Home > Latviešu > Alfas Zvaigžņu kuģis, June 8, 2010

Alfas Zvaigžņu kuģis, June 8, 2010

Mākslinieka iespaidu Alfa kuģu

Sveicieni!

Es esmu Solaris un piederu pie mūsu Saules sistēmas Planētu Konfederācijas (tās ir planētas, kas riņķo ap Sauli), un gribu šodien ar jums parunāt, lai izskaidrotu pēdējā mēneša laikā Kris-Won vēstījumu pārtraukuma iemeslus. Viņš pats to nevar izskaidrot, jo iekšēji jūt nepieciešamību kādu laiku pārtraukt vēstījumu sniegšanu, tāpēc es piedāvāju sevi, lai izskaidrotu notiekošo.

Daudzi cilvēki šobrīd pilda ļoti nozīmīgu lomu Jaunā Zelta laikmeta iesākumā, te es nedomāju tikai par tiem, kuri saņem vēstījumus, bet par visiem tiem, kas šajā pārejas laikā iesaistās cilvēku informēšanā ar mērķi tuvināt Jauno laikmetu. Tieši tādēļ šobrīd ir inkarnējušās ļoti daudzas augsti attīstītas garīgas dvēseles (daudzas no tām ir starp 30 un 50 gadu vecumu) un veicina šo kvanta lēcienu Jaunajā Realitātē. Tā ir „jauna realitāte” jums, lielam vairumam, kuri neko par to nav zinājuši, protams, izņemot iesvētītos un Gaismas Skolotājus; neskatoties uz to, tā ir vienmēr eksistējusī realitāte, jo Patiesība jau ir nemainīga; tā ir viena un negrozāma.

Kā jau esam agrāk teikuši, mēs esam Planētu Konfederācijas biedri, kuri vada, izglīto, sniedz zināšanas, aizsargā tās dvēseles, kurām ir iepriekšnoteikts mērķis cilvēces attīstībā. Kad šīs dvēseles ir sagatavotas, tās pašas spēs vadīt cilvēkus vai cilvēku grupas, lai tie sasniegtu sapratnes stāvokļus un dzīvotu zināšanās, kuras esam nākuši jums nodot kopā ar jūsu brāļiem no ārējā visuma un dažām apgaismotām šīs planētas dvēselēm.

„Tos pazīs pēc viņu darbiem”- saka svētais Skolotājs Jēzus saviem mācekļiem pirms aptuveni diviem tūkstošiem gadu. Un tā tas ir un būs visos laikos, jo Lielo Meistaru mācības neattiecas tikai uz konkrēto ēru, bet Tie (Skolotāji) paši atklāja un atspoguļoja Vienas Patiesības aspektus savās dzīvēs tajā noteiktajā laika periodā un tas perfekti attiecas uz jebkuru cilvēces vēstures posmu.

Pēc viņu darbiem un vārdiem jūs zināsiet vai šie vēstītāji ir patiesā vieduma avoti, kuru lūpas izsaka Bezgalīgā viedumu vai tie ir cilvēki ar nelielu garīgo bagāžu, bet slēptām personiskām vēlmēm un sevī apvieno patiesības graudus ar meliem vai mentālām projekcijām, kas ir citu uzticamu avotu fantāzijas vai iedomu produkti. Te es domāju par to, ko citi garīgā vieduma iedvesmas pilni avoti jums ir stāstījuši: intuīcija labāk nekā loģika, lai gan arī to nevar noliegt, ir tā, kas jūs vadīs nokļūt pie šiem vēstījumiem (kaut vai jūsu pašu vai citu), kas nodrošinās jūs ar vajadzīgajām zināšanām katrā savas attīstības solī tagadējos eksistences pārmaiņu laikos. Ļaujiet jūs vadīt intuīcijai, tā jums lieliski kalpos, mīļie planētas Zeme brāļi un māsas, šīs skaistās, harmonijas un miera, dzīvības pilnās zilās planētas iedzīvotājus.

Ne pārāk tālā nākotnē, konkrēti nevaram pateikt, jūsu brālis Kris-Won atkal varēs translēt šos tiešos sakarus, viņam nevajadzēs Lielo Brāļu palīdzību, lai diktētu telepātiskos vēstījumus, viņš pats spēs savienoties ar iekšējo avotu, lai sniegtu jums vajadzīgo informāciju tieši no savas apziņas un bez starpniekiem.

Mēs viņu gatavojam tā, lai viņš to spētu izdarīt, faktiski, ne jau tikai viņu, bet daudzus Zemes dēlus, kas atrodas tādā līmenī; tie kļūs par nenovērtējamiem palīgiem mūsu darbā, mums- jūsu brāļiem, kas nākuši no citām planētām vai zvaigznēm.

Viņš (Kris-Won) brīvprātīgi piedāvāja sniegt šo vēstījumu, zinot, ka pašam uz kādu laiku jāpaliek nomaļus. Tādēļ mēs lūdzam dot viņam nepieciešamo laiku enerģiju līdzsvarošanai, un kad būs pienācis īstais laiks, viņš atkal jūs informēs par visu to, kas jums ir labs un svarīgs.

Vienīgā atšķirība būs vēstījumu pasniegšanas vieds. Tuvojas daudzas pārmaiņas, daudzas būs brīnišķīgas. Dievišķais Radītājs uz Šaha galdiņa (tā ir pasaule) likumīgā ceļā pārbīda figūras, un rezultāts var būt tikai un vienīgi perfekts, tāds kāds ir Viņš pats.

Ar jums runāja Solaris no Planētu Konfederācijas.

caur Kris-Won

Tulkoja: Māra


Would you like to ask a question to our brothers in Alfa Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.