Home > Latviešu > Alfas Zvaigžņu kuģis, August 28, 2010

Alfas Zvaigžņu kuģis, August 28, 2010

Mākslinieka iespaidu Alfa kuģu

Sveicieni no Alfas Zvaigžņu kuģa!

Par spīti sāpīgiem notikumiem dažos lokalizētos planētas punktos, sāciet apjaust to, ka visu tautu cilvēki turpina savas vietējos svētkus, izbaudot ģimenes dzīvi vai kopīgi pavadot brīvo laiku ar draugiem. Un tie, kuri rīkojas šādi ir vairākumā. Jūs varat doties uz ciemu Āfrikā, Indijā, ieskaitot Haiti, pēc visa, kas noticis un notiek, bet joprojām redzat bērnus laimīgi spēlējamies ciemata vai pilsētas ielās.

Bēdas ātri tiek aizmirstas, cilvēks atgūst prieku un spontānumu, jo cilvēka patiesā daba ir būt laimīgam. Neviens nevēlas ilgi ciest un cilvēki cenšas saīsināt jebkādas sāpes un pēc iespējas ātrāk atgriezties pie laimīgas dzīves.

Cilvēka būtne, reiz harmonizējusi un līdzsvarojusi visas sliktās lietas ar pagātnes altruistiskajām darbībām, ar visām dzīvēm, kas pavadītas uz planētas, pakāpjas uz svētlaimes stāvokli, kas patiesi attiecas uz cilvēka būtību, jo viņš ir Dievišķā Radītāja radītais, ražots esencē, Viņa imidžā un līdzībā.

Šis Darbības Akts, iedarbojas uz visām šīs planētas cilvēku būtnēm, arī atspoguļojas patreizējos laikos, kad tuvojamies Gaismas Jaunajam Laikmetam. Kad cilvēks vai dzīvnieks saslimst, pēc slimības inkubācijas perioda, notiek pavisam maza krīze pirms ķermenis izslēdz no sevis kaiti un atjauno veselību un labsajūtu.

Šāda situācija šobrīd notiek ar Gaiju, jūsu mīļo planētu Zeme, kas pati par sevi ir saprātīgs dzīvojošs organisms.

Un tā, pirms šī Planetārā Būtne, kas dod jums pajumti, atbrīvo sevi no „slimības”, kas izcēlusies no tās šūnu nepareizajiem veidojumiem (kas ir cilvēki), un no tām enerģijām, kas to aptvērušas, tā ar sev pieejamajiem materiāliem un veidiem, kas ir vajadzīgi, lai notiktu dziedināšana, iziet cauri starp- stāvoklim un ātri sevi (Gaiju) atbrīvo no dažām vēža šūnām, kas kavē tās ķermenim būt veselam.

Lai tas notiktu, dažām šūnām ir jātiek aizvāktām no Gaijas ķermeņa, tā lai citas varētu izbaudīt veselīgu, piepildītu un laimīgu nākotni. Bet vērīgāk ieskatoties, pasaulē ir ļoti daudz labu un mierīgu cilvēku, daudz vairāk nekā zemisku un ļaunu, tāpēc lielākā jūsu daļa turpinās dzīvot savas dzīves kā iemiesotas būtnes uz šīs planētas, un tikai maza cilvēces daļiņa atstās savus ķermeņus, lai ieietu citos ķermeņos, bet jau uz citām planētām, kas atpalikušas no Gaijas evolūcijā.

Zeme, tās apdzīvotā pasaule, ir ļoti īpaša planēta; tai ir liela nozīme starp jūsu Vietējā Visuma planētām.

(ar lielu nožēlu es esmu spiests pārtraukt komunikāciju ar Sohimu divu nepārvaramu iemeslu dēļ, un pēc kāda brīža, lūdzot piedošanu Sohinam, es cenšos atjaunot telepātisko kontaktu ar viņu)

Es redzu, ka cilvēki uztraucas par to, vai tie būs daļa no tiem, kas mirs (man labāk patīk lietot „atbrīvosies no ķermeņiem”) vai arī tie turpinās savu ceļojumu uz Zemes. Bet ticiet man, tie, kuri atstāj savu fizisko ķermeni, tie nemirs, bet turpinās savu attīstību uz mazākām planētām, tā kā bailēm nav pamata. Gara dzīve nekad neiznīkst, un jums joprojām priekšā ir daudzas dzīves uz šīs vai citām attīstītām planētām, līdz izvēlēsieties vairs neiemiesoties un radīsiet savas mājas jau daudz smalkākos plānos, kuros vairs nav vajadzība apņemt sevi ar miesas ķermeni.

Nesatraucieties par jūsu nākotni, jo jūsu liktenis jau ir noteikts, vai nu uztraucaties par to vai nē. No tā varat secināt, ka jūsu nākotne pilnīgi noteikti respektē jūsu tālāko dvēseles evolūciju, nākotne jūs tuvinās Perfektuma stāvoklim, kas ir zenīts, visu dvēseļu fināla pakāpe.

Dzīvojiet laimīgi un kopā ar mums priecājieties par šo Zemes pārejas un pārveides laiku par Jaunu būtni, par kādu tā taps pavisam drīz un kopā ar viņu arī visi jūs.

Miers un Mīlestība

Avots: Komandieris Sohins

Kanāls: Kris- Won

Tulkoja: Māra


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.