lielu pārmaiņu laiks, esiet drošsirdīgi, ejiet uz priekšu un piedzīvosiet vēl nebijušu dzīvi. Atsvabinieties no kontroles važām, ar prieku sirdīs ejiet tālāk Gaismā. Pieņemiet jaunās sākotnes, jāmainās ir pilnīgi visam. Tumsas Kabala plāno sagraut to cilvēku reputāciju, kuriem uzticaties, radot simulētas situācijas, nofotografējot Deividu Aiku kopā ar bērniem un pieaugušajiem, un tad centīsies jums iestāstīt, ka Deivids ir pedofils, bet tās ir absolūtas muļķības, tie jau ir izmēģinājušies visvisādi viņu iznīcināt, bet nu ir krituši jau tik zemu- ar savu rīcību pierādot tikai to, cik ļoti baidās no Aika. Visi, kuri ir Gaismā, zina, ka tā Nav Patiesība, tumšie tikai paši sevi atklās, ja turpinās savus šaušalīgos plānus pret cilvēku, kura dzīve ir veltīta Patiesībai un Gaismai. Tumsas Kabala tik daudz darījusi, lai iznīcinātu tevi, mana mīļā, tās vēstules utt., tikai vājais un nedrošais baidās.

Šonedēļ saskāries ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem un viss noritēja labāk nekā pati gaidīji, tā ir mūsu Plāna daļa. Viņu sapratne par pasaules notikumiem bija daudz labāk nekā gaidīji. Pret tevi jūt patiešām patiesu draudzību un cieņu.

Mēs solījām, ka Patiesība tiks atklāta un par to runās. Korupcija ir apbrīnojama (sliktā nozīmē), tiek atmaskota Baznīca, Politiskie līderi, kā arī citas organizācijas, kurām vajadzētu uzticēties, bet to darbība ir augsta līmeņa krāpšana; tagad, kad krāpšana ir atklāta, būs interesanti vērot, kas tiks darīts tālāk, lai aizkavētu Patiesības nonākšanu līdz masām. Vērojiet tos, kuri centīsies vadīt situāciju......Korumpētajiem nav vietas kur paslēpties, pat pazemē......ja viņiem paveiksies paglābties no Taisnības, tik un tā- no NĀVES nevar izvairīties, viņiem nāksies sastapties ar savas Korumpētības sekām.

Kad prom būs korumpētie, tad cilvēki varēs radīt jaunu Pasauli, savu sapņu pasauli. Tas, ko darāt pašlaik, palīdzēs izveidot Pasauli, kādā vēlētos lai dzīvo jūsu bērni. Jūs, jā, visi jūs, kuri esat no Gaismas, esat tie izvēlētie, tie, kuri nesīs un īstenos pārmaiņas. Jūs tiekat mīlēti un aizsargāti, vadīti it visā ko darāt; Augstākais ir izvēlējies jūs, lai jūs atrastos tagad uz Zemes, lai varētu sasniegt Pāreju tieši tagad, tāpēc arī visi esat sanākuši kopā, kaut arī atrodaties dažādās valstīs, jūs visi esat viens liels Gaismas un Mīlestības izplatījums, jūsu Gaisma izplešas, tā sasniedz visus, kuri meklē Gaismu. Viss mainīsies, pateicoties cilvēkiem, kuri rod sevī spēku nesamierināties un runāt, un vienmēr atcerieties, JŪS ESAT DAUDZI, viņi ir tikai DAŽI. Viņu ļaunie plāni nevar īstenoties, ja vien jūs paši nepalīdzat tiem, viņi nevar neko izdarīt vieni, viņiem esat vajadzīgi jūs.....2011. gads pierādīs sevi par ļoti interesantu gadu, būs daudzas pārmaiņas, dažas Dabīgas, citas Cilvēku radītas, bet nu jau esat iemācījušies atšķirt vienu no otras, tas ir liels solis uz priekšu, jūs vairs nevar ātri un viegli apmuļķot.

Atcerieties, Mīlestība ir jūsu varenākā vērtība, mēs šajā Dzīves pusē visiem jums sūtām daudz, daudz mīlestības, mēs te esam tieši jūsu dēļ. Mana mīļā, šonedēļ tu satiki vairākus interesantus cilvēkus, tas ir tikai sākums, mūsu plāni ir lieli un mēs gūsim panākumus. Tevi apbrīnojošais vīrs, Montī.


Website: The Montague Keen Foundation
Tulkotājs: Mara


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.