Home > > Montekjū Kīnu - August 29, 2010

August 29, 2010

Mana mīļā Veronika, patiesu mīlestību mēs abi iepazinām tikai dzīves otrā pusē, mēs to sapratām un novērtējām, turpini to. Tagad esi sev apkārt izvietojusi mūsu laimīgo laiku fotogrāfijas, tu klausies to mūziku, ko mēs klausījāmies abi kopā, es rādu tev un mūsu draugiem to, ka joprojām esmu ar tevi, mana mīļā, patiesā mīlestība. Tikai daži jūsu pasaulē runā un raksta par patiesu mīlestību, tā tikusi sistemātiski atbīdīta un pazemināta, aizstājot to ar ieņemamo stāvokli un varu. Es lūdzu tevi ieskatīties Deivida Aika grāmatā „BEZGALĪGĀ MĪLESTĪBA IR VIENĪGĀ PATIESĪBA, VISS PĀRĒJAIS IR ILŪZIJA”, kurā viņš jautā: „Kas ir Prāts un Emocijas un kā tie mūs kontrolē? Kas radīja Reliģiju un ko patiesībā pielūdz to piekritēji?” Viņš arī atbild:

INTUITĪVAIS PRĀTS IR SVĒTA DĀVANA UN RACIONĀLAIS PRĀTS IR UZTICAMS KALPS. MĒS ESAM RADĪJUŠI SABIEDRĪBU, KAS GODĀ KALPU UN IR AIZMIRSUSI DĀVANU. - ALBERTS EINŠTEINS.

Es lūdzu tevi uztvert šo domu.

Izturieties ar Mīlestību un līdzjūtību pret tiem, kuri cieš, tā ir daļa no viņu pārmaiņām, daļa no tā, kas notiek jūsu Pasaulē, daudzas valstis izies šādas pārmaiņas, tās tikai tagad ir sākušās. Jums jau ir teikts, ka nav cilvēka spēkos aizkavēt to, kam jānotiek. Zeme ir svarīga planēta, tā tiks saglabāta, bet ne tāda kā tā ir tagad. Korupcijai ir jābeidzas, lai labāka pasaule varētu stāties vietā. Daudzi pāries Garā šīs pārveides laikā. Jums jāmācās atpazīt Dabiskās Nelaimes kā pretējas CILVĒKA- RAĪTAJĀM Nelaimēm, kuras tumšie cenšas jums uzspiest kā dabīgas. Tie nevilcināsies „Novākt” tos, kas uzdrošinās uzdot jautājumus par viņu rīcību patiesumu.

Atkal tiek uzdoti jautājumi par mūsu fonda Galvgali, kurš to radījis un kādēļ tas tāds veidots. Kā jau iepriekš uzsvērām, tas tika radīts TIEŠI tāds kādus norādījumus es devu pēc manas aiziešanas, un tas norāda tikai uz to, ka Zināšanas nebūs dažu īpašums, bet piederēs visai cilvēcei. Mēs dosim daudz informācijas caur mūsu Portālu, ilgāk nekas vairs nav slēpjams. Masu kontrole kļūs par pagātni, tās vietā stāsies vienlīdzība. Tumšā Puse izmisīgi metas virsū un visvisādi cenšas noturēties pie varas, kas tiem nepienākas. Visi Dižie, kuri staigājuši šo Zemi un citi, kas nekad nav inkarnējušies uz šīs zemes, ir daļa no Gaismu, Patiesību un Taisnīgumu atjaunojošās Misijas visai cilvēcei. Jums palīdz ļoti daudzi no citām planētām, tie ir gatavi un ir sagatavoti vest jūs uz priekšu. Tie ir daudz tālāk attīstīti, jūs esat tikuši turēti zem kontroles, tāpēc jums tiek stāstīts, ka jābaidās no citplanētiešiem, pat tad, ja ir pilnīgi skaidrs, ka tie nāk ar mieru. Jūsu Zeme ir kļuvusi par atvērtu cietumu, kurā daži kontrolē un valda pār masām. To, kuru acis ir atvērušās patiesībai, to var redzēt pavisam skaidri, es esmu laimīgs tev teikt, ka ļoti daudzi jau tam ir atmodušies un uzdod jautājumus, pieprasot arī atbildes. Neļaujiet bailēm sevi ietekmēt. Šis ir patiesības atklāšanas laiks. Jūsu pasaulē ir ļoti daudzas Apvienības, kuru uzdevums ir Patiesības meklējumi, bet ticiet man, viņu pamatnodarbošanās ir patiesības slēpšana no dienas gaismas, es to sapratu jau tad, kad atrados uz Zemes, faktiski, es pats biju daudzu šādu organizāciju sastāvā, domājot, ka spēšu tos mainīt, bet opozīcija bija tik spēcīga pret mani vienu, bet tagad tie nespēs mani apstādināt. Ir vajadzīga drosme, lai paliktu kopā ar patiesību, un tādi ir jāatbalsta un jāiedrošina, tie ir līderi, kuri jūs vedīs uz priekšu.

Veronika, paskaties uz tiem labajiem cilvēkiem, kas tev rakstījuši, lūguši un izteikuši savu atbalstu šajos grūtajos laikos, tie dalās savā Gaismā un tā palīdz radīt labāku pasauli. Kādu dienu mēs visi būsim kopā. Šī dzīves puse pārspēj visu, mēs to esam tev rādījuši. Es saku jums visiem, darbs ko darāt radīs labāku Pasauli visai cilvēcei, tas satuvinās Visumu kā vēl nekad agrāk, jums ir tehnoloģija, lai to paveiktu, nav no kā baidīties, ir tikai pašas bailes. Skatieties uz Mīlestības Dievu, uz Augstāko Būtību, lai gūtu vadību, viena pati mīlestība jūs atbrīvos.

Mana mīļā, es atkal saku, tev jāatpūšas, uzkrāj spēkus tam, kas tuvojas. Vienmēr esmu tev klāt, tevi apbrīnojošais Vīrs, Montī.


Website: The Montague Keen Foundation
Tulkotājs: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.