Home > > Montekjū Kīnu - August 8, 2010

August 8, 2010

"Man ir vienaldzīga cilvēku uzticība; viss, kas mums ir vajadzīgs ir viņu BAILES” - Ādolfs Hitlers.

Tādi vārdi, mana mīļā, tie izsaka visu, tā arī jūsu pasaule tiek pārvaldīta un kontrolēta, šie vārdi atbilst patiesībai arī šodien. Tumsa ir kontrolējusi Gaismu ar Baiļu un Korupcijas palīdzību. Esmu tevi brīdinājis, ka tumšie darīs pilnīgi visu iespējamo, lai saglabātu un paildzinātu savu kontroli. Gaismai klusi ieslīdot itin visā, atverot prātus Patiesībai un pilnai Apziņai, tā padara jūs par Būtnēm, kas esat patiesībā. Tumšie Cietuma Vārti atveras, jūs apņem Dievišķā Patiesības Gaisma, beidzot esat brīvi, lai saplūstu ar savu pilno apziņu. Tā ir kompleksa procedūra un nevar notikt vienas nakts laikā. Te iesaistās arī zināms daudzums sāpes un diskomforts, pārsvarā kaklā, mugurā, augšstilbos un pēdās, kā arī zināma noguruma deva, jo pielāgošanās jaunajam notiek radot jaunus nervu ceļus. Tas viss vajadzīgs jūsu DNS pilnīgai atjaunotnei, pilnīgi viss jūsu ķermenī mainās tā, lai jūs spētu ieiet Patiesības un Mīlestības Jaunajā Realitātē, kas aizstāj tik ilgi valdījušo Tumsu uz Zemes. Vecās Mācības vairs nedarbojas. Tagad ejat cauri ievaddaļas fāzei, dzīve kļūs mierīga, bez stresiem, aizturētās tehnoloģijas un ārstniecības līdzekļi ātri vien kļūs visiem pieejami. Atcerieties, tiem ļaunajiem elementiem, kas rada Bailes uz Zemes, tiem pirmām kārtām vajadzīga jūsu līdzdalība, tādēļ atsakieties turpmāk pakļauties kontrolei un viņu vadībai; pietiek. Jūs sauc Gaisma un Brīvība, jūsu DNS, mentālās, garīgās un fiziskās spējas, plus pilna apziņa un sapratne par to, kas esat. Veronika, tu man bieži jautāji, kas es esmu, kas ir mans dzīves mērķis un uzdevums; kad veicu pāreju, tu turpināji šo jautājumu uzdot medijiem utt., līdz es devu tev informāciju, ko sirds dziļumos jau sen „zināji” pati.

Dzīve uz zemes mainīsies visā pilnībā, jo jūs kļūsit par atjaunotām Būtnēm, ar atjaunotām visām savām spējām un iespējām. Jums būs līdzvērtīgas spējas ar tiem, kas atrodas dzīves „otrā pusē”, jūs būsit viens ar visu, visu kas bijis un jebkad būs. Tas viss jau tagad notiek, pat tagad, kad mēs rakstām, ļoti daudzi tavā pasaulē to jau zina, tie gatavojas runāt, mēs nevēlamies kādu satraukt, mēs nākam Mīlestībā un Mierā. Pārāk ilgi esat atradušies neziņā, ierobežoti pilnīgi visos aspektos, jūs gaida absolūta pārpilnība. Planēta Zeme tiks atjaunota tās pilnajā skaistumā, tā spēj uzturēt visus, kuri vien vēlas to apdzīvot. Mūsu nolūks ir atjaunot visus Zemes dotumus un iespējas. Mēs tīrām piesārņojumu no gaisa, ko elpojat, no zemes, kas nes jums augļus, lai spētu izdzīvot. Tā Zeme, kuru reiz nācu mīlēt un cienīt, tagad lauž manu sirdi, redzot, kas tai nodarīts progresa vārdā. Tā ir mantrausība, kas vada Tumsas Kabalu, es to tagad redzu pat tajos cilvēkos, kuriem reiz uzticējos, tie ir tumsas spēku priekšposteņi. Raugieties ar žēlumu tajos, kurus aprij mantkārība. Tie cenšas aizkavēt Gaismai, Mīlestībai un Patiesībai ieņemt savu vietu. Tikpat droši kā diena seko naktij, tā Gaisma apslāpēs Tumsu, tā ir dabīga lietu kārtība, un tā tas būs.

Mēs ļoti smagi strādājam šajā dzīves pusē, lai visu paceltu augšup, jums ir jājūt pārmaiņas. Pat ja vien izjūtat tikai priekšnojautas vai satraukumu, šad un tad sāpes vai diskomfortu, vienalga, ikviens kaut kādā līmenī to sajūt. Mūsu plāni ir vareni, bailēm nav vietas, viss būs tā kā sapņojat tam jābūt. Es jums to saku pilnīgi visiem, jūsu murgu laiks ir beidzies, apskaujiet Gaismu un dzīvojiet harmonijā ar līdzgaitniekiem, protams, tāds ir ikviena sapnis. Pienācis pārmaiņu laiks. Neskatieties dažādajā, meklējiet to, kas jūs vieno.

Jūsu Pasauli aplenkušās nelaimes daudzus no jums pārnesīs manā Dzīves pusē, ticiet man, tiem nav atmiņu par nelaimēm vai ciešanām, kad tie ierodas mūsu pusē, mēs redzam to tīrās gaviles, tie beidzot nonākuši „Mājās”. Tie ir izpildījuši savu uzdevumu, tie ir laimīgi atgriezties ģimenē. Dzīve uz Zemes ir tikai viens brīdis, moments visā jūsu Dvēseles eksistencē.

Nepastāv kādas instrukcijas, kas varētu jūs ievest Gaismā, Vecās grāmatas nevar aizvest jūs pie Patiesības. Mēs, Garā, vadīsim jūs, mēs esam Gaismā.

Šie ir aizraujoši laiki, tik daudz kas jāsaprot. Es vienmēr būšu ar tevi, es vienmēr esmu tevi apbrīnojošais Vīrs, Montī


Website: The Montague Keen Foundation
Tulkotājs: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.