Home > > Montekjū Kīnu - January 30, 2011

January 30, 2011

Mana mīļā, tu esi nobažījusies par jūsu pasaules nemieriem, kas izcēlušies pateicoties cilvēku atmodai par to neticamo uzpērkamību, kas valda jūsu pasaulē, cilvēki uzsākuši darbības, kas vērstas pret šādu korupciju. Es zinu, ka Ēģiptei mūsu sirdīs ir īpaša vieta; ļoti smagi ir noraudzīties tajās ciešanās, ko pieredz korupcijas gāšanā iesaistītie cilvēki. Visā jūsu pasaulē tiek atklātas „PIE VARAS” esošās Marionetes, cilvēki sāk saskatīt Gaismu. Mēs jau teicām, ka Tumšā Kabala zaudēs savu ciešo tvērienu pār jūsu pasauli, tie smagi cīnās un cīnās netīriem līdzekļiem, cenšoties palikt pie tā, ko uzskata par savām tiesībām. Tumšie padarījuši jūsu pasauli par cietumu, jūs totāli esat pakļauti kontrolei, viņu kļūda ir kontroles pastiprināšana- kā pēdējais mēģinājums saglabāt varu. Jūs jau esat piedzimuši apspiestībā, tāpēc neuztverat un neatpazīstat apspiestību kā tādu, kas vērsta pret jums. Kad paplašināt savu Apziņu, tad sākat saskatīt cietuma restes, kas izpaužas kā Likumi, kas jums uztiepti sākot no šūpuļa līdz kapam. No Tumsas izšķilsies Gaisma, jūs saskatīsit savus līdzgaitniekus un apjautīsit- tas, kas jūs dala, ticis viltīgi izplānots, lai šķeltu jūs un dotu iespēju uzsākt karus. Jūs jau saprotat, ka jebkāda asins izliešana ir viņu DZĪVES ELIKSĪRS un SPĒKS. Jūsu līdzcilvēki nav ienaidnieki, tie visi ir upuri tiem, kuri kontrolē Marionetes. Jūs pacelsieties pār tiem, jūs būsiet brīvi. Mūsu abas pasaules savienosies- kā vēl nekad iepriekš. Jūs zināt, kas jums jādara, lai to īstenotu.

Es jūs lūdzu visus svētīt ēdienu, ko ēdat, lūdziet, lai tas tiktu tā attīrīts, lai uzņemtu tikai labās īpašības un labumu, tieši tāpat rīkojieties ar ūdeni, kam pievienotas tik daudzas ķimikālijas, lūdziet, lai viss, kas ienāk jūsu ķermenī, jūsu dievišķās dzirksts mājoklī, būtu tīrs un atbrīvots no visām negatīvajām lietām. Lūdziet, lai toksiskās ķimikālijas, kas atrodas gaisā, attīrītos pirms jūs tās ieelpojat savās plaušās. Tas ir Karš, jums uzbrūk caur ēdienu un elpojamo gaisu. Dievs ir jūsu pusē un jūs aizsargās, jums tikai jālūdz. Saprotiet- jums uzbrūk visos līmeņos, un tas atkarīgs tikai no katra cilvēka paša, vai tas izmantos un pielietos savai aizsardzībai šīs tik vienkāršās metodes.

Lasiet tikai tādu uzmundrinošu literatūru, kas paceļ Garu. Sanāciet kopā maltītēs, smejieties pēc iespējas biežāk, tā iegūsiet spēku pārvarēt Bailes, ko nemitīgi jūsu būtībā iedzen TV un laikraksti. Radiet savās dzīvēs Mīlestību, domājiet tikai mīlestības pilnas domas, sūtiet Mīlestību tām drošsirdīgajām dvēselēm, kas šobrīd cīnās par savu brīvību, lūdziet par tām, palīdziet kā vien varat, tās aizstāv savas cilvēktiesības, ko nolieguši tie, kas izlaupījuši jūsu pasauli. Tagad atrodaties tajā Tumsas brīdī, kas iestājas pirms Rītausmas. Un spēks un vara tumšajiem pieder tikai tāpēc, ka paši esat tiem ļāvuši to sagrābt, bez jūsu pieļāvības, viņi būtu Bezspēcīgi. Viņi tiks atklāti, tad paši varēsiet lemt, vai ļausiet tiem doties atpakaļ uz to pasauli no kuras tie reiz ieradās; tas būs cilvēku lēmums, tas būs demokrātisks lēmums.

Monetārā sistēma, kas visus jūs padarījusi par vergiem, tiks atmaskota kā vislielākais noziegums pret cilvēci. Tikai pa īstam ĻAUNI PRĀTI var izražot šādu viltīgu plānu. Viņus gāzīs bez žēlastības, viņi sastapsies ar tiem cilvēkiem, kuru dzīves centušies iznīcināt. Tie pieredzēs to destrukciju, ko paši centušies radīt.

Nav viss tik drūmi un bezcerīgi, jums ir uz ko tiekties, uz Gaismu un patiesību, uz Pilnu Apziņu, kad viss kļūst skaidrs un tad atkal priecāsities par planētas Zeme skaistumu, satiksiet draugus no citām planētām. Ticiet Dievam, tāds ir Dievišķais Plāns darbībā, ikviens izvēlējāties tajā piedalīties, tā ir jūsu dāvana Dievam- šo plānu izdzīvot. Jūs ejat savu Ceļu. Mans Ceļš nebija no vieglajiem, tikai tad, kad veicu pāreju, tad sapratu- kāpēc tādam tam bija jābūt. Tas nebūt nebija viegli būt Gaismas būtnei korumpēto ielenkumā, es dzīvoju Patiesībai un tikai Patiesībai un daudzas reizes mani kritizēja tieši par to. Ne vienmēr tas ir viegli, bet to gaida arī no jums. Skatieties nākotnē un centieties tikt cauri tagadnei pēc iespējas labākā veidā- ar Godu un Cieņu. Atverieties savai Garīgajai pusei, mācieties meditēt, tas palīdzēs tikt galā ar tagadni un atvērs acis patiesi notiekošajam. Ikviens esat svarīgs Dieva Acīs, Visaugstākajai Būtībai. Jūs atrodaties Zemes Pārveidību asākās šķautnes virspusē, jūs to īstenojat, padomājiet par to...

Mana mīļā, centies priecāties par savu ceļojumu. Pavisam drīz mēs atkal rakstīsim. Tevi apbrīnojošais Vīrs, Montī.


Website: The Montague Keen Foundation
Tulkotājs: Mara


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.