Home > > Montekjū Kīnu - January 23, 2011

January 23, 2011

Veronika, mana mīļā, mēs Tīklā esošie, tik daudz no tevis lūdzam, mēs novērtējam tavas vakardienas pūles nokļūt Kensingtonā, tur bija jāsatiek kādi cilvēki, jāatver viņu prāti un jārada svarīgi kontakti. Tu biji pārsteigta, ka tevi lūdza teikt runu tik īpašā sapulcē, tu biji pārsteigta par klātesošo attieksmi pret tevi. Kā tavs vīrs es vēlos pateikties visiem klātesošajiem par manas mīļotās sievas uzņemšanu.

Viss satuvinās, pavisam drīz mūsu vienība jeb komanda tiks nokomplektēta un mēs varēsim turpināt mūsu plānus. Es solīju tevi tuvināt ar īstajiem cilvēkiem. Tu neesi viena.

Cilvēces Paverdzināšanas programma ir iegājusi negaidītās grūtībās.... Cilvēki atgūst skaidrāku redzējumu par notiekošo un mēģina izprast tik lielas kontroles un manipulāciju iespējamību un pilnīgi noteikti turpmāk vairs nevēlas būt ierocis Ļaunā rokās. Cilvēki vairs nedzīvo pēc uzspiestajiem likumiem. Ļaunie nav no jūsu pasaules, to tiku teicis jau pavisam drīz pēc manas aiziešanas, Deivids Aiks to teicis gadiem ilgi, viņam vienmēr bijusi patiesība- kaut vai jāpaiet gadiem, lai tā apstiprinātos. Patiesība vienmēr paceļas gaismā.

Jums visiem spēkiem tiek uzspiesta vajadzība pēc kara, jo asins izliešana ir būtiski svarīga Tumsas plānu īstenošanai. Tādēļ šobrīd pastiprinās ar valsts atbalstu rīkoti terorisma akti. Tumsa izmisīgi vēlas vēl vienu karu, jums bez apstājas borē, ka tam jābūt. Esiet drošsirdīgi un sakiet „man nav vajadzīgs karš”, atsakieties nogalināt nevainīgus cilvēkus un iznīcināt citas valstis. Jūsu ierocis ir MĪLESTĪBA, jo vairāk mīlestības varat radīt dažādu rasu starpā, jo mazāk cilvēku ieklausīsies Tumsas Kabalas runās par iebrukšanu citās zemēs. Tā kā tie paši ir iekarojuši Zemi, tad tie iznīcināja visu, kas te bija labs un pilnvērtīgs. Tie iznīcina valstis izlaupot naftu, zeltu, dimantus un citas vērtības un aizvāc visus tos cilvēkus, kuri tiem traucē vai ir lieki. Tumsa cenšas iznīcināt arī patiesības aizstāvjus, tu pati, mana mīļā, to esi izbaudījusi uz savas ādas; kāds manas ģimenes loceklis ir atbildīgs par to; viņa manā vārdā ir sarakstījusi visnekrietnākās un zemiskākās vēstules un joprojām visos iespējamos veidos cenšas tevi iznīcināt, viņas naids neļauj tev normāli dzīvot. Katrs pats atbild par saviem ļaunajiem darbiem, Nāve ir vislielākais izlīdzinātājs- nivelieris.

Jūsu Pasaule atgriezīsies Gaismā, Mīlestība valdīs, Mīlestība vienmēr atgriežas desmitkārtīgā apjomā. Neielaidiet sevī BAILES, lai kā tās būtu nomaskējušās, neklausieties, ko jums stāsta par citām valstīm, tautām, reliģijām, iepazīstieties ar visu paši, izdariet secinājumus paši. Savienojieties ar savām dziļākajām Garīgajām saknēm, izprotiet un mācieties vairāk par sevi, pētiet to, kāpēc atrodieties uz Zemes šajos lielo konfliktu laikos. Jums ir izvēle, nevienam nav augstākas varas pār jūsu izvēli. Lai ļaudis izlemj, vai tie vēlas karu. Tikai tad nabaga nevainīgie jaunie cilvēki, kuriem stāsta, ka tie karo par savu zemi, neatgriezīsies atpakaļ zārkos. Par katru nāvi ir jāatbild. Jaunās Pasaules Kārtības galvenais jautājums ir „neatļaut cilvēkiem apjaust to, kas tie ir patiesībā”. Viņu lielākais traucēklis ir „masu ātrā politiskā atmoda”- kā teica kāds no Jaunās Pasaules Kārtības arhitektiem. Jo vairāk savā starpā runājat un satiekaties, jo vairāk pamodināsit cilvēkus, es zinu, ka saku to ļoti bieži, bet jums ir jāsaprot šie vārdi un arī to, kādā nopietnā situācijā atrodaties.

Lūdziet par visu cilvēku Mieru un Mīlestību, Apgaismība atnāks caur Mīlestību un Mīlestībā jūs atgriezīsities pie pilnas Apziņas. Tā ir jūsu izvēle- vai gribat dzīvot Mīlestībā vai Bailēs? Jā, zinu, ka grūti saglabāt pozitīvu attieksmi tad, kad visapkārt pasaule brūk un šķīst. Pārbaudiet visu ko jums stāsta, atrodiet sevī spēku, runājiet ar citiem vienalga kur atrodaties- vilcienā, autobusā vai darba vietā- palīdziet tiem saskatīt Gaismu, vēl jāatceras tik daudz AIZMIRSTĀ.

Pāreja notiks, to nevar apstādināt, pilnīgi visiem pienācis laiks to tuvināt - jo ātrāk jo labāk. Esiet stipri, gudri, Patiesība tiks atklāta. Labā griba nepadosies Ļaunajam.

Mana mīļā, centies atpūsties, zini, ka strādā Patiesībai tāpat kā to reiz darīju es uz Zemes. Esmu vienmēr tevi apbrīnojošais Vīrs, Montī


Website: The Montague Keen Foundation
Tulkotājs: Mara


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.