Home > > Montekjū Kīnu - August 15, 2010

August 15, 2010

Mana mīļā, dārgā sieva, kura par spīti savai sliktajai pašsajūtai, turpina manu un mūsu kopējo darbu, novietojot to pirmajā vietā. Mēs, kas atrodamies Tīklā, zinām pilnīgi visu. Šajā brīdī notiek liels konflikts starp Gaismu un Tumsu. Es atkal atgādinu, Nekas nav tā kā izskatās, nekad neizdariet kādus secinājumus vadoties tikai pēc ārējā izskata.

Mēs lūdzam, lai jūs sanāktu kopā Gaismā un Harmonijā, kad vien varat, izplatot cik tālu vien varat savu Gaismu. Gaisma ir sasniegusi katru tālāko jūsu Visuma kaktiņu, uzsūciet to. Uz planētas Zeme atrodas ļoti daudz tādu, kuriem te vispār nebūtu jābūt, tā nekad netika domāta tādām būtnēm, iespējams tiem pienācis laiks atgriezties uz savas Izcelsmes Planētu. Te, ārpusē atrodas tādas būtnes, kas gaida iespēju parādīt jums kā dzīvot harmonijā ar sevi un visu. Visiem būs iespēja labi dzīvot tad, kad Nauda vairs nebūs nolikta Dieva vietā, tad Bankas vairs nevarēs diktēt notikumus.

Mana mīļā sieva cīnās, lūdzu, saprotiet, viņai nav labi, viņa nedrīkst sevi pārpūlēt koncentrējoties. Piedodiet viņai, sūtiet dziedināšanu, viņa ir atdevusi savu dzīvi man un mēs Garā esam dziļi pateicīgi par to.

Jūs atrodaties lielo pārmaiņu laikā, esiet atvērti mūsu Vadībai, mēs te esam visu laiku.

Veronika, mana mīļā, es lūdzu tevi atpūsties un atgūties, mēs esam pie tevis. Mēs turpināsim nākošajā nedēļā.

Vienmēr būšu ar tevi, mīļā, vienmēr būšu tevi apbrīnojošais Vīrs, Montī.


Website: The Montague Keen Foundation
Tulkotājs: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.