Home > > Montekjū Kīnu - January 16, 2011

January 16, 2011

Mīļā, es zinu par tavām skumjām, jā, tagad paiet 7 gadi kopš es pārgāju Garā, tu izdzīvoji atkal katru tās dienas momentu. Man, mīļā, šī pāreja bija tas, ko man bija plānojis gars; ar tevi, pie maniem sāniem, es darīju to- kāpēc vispār dzīvoju, visu savu dzīvi es runāju par gara darbu un Pēcdzīvi. Gara pasaule tikai paņēma manu elpu un dažu sekunžu laikā es pārgāju no vienas esības stāvokļa citā, patiešām skaists notikums. Bija pienācis laiks man turpināt darbu otrā pusē. Tevi atstāt man bija ļoti smagi, tas tev bija šoks. Nekad neesmu tevi atstājis, es bez apstājas rādu tev, ka esmu kopā ar tevi. Tagad mēs strādājam kopā tieši tāpat, kad biju tavā pusē. Tagad mans darbs ir palīdzēt cilvēcei iziet no tumsas Gaismā un satuvināt mūsu divas pasaules, aizvākt visas cilvēku radītās barjeras, lai atkal Cilvēku Būtnes spētu izbaudīt pilnas apziņas stāvokli. Šajā dzīves pusē ļoti daudzi strādā, lai tas notiktu. Ir tādi, kas arī zemes pusē nenogurstoši strādā, lai īstenotu šo mērķi, tos ķengā un zākā Tumsas Kabala, kas bieži vien cenšas Patiesības aizstāvjus vainot savu pašu sastrādātajā un uzvelt tiem atbildību par lietām, ko Tumsas Kabala radījusi pati, izmisumā gūt panākumus, izraisot jūsu planētai pamatīgus bojājumus, tie bez vajadzības nogalina cilvēkus, kuri uzdrošinās stāties viņu ceļā. Viņiem nav Dvēseles, viņus neskar nekādas cilvēku emocijas, viņos nav līdzjūtības jūtu, jo tas ir pēdējais viņu izmisuma pilnais izrāviens pārņemt jūsu pasauli. Viņiem nebūs panākumu.

Tiek atklāta Patiesība. Patiesības plūsmu nevar apstādināt, tās ietekmē realitātei par notiekošo modīsies aizvien vairāk cilvēku. Turpinās Finansiālais Terorisms, šie plāni tika radīti jau pirms vairākām paaudzēm. Pavisam muļķīgā kārtā Valdības ir iekritušas labi maskētos slazdos, tās ir noticējušas meliem un solījumiem tiem spēkiem, kuru vienīgais plāns bija iznīcināt pašas valdības, nolikt tās uz ceļiem. Apstādināt var tikai masu atmoda. Tad, kad masas modīsieties faktam, ka esat vesti kā aitu bars uz nokaušanu. Atkāpieties no Materiālisma, kas jūs apņēmis no visām pusēm, tas nav vajadzīgs, tas nekad nav nesis laimi vai mieru prātam. Mīlestība un tikai Mīlestība skar Dvēseli, tā vienīgā nes piepildījumu. Izmeklēti smalkā veidā jums tiek piedāvāts iegūt īpašumā preces, kas radītas ar īpašu nodomu- vai nu saslimt vai bankrotēt. Tikai tad, kad jūs apzināsieties tās milzīgās korumpētības apjomus, tad spēsiet pieņemt racionālus lēmumus.

Viņiem ir ļoti viegli cilvēkus novilināt no godīgas Dzīves ceļa, viņi atrod savu vājāko vietu un tieši uz to arī izspēlē. Cilvēkiem jābūt stipriem, lai izturētu. Bagātnieku un slavenību solījumi ļoti daudziem cilvēkiem sagroza galvas pavisam nepareizā virzienā. Patiesības un Gaismas ceļš nav no vieglajiem, daudzi atkrīt ceļmalā. Dažkārt cilvēkiem nākas atkāpties, jo nepietiek rakstura spēka saskatīt Patiesību. Vajadzīga drosme, lai sasniegtu Patiesību. Jums ir darīšana ar cilvēkiem, kuriem nav sirdsapziņas, kuri nodevīgi slepkavo un nogalina, lai sasniegtu savus mērķus. Tik tālu nu ir nonācis, mana mīļā, nevar ticēt pilnīgi nekam, pat neskatoties uz zinātnieku apstiprinājumiem, arī tie ir piekukuļoti un uzpirkti, arī viņi ir Plāna daļa. Uzticieties tikai savam instinktam, savam Augstākajam Es- tas jūs vadīs. Kad kaut kas izskatās nepareizi, ir sajūta, ka nav kārtībā, tad tā tas arī ir- tik vienkārši.

Vienmēr tiecieties pie tiem, kuriem bijusi mazāka veiksme, pie tiem, kuru dzīves ir totāli izpostītas. Jūsu pasaule šobrīd atrodas nemieros, te Labais pašlaik uzvar Ļauno, lai gan dažiem šķiet, ka uzvar Ļaunais, tā tas nav, tie ir tumsas pēdējie izmisuma pilnie centieni. Nevienai valdībai nepietiek drosmes pret to nostāties, viņiem nav spēka, tā ir izlikšanās spēle, viņi (valdības) patiesībā nevalda. Šie briesmīgie laiki atstās vien blāvas atmiņas, kad tiks veikta Pārēja. Vienmēr meklējiet Patiesību un to atradīsiet. Sanāciet kopā Mīlestībā un Harmonijā un jūsu spēks augs, jūsu Gaisma apslāpēs briesmīgo Tumsu, kas apsēdusi jūsu Pasauli. Pēc iespējas ēdiet dabīgus organiskus produktus, dzeriet tīru ūdeni, turiet tīru savu prātu, izvairieties no izklaidēm, kas ir tik viltīgi un rūpīgi izveidotas, lai novestu un attālinātu jūs no Gaismas ceļa. Mēs bruģējam jums ceļu, mēs aizvāksim tik daudz šķēršļu, cik vien spēsim. Palieciet koncentrēti uz Gaismu, ļaujiet Patiesībai vest jūs uz priekšu, uz Dieva ceļu. Mana mīlestība spēcina tālāko ceļu, lai pabeigtu mūsu darbu. Es palieku tevi apbrīnojošais Vīrs, Montī

JA ATTĪRĪTU IZPRATNI UN UZTVERI, TAD VISS IZSKATĪTOS TĀ KĀ TAS IR----BEZGALĪGS.
Viljams Bleiks.Website: The Montague Keen Foundation
Tulkotājs: Mara


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.