Home > > To się właśnie dzieje!

To się właśnie dzieje!

Dwa główne wydarzenia mają miejsce jednocześnie w tej chwili. Kiedy ruch „Occupy -Zajmij” rozlewa się po całej kuli ziemskiej, Galaktyczna Federacja zamyka podziemne bazy Ciemnych Kabalistów. Innymi słowy: ludzie na Ziemi wzrastają, a nasi galaktyczni przyjaciele zstępują. To już tylko kwestia czasu, zanim przybędą razem!

Occupy - Zajmij Wall Street, USA

Occupy - Zajmij Wall Street, USA

David Wilcock: "Wiele podziemnych baz zostało całkowicie wyczyszczonych ...z materiałów, sprzętu i personelu ... przez siły jeszcze nieznane. Międzynarodowa koalicja, z zamiarem obalenia Starego Porządku Świata i uwolnienia ludzi z niewoli, wzięła za to odpowiedzialność. Wydaję się również, że mają oni pozaziemską pomoc w tej misji."

David Wilcock: "Nie wiem, jak długo jeszcze potrwa to wszystko, aby rezultaty były jawne dla wszystkich, ale to z całą pewnością wydaje się jasne, że Stary Porządek Świata został zmuszony do poddania się przez te same istoty pozaziemskie, które systematycznie ochraniały nas nam nuklearnym holokaustem."

Matthew Ward, za pośrednictwem Suzy Ward: "Być może słyszeliście, że dwie ogromne podziemne bazy, w których mieściły się sterowane laboratoria, pojazdy, broń, magazyny i pomieszczenia mieszkalne należące do Iluminatów zostały zniszczone, ale odbyło się to przy użyciu bezpiecznych technologii, a nie broni jądrowej. Niektóre osoby z grupy Iluminatów zostały pozbawione władzy, ale nie poprzez zabicie ich, ponieważ zarówno działania defensywne, jak też ofensywne, są prowadzone przez siły światła tylko przy użyciu mocy światła i wykorzystaniu technologii, które nie mają szkodliwych następstw."

Montague Keen, za pośrednictwem Veronica Keen: "Niewielu z was jest w stanie w pełni zrozumieć stopień korupcji w bankowości. Zostały zniszczone całe państwa, spowodowano biedę i cierpienie, gdziekolwiek i kiedykolwiek zdecydowano to zrobić, ale ich kryjówki zostały już zniszczone, i poniosą oni konsekwencje swoich czynów."

Galaktyczna Federacja, za pośrednictwem Sheldan Nidle: "Dlatego, w ciągu ostatnich kilku miesięcy zaczęliśmy zwiększać naszą pomoc zarówno dla naszych sojuszników na Ziemi, jak też dla tych, którzy chcą aktywnie kontynuować stosowanie przymusu do kierowania ciemnymi kabalistami w ich podziemnych bazach i to się powiodło. Ponadto, nasze siły obronne unieruchomiły "zaawansowane" technologie, które zostały wychwycone w tych bazach, z zamiarem zakazania ciemnym mocom możliwości podjęcia w ostatniej chwili jakichkolwiek podstępnych działań, nad którymi oni nadal spiskują.
(...)
Doradza nam także teraz Niebo, abyśmy ingerowali w sposób, co do którego wcześniej byliśmy niechętni, i pomagali tym, którzy "oczyścili" wiele dużych podziemnych baz należących do ciemnych mocy. Uszkodziliśmy lub zniszczyliśmy także kilka urządzeń wykorzystywanych przez ciemne moce jako część ich skomplikowanych operacji, mających zapobiec wzrostowi waszej pełnej świadomości. Czas na nasze przybycie do was jest jak na wyciągniecie ręki!"

Galaktyczna Federacja, za pośrednictwem Wanderer of the Skies: "Podziemne bazy, o których mówiliśmy w przeszłości, które należały do tych frakcji Iluminatów, najbardziej odpornych na zmiany, rzeczywiście zostały zniszczone bez zabijania ich, na ile byliśmy w stanie to ustalić. Prosta wiadomość została wysłana do ostatnich z nich nadal opierających się, o ugodzie i poddaniu się Iluminatów oraz ich kapitulacji odnośnie waszych spraw. Inne źródła zaczęły informować na temat tych wydarzeń i Iluminaci nie potrzebowali już potwierdzenia tego, co się wydarzyło. Wiadomość o tym, że jesteśmy w stanie ich monitorować poprzez emocje i myśli, została przez nich odebrana dość mocno. Są już świadomi, że nie ma dla nich alternatywy i to już jest ich koniec."

Occupy Madrid, Spain

Occupy Madrid, Spain

Occupy Berlin, Germany

Occupy Berlin, Germany

Occupy Amsterdam, The Netherlands

Occupy Amsterdam, The Netherlands

Occupy Bucharest, Romania

Occupy Bucharest, Romania

Occupy Lisbon, Portugal

Occupy Lisbon, Portugal

Occupy London, UK

Occupy London, UK (in the middle: Wikileaks' Julian Assange)

Occupy Manilla, The Philippines

Occupy Manilla, The Philippines

David Wilcock: "Najlepsze co teraz mogą zrobić ci, którzy kiedyś byli przy władzy, to udzielić wsparcia „ruchowi Zajmij” Wall Street, ponieważ wiedzą, że cała ich „szara strefa” i tak zostanie zamknięta. Jest już za późno, i oni to wiedzą. Walka została przegrana. Nie zdawali sobie sprawy, że to będzie kiedykolwiek możliwe, że oni zostaną pokonani, ale teraz są w pełni świadomi zbliżania się nieuchronnego upadku ... dzięki tej ogromnej, międzynarodowej koalicji.
(...)
Jak napisałem w części pierwszej, osoby z najwyższych szczebli służb wewnętrznych mówią nam teraz, że ładunki zostały umieszczone na kluczowych mostach i lądowiskach USA.
W Wewnętrznym Systemie Eisenhower'a od samego początku, zbudowano specjalne otwory pod mostami, gdzie we wszystkich kluczowych punktach mogły być umieszczone urządzenia zapalające, które były niezbędne w celu ich wysadzenia."

Matthew Ward, za pośrednictwem Suzy Ward: "Oni [GF] są świadomi planów Iluminatów, a jeśli te obejmują zaminowanie głównych mostów z użyciem materiałów wybuchowych, które mogą być zdalnie zdetonowane, są upoważnieni do zapobiegania temu, pomimo możliwości naruszenia prawa Boskiego, prawa wolnej woli, ponieważ jest to właśnie uhonorowanie wolnej woli większości mieszkańców Ziemi. Po zdarzeniu z 11 września Federacja uznała, że każda kolejna próba zamachu terrorystycznego na tak wielką skalę zostanie udaremniona za przyzwoleniem Boga, a naszej uniwersalnej rodzinie udało się pokrzyżować wiele takich prób."

Occupy San Juan, Puerto Rico

Occupy San Juan, Puerto Rico

Occupy Santiago, Chile

Occupy Santiago, Chile

Occupy Sarajevo, Bosnia

Occupy Sarajevo, Bosnia

Occupy Seoul, South Korea

Occupy Seoul, South Korea

Occupy Stockholm, Sweden

Occupy Stockholm, Sweden

Occupy Taipei, Taiwan

Occupy Taipei, Taiwan

Occupy Tokyo, Japan

Occupy Tokyo, Japan

Occupy Toronto, Canada

Occupy Toronto, Canada

David Wilcock: "Jedną z najbardziej ekscytujących rzeczy, które słyszałem ostatnio jest to, że statek kosmiczny UFO, dziesięcio- milowej średnicy kula jest zaparkowana na górnej orbicie Ziemi.
Ponad 200 małych jednostek kosmicznych wchodzących i wychodzących dzięki okrągłym otwierającym i zamykającym się bramom statku Bazowego, zostało już zaobserwowanych.
To wszystko odbywało się na oczach personelu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej, między innymi. (Istnieje wiele przyrządów optycznych na jej pokładzie, dzięki którym można zobaczyć te jednostki, które inaczej byłyby "zamaskowane" przed konwencjonalnym spektrum światła widzialnego). "

SaLuSa, za pośrednictwem Mike Quinsey: "Jestem SaLuSa z Syriusza i chciałam przypomnieć, że niektóre z naszych mniejszych Statków Bazowych są ustawione nieco bliżej Ziemi, co pozwala nam dotrzeć do Was na naszych małych, szybkich jednostkach, w celu śledzenia ciemnych mocy i monitorowania ich działalności, co jest niezbędne w tych ostatnich etapach prowadzących do ich usunięcia. W ten sposób możemy zapobiec ich próbom dokonania poważnego incydentu, opóźniającego koniec ich czasów."

Occupy Everything!

Occupy Everything!


Tłumaczenie: Grażyna

Share |