Home > > Montekjū Kīnu - October 10, 2010

October 10, 2010

Veronika, mana mīļā, Tagad ir pienācis Atmodas Laiks, tumsas Kabala cenšas kā vien var aizkavēt nenovēršamo. Tie veduši cilvēci cauri visasiņainākajiem 100 gadiem planētas Zeme cilvēces vēsturē, tagad tie koncentrējas uzbrukumam pret tiem cilvēkiem, kuru cenšas modināt Patiesībai citus. Tumšie ir nelikumīgi aplaupījuši pasauli, tie sagrābuši lielas bagātības, kas devušas tiem Varu un Kontroli. Patlaban jums ir iespējas, koncentrējoties un vadoties uz cilvēces gūto pieredzi, uzlabot visas planētas cilvēku dzīvi, jums ir zināšanas kā to paveikt, jums tagad ir vajadzīga vēlme to darīt. Sanāciet kopā, aizmirstiet savas dažādības un atšķirības, jūsu visi šajā esat kopā. Šis ir lēmumu pieņemšanas laiks, notiek atmoda, uzņemieties atbildību par savu rīcību, dalieties zināšanās ar mazāk veiksmīgiem cilvēkiem, runājiet viens ar otru. Jums ir dota iespēja radīt Miera, Mīlestības un Gaismas Pasauli. Atveriet savas sirdis citiem, aizmirsiet par senajiem ieganstiem un aizspriedumiem, kas jums tikuši uzgrūsti reliģiskā un citā viedā. Neieejiet BAILĒS, tās paralizē un pieļauj tālāku jūsu izmantošanu un kontrolēšanu no tikai dažu cilvēku puses, ļaujiet uzsākties transformācijām, neesiet vairs upuri. Ar gudrību ejiet uz priekšu pretim Gaismai, kā to jau paredzēja senās civilizācijas.

Mostieties visam tam, kas ticis no jums slēpts. Ieklausieties bijušajā Kanādas Aizsardzības ministra Paula Helljera sacītajā par mūsu draugiem no citām Planētām. Skatieties Terje Toftenes filmu "The Day before Disclosure", tur cilvēki cenšas atklāt ilgi slēpto Patiesību. Ziniet arī to, ka tiek plānota VILTUS SVEŠINIEKU INVĀZIJA (FAKE ALIEN INVASION), lai masās radītu Bailes un Paniku un tādējādi tās kontrolētu. Atcerieties, tie, kas Valda, tiem nav likumu, tiem nav siržu ar kurām jūs ieraudzīt, tie masas redz tikai kā savus vergus. Daudzus gadus es pavadīju klausoties šādu cilvēku sacītajā, jo es centos saskatīt katrā cilvēkā Gaismu. Diemžēl šāda rīcība mani padarīja aklu pret tumsas pusi, kas atradās man apkārt.

Tu saņēmi savas auras fotogrāfiju, tādu, mana mīļā, es tevi redzu, ļauj to apskatīt arī citiem, es vēlos, lai cilvēki redzētu tās sievietes auras uzņēmumu, kuru es mīlu, tagad vari redzēt, kāpēc saucu tevi par savas dzīves gaismu, tu esi Gaisma. Tie, kuri cenšas apslāpēt šo Gaismu, saņems pēc saviem nopelniem. Deivida Aika auras fotogrāfija atspoguļo viņu ne tikai kā dziednieku brīžos, kad viņš runā un uzstājas, bet arī viņa rokām piemīt dziedinošas spējas, tas tev nav nekāds pārsteigums vai jaunums, tu to saprati brīdi, kad sastapāties.

Tev jāsatiekas ar ietekmīgiem cilvēkiem un jābūt daudzās dažādās vietās, mēs kārtojam visu, lai pēc iespējas tev palīdzētu mūsu projekta virzībā uz priekšu. Neļauj iebiedējošiem telefona zvaniem izjaukt tavus plānus, mūsu darbam pievērsti daudz lielāki un augstāki prāti. Daudzas reizes jau esmu atkārtojis- mēs gūsim panākumus. Tev bijusi saspringta diena, mīļā, velti laiku sev. Vēlos izteikt pateicību visiem tiem, kas izplata Gaismu, kas aizsniedz cilvēkus, kurus vēl nav apskāvusi un ietinusi Patiesības Gaisma, ir vajadzīgs laiks un pacietība, bet atalgojums ir neizmērojams, redziet sevi kā Gaismas kalpotājus pārveides ceļā. Mana mīlestība, nepadodies, neskatoties uz to kā uzbrūk tumšie, kopā mēs uzvarēsim. Tevi apbrīnojošais vīrs, Montī.


Website: The Montague Keen Foundation
Tulkotājs: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.