Home > > Montekjū Kīnu - October 17, 2010

October 17, 2010

Mana mīļā Veronika, jūs pavisam noteikti dzīvojat aizraujošos laikos. Tā kā Tumsas Kabala izmisīgi meklē veidus kā turēties pie savas nelikumīgās varas, tad šajā reizē tie plāno ļoti dziļu recesiju (lejupslīdi, atkāpšanos), lai novērstu cilvēku prātus no reāli notiekošā. Jau esam teikuši, ka jūsu Valdībām pieder neaprakstāmi daudz naudas, tas tiek veikli no jums slēpts, tām nav parādu, tās tikai cenšas jums uztiept, ka parādi eksistē. Mana mīļā, kad noslēdzas kādas Pārmaiņas, tad daudzi pamanāt Enerģētiskās izmaiņas, jums ir sajūta, ka visu kavējat, ka netiekat līdzi, tas notiek tāpēc, ka Zeme kustās ātrāk, jūs vieglāk zaudējat savu stabilitāti, mainās jūsu DNS, un jūs tikai cenšaties visam tikt līdzi. Viena no lielajām pārmaiņām ir tāda, ka jūsu dzīvēs vairs nefigurēs nauda, jā, šobrīd to grūti iedomāties, atceries, mēs jau esam to skaidrojuši.

Šobrīd Zemei ļoti ātri tuvojas divas komētas, jūsu astronomi tās vēl nav pamanījuši, komētas neskars Zemi. Zemes plāksnes kustās, kad tās saskaras viena ar otru, tas izsauc Plūdus un Katastrofas, tiem ir paredzēts notikt. Pēdējā laikā atkal parādījušās fotogrāfijas ar zīmējumiem labības laukos, daži no tiem ir cilvēku roku darbs, bet tie, kurus veidojušas Būtnes no citām planētām, tie tiek radīti ar nolūku sniegt informāciju. Diemžēl šos zīmējumus labības laukos cilvēki pārsvarā izmanto, lai gūtu peļņu, tie necenšas saskatīt tajos doto informāciju- vēstījumu. Mēs esam tev stāstījuši kā „lasīt” šos ziņojumus. Alkatība un mantkārība pārņem visu. Tieši šobrīd Zeme nav kontrolējama un, ja mēs neiejauksimies, tad Zeme un cilvēce var piedzīvot Cilvēku Rases iznīcināšanu. Ikvienam ir spēks to aizkavēt. Bez jūsu piekrišanas, tie daži, kas atrodas pie Varas, tur nevarētu atrasties, tāpēc uzdodiet sev jautājumu: „Kam reāli pieder vara”. Tie valda ar Bailēm, plānotā viltus Svešinieku Invāzija, kuras vienīgais mērķis ir radīt vēl lielākas bailes, tā izgāzīsies. Mēs nestāvēsim malā, noraugoties kā tumšie gribētu izrīkoties ar cilvēci pēc savas patikas. Mums ir plāns kā parādīt, kas tie patiesībā ir, mēs paglābsim cilvēci no viņu tvēriena, sen jau tam bija laiks. Pavisam drīz pilnīgi un uz visiem laikiem mainīsies Varas uzbūve Anglijā. Jo vairāk informācijas parādās Gaismā no daudziem dažādiem avotiem, jo Patiesību vairs ilgāk nevar noslēpt. Cilvēce mostas, uzdod jautājumus un vairs nevēlas pieņemt frāzi „tāds ir likums”, ja tas acīmredzami tā nav. Tumsas Kabalai pienākušas nemiera pilnas dienas, tie atsakās saskatīt to, kas tuvojas un muļķīgi tic, ka spēs valdīt mūžīgi. Viņu sātaniskās metodes un izrīcības tos neglābs. Gadsimtu garumos ilgusī asins dzeršana tiks pārtraukta, nav svarīgi kā tā tiek ietērpta, tas ir Sātanisks rituāls ar Ļaunu mērķi, jums visiem ticis melots, tieši tāpēc arī tie spējuši saglabāt savu varu. Patiesība sevī nes Brīvību no apspiestības. Ļauno spēku radītais naids pārāk daudziem nevainīgiem cilvēkiem rada sāpes, es savā pēdējā inkarnācijā izvēlējos „izprecēties” ārā no manas ģimenes tradīcijām, bet naids, kas tika vērsts pret manu sievu, lai mūs sodītu, bija tik milzīgs, ka tas izsauca mūsu pirmajam bērnam veselības problēmas, viņš pārgāja garā, būdams vēl pavisam mazulis, es viņu atradu, es atnesu viņu Veronikai. Viņu rīcība izsauca tādas ciešanas manai pirmajai sievai, viņa nespēja tām tikt pāri, mums nebija ne jausmas, ka cilvēki var būt tik naidpilni un iznīcinoši. Tāds Naids tiek pārņemts no paaudzes uz paaudzi, līdz cilvēks izjūt vairs tikai naidu.

Pavisam nesen (10. septembrī, 2010) Robs, kuru vadīja tieši tāds Naids, piezvanīja tev un pauda tev savu Naidu, policijai tagad ir ieraksti par viņa rīcību. Kad pārgāju Garā, tu saņēmi biedējošus zvanus no Olivera, policija izsekoja un ierakstīja tos, tev bija grūti noticēt, ka cilvēki spēj būt tik ļauni. Ļaunums kā tāds tiks likvidēts uz visiem laikiem, es tev to apsolu. Mana mīļā sieva, vai tu kādreiz spēsi man piedot, ka tavā dzīvēs esmu ielaidis tik briesmīgus cilvēkus. Mēs abi izjutām un pieredzējām tādu Naidu, tāpēc abi kopīgi darīsim visu, lai uz laiku laikiem to likvidētu.

Tā kā šodien Deivids Aiks vēršas pie Ņujorkas iedzīvotājiem, lūdzu, sūtiet savas domas un lūgšanas par to, lai Patiesība tiktu pareizi uztverta. Jau daudzus gadus atpakaļ Deividam pietika drosmes teikt patiesību, tagad viņš apceļo pasauli, lai dalītos patiesībā ar cilvēkiem, kuri gatavi atmosties realitātei par viņu pašu eksistenci te uz planētas Zeme. Esiet un dariet visu Mīlestībā, kā to dara Deivids, pat pret tiem, kuri dara jums ļaunu. Var tikai izteikt nožēlu tiem cilvēkiem, kuru dzīves ir piepildītas ar Naidu un Alkatību, tie nekad neizjūt Mīlestību, tie nekad līdz galam nesaskata Rozes skaistumu, mīļotā cilvēka smaidu, prieku dot un dalīties. Atcerieties, tie esat jūs- Cilvēki, kuriem ir Spēks un Vara īstenot jūsu Pasaulei vajadzīgās pārmaiņas, lai tā reiz kļūtu par taisnīgu un mierpilnu Planētu visiem, lai kopīgi visi dzīvotu harmonijā. To var izdarīt.

Mēs, tie, kas esam Tīklā, esam gatavi rīcībai, mēs te būsim, tas ir mūsu svinīgais solījums. Es esmu mūžam tevi apbrīnojošais Vīrs, Montī.


Website: The Montague Keen Foundation
Tulkotājs: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.