Home > > Montekjū Kīnu - August 22, 2010

August 22, 2010

Veronika, mana mīļā, mēs, kas Garā, lūdzam tevi ļoti pamazām atsākt darbu Fondā; Fonda mērķis ir atjaunot Gaismu un Patiesību šajā pasaulē, kas cīnās ar Tumsu un, pasaulē, kurā Tumsa lieto jebkādus līdzekļus Gaismas iznīcināšanai. Gaismas cilvēki ir stingri turējušies un izturējuši Tumšo uzbrukumus. Vienmēr esmu norādījis uz tumsas kontroles izplešanos, tie iekūņojas visās valdošajos institūcijās, vai tā būtu reliģija, politika, bizness, visā un jebkur, lai tikai kontrolētu un pārvaldītu citu dzīves. Tie savā nekaunībā pat lieto Dieva vārdu un muļķo vieglāk ietekmējamos cilvēkus tiem noticēt un uzticēties. Tumšie apzināti rada BAILES, tie runā par naidniekiem, kad tādu nav. Viņu regulārās runas par karu ir viltība, lai mentālā līmenī jūs sagatavotu pieņemt karu tad, kad tie izlems to uzsākt. Tumšo lēmumi jau sen ir pieņemti, tādēļ neļaujiet sevi apmuļķot ar viņu spēlītēm. Jūs ir pārņēmuši tādi, kas uzskata sevi par augstākām būtnēm. Ticiet man, visi cilvēki ir vienādi Dieva acīs, Augstākās Būtības acīs, ikviens te uz Zemes atrodas, lai mācītos, citi atrodas te tādēļ, lai palīdzētu tiem, kas ‘ieripojuši’ grāvī. Gaismas un Patiesības Ceļš atveras un izgaismo apkārtni, tādēļ negodīgie nonāk prožektoru gaismā un pilnīgā atklātībā, viņu korumpētība redzama visiem, nav kur slēpties, viņu vara ir beigusies. Tā kā tumšie tomēr cenšas saglabāt savu ietekmi un kontroli, tad uzbrūk visos līmeņos tiem, kuri runā un raksta patiesību. Tumšie nevar eksistēt Gaismā, tādēļ dara visu savos spēkos, lai iznīcinātu Gaismu, bet panākumus negūs.

Gaismas cilvēkiem sastopoties vienam ar otru, tiek radītas Gaismas Bākas, kas piesaista tiem Garu un Gars vada tos tālāk ārā no varmācīgi uzspiestās tumsas ļaunuma. Jūs izejat no jūsu vēstures Ļaunuma perioda, kad Bailes tika lietotas jūsu kontrolei. Pavisam maz, niecīgs daudzums, no visa tā, kas jums ticis stāstīts- ir patiesība, protams, tas attiecas arī uz jūsu vēsturi. Ļoti maza patiesības daļa ir katrā reliģijā, tās lietotas jūsu kontrolei, lai radītu bailes. Kur visās tajās ir Mīlošs un Mīlošais Dievs? Tas, kas dala un šķir, tas nav Dievs, Dievs tiecas pretim visai cilvēcei.

Veronika, mana mīļā, tu esi nogurusi, es gribētu izmantot šo iespēju un pateikt lielu Paldies no Gara visiem tiem, kuri bija kopā ar tevi, kad tev bija grūti. Paies vēl kāds laiciņš līdz tu pilnīgi atlabsi, mēs esam ar tevi. Mēs, tīklā, sasniedzam ikvienu un katru no tiem, kas apvienojas Gaismā, Mīlestībā un Patiesībā, lai radītu Gaismas Ģimeni pasaulē, mēs esam pie visiem tiem, kas izmisīgi meklē Gaismu. Kādu dienu, kad nonāksiet Garā, jūs atskatīsities atpakaļ un redzēsiet sava šīsdienas darba svarīgumu. Jūs visi esat Gaismas Pīlāri, visi esat Veselā daļa.

Mana mīļā, pavisam drīz mēs atkal lieliem soļiem iesim uz priekšu, lūdzu, esi mierīga, tas bija tikai sīkums. Mana mīlestība vienmēr tevi apņem. Vienmēr būšu tevi apbrīnojošais Vīrs, Montī.


Website: The Montague Keen Foundation
Tulkotājs: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.