Home > > Montekjū Kīnu - September 26, 2010

September 26, 2010

Kā jau tev norādīju, tad temperatūra nu ir sacēlusies līdz augstākajam punktam, viss ir gatavs izvirdumam. Ārā nāks visi netīrumi un tos arī redzēs visi. Tā jūs atbrīvosieties no SLIKTĀ, ĻAUNĀ, KORUMPĒTĀ, sāksies šķirošana. Neraizējies, viss būs kārtībā. Tas ir viņu pēdējais izmisīgais mēģinājums radīt bailes un noturēties pie varas, tie ir iztērējuši daudz naudas, lai apmuļķotu jaunus cilvēkus, kuri par attiecīgu samaksu tālāk baidīs citas Valstis bez mazākā iemesla tādai rīcībai, jūsu TV un Laikraksti taisa sensācijas, darīts tiek viss, lai radītu bailes. Kā jūs domājat, no kurienes nāk šī nauda, tā nenāk no ārzemēm kā jums to saka. Ļaunuma Kabala iedrošina un dod naudu, kā arī nodrošina ar ieročiem visas šādas disidentu grupas. Viņi pavisam noteikti nevēlas mieru, ja būtu miers, tad tie zaudētu savu varu. Tie ir devuši naudu katra konflikta radīšanā, pie tam abām pusēm. Tikai tādēļ, ka cilvēki tagad mostas, tumšie izmisīgi meklē konfliktus, kurus varētu atbalstīt, jo pie varas spēj noturēties tikai caur bailēm.

Ieklausies vēlreiz Dr.Džona Maka teiktajā, kad viņš izklāsta to kā tiek lietotas bailes, lai saglabātu varu un kontroli. Ikviens „tā sauktais uzbrukums” bijis finansēts un pašu organizēts un vadīts. Vai jums ir ienaidnieki, jā, jums ir, un tie ir cilvēki, kas tur naudas makus, tie ir tie paši, kuri kontrolē jūsu Valdības. Brīdī, kad saprotat šo lietu, tajā momentā zūd viņu spēks un spēlīte ir beigusies. Palasi, ko Bobs Douvings ex- ilumināts saka (tas atrodams mūsu mājas lapā), tā nav nejaušība, ka tam pievērsta mūsu uzmanība, pienācis laiks mosties. Saņemiet drosmi, atklājiet patiesību, tajā brīdī, kad pateiksiet „pietiek, vairs nē”, tad sākat iet uz priekšu nākotnē, kurā vairs visu nekontrolē nauda. Jums atklāsies patiesība par jūsu Vēsturi, Reliģijām, Pasaule tiks atvērta visiem.

Mēs redzējām tavu sajūsmu, kad tu pētīji Maikla Tsariona (Michael Tsarion), jauna cilvēka ceļu pretim patiesībai. Jau tiku teicis, ka simpātiju iemesls ir apstāklis, ka arī viņš ir ļoti veca Dvēsele un tas ir atcerēšanās gadījums ļoti dziļā līmenī, šis cilvēks tiek vadīts turp, ko tu „zini savā dvēselē” kā patiesību. Tev, mana mīļā, ir šī „zināšana”, to tev neiedeva augstskolas, kuras domā, ka māca Patiesību, bet tas ne tuvu nav tā. Es uzticējos tavai „zināšanai”, tā nāca no Dvēseles, kura nebija sabojāta ar izglītību, kas apzināti māca nepatiesu informāciju. Kad tu „zini”, tad tu zini nešauboties. Mani vecie kolēģi zināja tikai to ko bija izlasījuši grāmatās un tāpēc spēja dziedāt tikai vienu dziesmu. Tu un es, mana mīļā, dalījāmies zināšanās, mūs vadīja mūsu dvēseles nevis sabiedrība.

Kādreiz atpakaļ esmu tev izskaidrojis Prāta- Enerģiju un to, kā tā var savienoties ar Pasaules Režģi, tagad tev tam ir apstiprinājumi, tu atceries satriecošos pētījumus Karnakā, tagad viss savienojas. Mūsu dārza papuves līnijas savienoja mani ar Lielo Enerģētisko lauku, man patika tur sēdēt un domāt, tik daudz kas man atklājās, es jutu savienojumu ar visu kas ir. Tu mēdzi man atnest dzērienu un noliki man to blakus, mani netraucējot, jo zināji, ka manis tur nav. Jo vairāk jums kļūs pieejamas tāda veida zināšanas, jo vairāk sapratīsiet, ka ir pietiekoši daudz brīvas Enerģijas jums visiem, visai jūsu pasaulei, arī tas nav ticis jums stāstīts. Zinātnieki runās par to, ieklausieties viņos. Ļaunā Kabala tik daudz ir slēpusi, tie jūs padarījuši par vergiem, tie radīja ILŪZIJU, kurā esat iepīti. Kā jau esmu daudzas reizes teicis, tie ir kontrolējuši jūsu valdības, jūsu izglītības sistēmu, bankas, nekas nav atstāts neskarts, viss ticis rūpīgi plānots, viņu taustekļi plešas

visur. Pienācis laiks MOSTIES, CELTIES AUGŠĀ, no visām pusēm jums tuvojas labi ļaudis, lai vestu jūs ārā no Tumsas. Neielaidiet savās dzīvēs bailes, ja tā notiek, tad atkal esat ievilkti ILŪZIJĀ. Jūs atkal savienosieties ar Dabu tad, kad atstāsiet trešās dimensijas Tumsu. Jums pavisam drīz jāpieredz milzīgas apziņas transformācijas. Tumsas vara jūsu pasaulē beidzas, ejiet ar prieku sirdīs, apskaujiet Gaismu.

Kā es vēlētos būt tev blakus šajos laikos, kad viss atklājas, informācija vienkārši plūst pie tevis, jā, tas ir aizraujoši, bet šad un tad tomēr ir arī jāatpūšas, citādi vari sevi pārpūlēt, Veronika, tu kļūsti aizvien līdzīgāka man.! Paldies, mana mīļā, tevi apbrīnojošais Vīrs, Montī.


Website: The Montague Keen Foundation
Tulkotājs: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.