Home > Latviešu > Alfas Zvaigžņu kuģis, July 18, 2010

Alfas Zvaigžņu kuģis, July 18, 2010

Mākslinieka iespaidu Alfa kuģu

Sveicieni no Alfas Zvaigžņu kuģa!

Daudzas reizes esam uzsvēruši ļoti svarīga brīža tuvošanos- Pirmo Kontaktu, lai pēc iespējas vairāk cilvēku TICĒTU reālās Jaunās Ēras atnākšanai, kas ir tieši tāds pats dzīves veids kāds ir mums citās, augstākās dimensijās, tādējādi RADOT vispiemērotākos apstākļus Jaunās Pasaules izpausmei šajā konkrētajā trešās dimensijas plānā.

TICĪBA palīdz RADĪT.

Visiem iespējamiem līdzekļiem, lietojot savas labākās mentālās spējas, neļaujiet sevi pārņemt bailēm un neziņai par nākotni- to rada jūsu masu mēdiji, īpaši televīzija, kuru pamatīgi ietekmē un manipulē egoistiskie un alkatīgie prāti, kas aizstāv verdzību, kurai tie jūs nolēmuši, bet paši labā aizsardzībā un patvērumā dzīvo savos nepieejamos apartamentos.

Vidējais cilvēku rases pārstāvis domā, ka vispasaules ekonomiskā krīze ceļas no nejaušām pārmaiņu druskām un globālā tirgus; bet tā tas nav. Ekonomiskā krīze ir slepenās valdības ļauno centienu, nodomu un darbību rezultāts, kurā iesaistīti lieli kapitāla resursi, šie resursi nešpetni baro nicināmus un nekrietnus ienākumu avotus tādus kā nelikumīgu ieroču pārvadāšanu, narkotiku, orgānu un viszemiskāko un nicināmāko no visiem- sieviešu un bērnu izmantošanu prostitūcijā pret savu gribu.

Tādas nicināmās darbības piepilda negodīgu cilvēku naudas maisus, tie darbojas anonīmi un slepeni, bet ar šausmām un riebumu viņu rīcība skar pat mūs, kas esam apmeklētāji no citām pasaulēm un gaismas dimensijām; tieši tādēļ mēs vēlamies, lai jūs visi zinātu, lai savukārt varētu to izplatīt tālāk ar interneta starpniecību, lūdzu, ignorējiet visas tās ziņas, kas tiek izplatītas jūsu pasaulē par jūsu pasauli. Pasaule nav tik slikta kā tā tiek zīmēta- tie ir salti meli-, kas jums tiek sacīti tagad, kad mēs atrodamies jaunas dzīves veida rītausmas priekšā- mēs lūdzam, lūdzu, nepievērsiet uzmanību un nekādi nekomentējiet un neapspriediet savā starpā TV ziņas vai laikrakstus, kas pēdējā laikā bombardē jūs ar sliktām ziņām tikai tāpēc lai iedvestu izmisumu un bailes. Tikai tā tumšie spēki var jūs paturēt savā kontrolē un valdīt pār jums. Nepiedalieties viņu spēlītē, neļaujiet sevi apmuļķot: pasaulē nenotiek tik sliktas lietas kā tie cenšas jums uzspiest noticēt.

Pieņemiet dzīves grūtos periodus, kuriem laiku pa laikam ir jāiziet cauri, tā tam ir jābūt, jo jūs atrodaties duālajā visumā; bet tā tas nebūs uz mūžiem. Reiz jūs pārvarēsit pašreizējos pārbaudījumus un tos, kas vēl nāks, apgūsit sniegtās mācības, pāršķirsit lapu, turpināsiet augšupeju. Nekas jūsu dzīvē nav mūžīgs, viss ir pārejošs, izņemot tā Būtība kas ESAT patiesībā, kas mūžīgi paliek dzīva un brīva!

Pieņemiet savu likteni, jūs esat Dieva Tēva un Mātes darba radītāji, darītāji; viņi jūs visu laiku vēro. Tādēļ, esiet bez bailēm, vērsiet savu uzmanību uz iekšpusi un tur iegūsit vadību un virzību, tā nesīs jūs pretim uzvarai.

Dzīvojiet Gaismā, ieejiet Gaismā, esiet Gaisma! Un nekāda tumsa jūs nespēs iebaidīt, iestāstīt vai likt darīt ko citu nekā to ko darāt. Jūsu Gars jūs vadīs.

Miers un Mīlestība

Kanāls: Kris-Won

Tulkoja: Māra


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.