Home > > Matthew Ward — August 2, 2012

Matthew Ward — August 2, 2012

Nie będzie ataków terrorystycznych podczas Olimpiady; powody, dla których ET mogą przybyć wcześniej niż zaplanowali; efekty wibracji na Ziemi zderzają się z wyższymi częstotliwościami; strach i dualność; awaria dostawy prądu w Indiach; strzelanina w stanie Kolorado,USA; ET wyrażają szacunek pracownikom Światła; przygotujcie się do Złotego Wieku

1. Pełne miłości pozdrowienia od wszystkich dusz z tej stacji, tu Mateusz. Połączenie emisji wibracyjnych z Ziemi z energiami, poprzez które planeta się wznosi, wytwarza różnorodne, mocne efekty.

2. Powinniśmy porozmawiać o tym, ale najpierw chcemy wspomnieć o najwspanialszym efekcie - z Ziemi są wystrzeliwane niezliczone iskry, a każda z nich oznacza, że przebudziła się dusza, poszukująca zrozumienia tego, co dzieje się na waszym świecie. Chociaż ludzie nie wiedzą o tym, że arsenał wojenny jest unieszkodliwiony i wiele tysięcy naszych wspomagających członków rodziny zatacza kręgi na waszym niebie, jest silne odczucie, że coś znaczącego jest tuż, tuż i niektórzy czują, że wróży to dobrze światu.

3. Rzeczywiście tak jest i chcielibyśmy, by każdy miał tę wiedzę! Kilka dodatkowych faktów wychodzi na jaw, są one zagrzebane pośród stłumionych przekazów medialnych na temat sensacyjnych wydarzeń i bieżących Igrzysk Olimpijskich. Na kilka tygodni przed ceremonią otwarcia Igrzysk rozsiewano w Internecie i mediach głównego nurtu doniesienia o planowanych aktach terroryzmu w Londynie, a także donoszono o takiej możliwości. Iluminaci ciągle rozgłaszają wywołujące lęk informacje. Nie oznacza to, że nie skłaniają się ku przeprowadzeniu jakichś złowrogich działań, chcą tylko rozpocząć na tworzeniu strachu mówiąc wam, co mają w zanadrzu.

4. Nawet wiedząc, że istoty Światła z zaawansowanych cywilizacji z góry i z waszej planety udaremniają spiski czarnych operacji ("Black Ops"), ciemni wciąż próbują. Nie odniosą sukcesu podczas Olimpiady, lecz ich trwanie w uporze jest zrozumiałe. Żywią się energią strachu i ich jedynym środkiem utrzymania przy życiu postrzępionych resztek swej dawnej dominacji jest wykreowanie powszechnego strachu, co pozwala im dalej działać.

5. W uszanowaniu wolnej woli Ziemi, że nie spadną już na was zakrojone na szeroką skalę akty terrorystyczne, wasza rodzina galaktyczna jest uprawniona do zakazania wszelkich takich prób i na bieżąco kontroluje wszystko, co robią Iluminaci i inne nikczemne osoby. Przez wiele lat załogi statków kosmicznych były w ciągłym kontakcie ze swymi naziemnymi oddziałami wywiadowczymi i Wysoką Radą Wszechświata, dzięki czemu każdy zaangażowany zostanie powiadomiony o tym, co się dzieje w kwestii Olimpiady i wszystkich innych spraw o zasięgu światowym.

6. W ostatnim przesłaniu oświadczyliśmy, że Rada uznała za wskazane, by zaczekać z lądowaniem dużej liczby załóg oraz zidentyfikowaniem żyjących na Ziemi członków waszej wszechświatowej rodziny aż do końca roku. Powiedzieliśmy, że nic nie jest wyryte w kamieniu, tak że spotkanie może nastąpić wcześniej, a potencjalne możliwości, że tak się wydarzy, wzrastają.

7. Lecz nie 4 sierpnia, podczas igrzysk - to wywołałoby panikę! Jeśli Rada dojdzie do wniosku, że wszystkie warunki sprzyjają ukazaniu rewelacyjnego widoku w tym dniu, jest bardzo prawdopodobne, że nastąpi w sposób naturalny przelot przybyszów z pozaziemskich cywilizacji, a nie jakaś mikstura Iluminatów, która ma wyglądać jak inwazja z kosmosu. Jednakże nie czujcie się rozczarowani, jeżeli ten dzień przejdzie bez żadnych wstrząsających światem wydarzeń.

8. Możecie sądzić, że wyszczególnienie daty i miejsca jest szaleństwem, ponieważ pozwala Iluminatom dowiedzieć się, kiedy i gdzie stworzyć przerażającą iluzję lub niebezpieczne warunki i w ten sposób udaremnić to, co siły Światła zaplanowały. Odkąd telepatyczne "anteny" ciemnych zawsze działają, dokładnie tak samo jak anteny sił Światła, wiedzą oni o planie, nawet kiedy wiadomość nie jest podana ogółowi. Przypuszczalny termin ukazania niezaprzeczalnego dowodu na obecność istot pozaziemskich
na waszej planecie ma powiązanie z kwestią strachu.

9. Ostatecznym celem ciemności jest pochwycenie dusz, a strach jest ich najbardziej skutecznym narzędziem, ponieważ energia strachu kształtuje barierę pomiędzy duszą a świadomością, przez co dosłownie utrzymuje zalęknioną osobę "w ciemności". Oto dlaczego bez przerwy nalegamy, abyście nie padali ofiarą groźnych prognoz lub roszczeń. A przecież widzicie sami, że czas wyznaczony dla tego rodzaju wydarzeń pojawia się i znika i żadne katastrofy nie dochodzą do skutku.

10. Lecz większość ludzi nie wie, jak odczucie strachu wpływa na nich osobiście, lub że kolektywne uczucia kreują warunki świata, albo że ciemni potrzebują energii strachu, aby mogli nadal siać zniszczenie i śmierć. Potęga strachu i z kolei, masowa negatywność zawsze była dla Rady nadrzędną sprawą w kwestii czasu pojawienia się przedstawicieli
cywilizacji pozaziemskich na tej planecie.

11. Postęp i jego brak z powodu różnych efektów pomieszanych wibracji na planecie i poziom napływających energii skłaniają do poważnych, ponownych rozpatrzeń, aby poczekać do końca roku.

12. Większa liczba ludzi, włączając najbardziej niezłomnych pracowników Światła, doświadcza różnorodności niepokojących warunków fizycznych, emocjonalnych i mentalnych. Cała ta energia ma negatywny ładunek. Same te wibracje energii mogą spowodować anomalie, kiedy świetliste ciała chłonnych osób są przystosowywane do zmiany komórek z węglowych na krystaliczne. Jest to ważne, aby pić więcej wody i jeść lżejsze posiłki, odpoczywać wystarczającą ilość czasu i dobrze się wysypiać oraz spędzać więcej czasu w spokoju i samotności lub przebywać na łonie natury, o jest ile to możliwe.

13. Co więcej, ponieważ wszystko jest energią, która fluktuuje coraz to z inną częstotliwością, systemy mechaniczne, elektryczne i elektroniczne również są zakłócane. Ostatnim przykładem była awaria dostawy prądu na wielką skalę w Indiach. Nawet jeśli jest to wydarzenie wspomagane przez Iluminatów, taka awaria nie jest niespodziewanym efektem negatywności spełniającej wyrównania energii planetarnych, w tak niewielkim dystansie, jaki dzieli Ziemię od wejścia w czwartą gęstość.

14. Zestawienie tych efektów kreuje strach na wielką skalę, niedogodności, gniew i trudności finansowe, a negatywne wibracje emitowane przez te zbiorowe reakcje zderzają się z częstotliwościami energii, przez które przechodzi planeta. Kiedy Ziemia będzie dalej zmierzać po swoim kursie, zderzenia te będą nasilać się i takie będą tego skutki.

15. Nieustępliwość mrocznych serc i umysłów jest przyczyną tej sytuacji. Gdyby Iluminaci zastosowali się do swej niegdysiejszej zgody na to, by przyłączyć się do sił Światła około dziesięć lat temu, gdy planeta była w znacznie niższych częstotliwościach, można by było uniknąć tego, co się teraz dzieje. I to doprowadziło nas do braku rozwoju jakiego teraz doświadczacie.

16. Nie potrzebujecie przypomnienia, że skoro pod koniec roku wszelka ciemność na Ziemi zniknie, pozostało tylko pięć miesięcy, podczas których wiele należy wykonać. Podczas gdy zrobiono napawający optymizmem postęp w negocjacjach z niektórymi z waszych przywódców i przedstawicielami pozaziemskich cywilizacji, czołowi członkowie Iluminatów są krnąbrni jak zawsze.

17. Wojny domowe nadal szaleją i tyrani wciąż królują w wielu krajach. Uporczywe podziały w kwestii pozornie niezliczonych spraw nadal się utrzymują, nowe rządy są w rozsypce a stare rządy pełne sprzeczek. Zubożenie powoduje ogromne cierpienie i śmierć. Wydaje się nie mieć końca korupcja, a wiele krajowych gospodarek jest w poważnych tarapatach. Mówiąc krótko, na pierwszy rzut oka wydaje się, jakby wszystko było tak jak zwykle i takie ogólne postrzeganie powoduje, że nieoświeceni ludzie obawiają się o to, co przyniesie przyszłość.

18. Tak więc, strach i dualizm są ciągle żywe i wierzgają, odstraszając od wszczęcia poważnych reform. To jest wasz świat i wy jesteście odpowiedzialni za przejęcie steru, aby osiągnąć to, czego chcecie, ale ponieważ wymogi są bardzo duże, a czasu niewiele, istnieje potrzeba pokazania czegoś szokującego, co przyciągnie uwagę świata. Tym czymś będzie pojawienie się innych cywilizacji. Nie potrafimy powiedzieć, kiedy, bo nie zostało to zatwierdzone, ale możemy zapewnić, że nastąpi to w rozsądnym i gwarantującym bezpieczeństwo czasie i w sposób jak najbardziej sensowny.

19. Jest więcej w tej niezrozumiałej strzelaninie w Kolorado, USA, niż wydaje się na pierwszy rzut oka. Wszyscy zaangażowani - strzelający, osoby, które zostały zabite lub ranne i wszystkie rodziny przeżywają to, co zostało wybrane w ich umowach dusz lub w doraźnie zmienionych grupowych umowach dusz uczestników i w końcu te fakty połączą ten incydent z Iluminatami.

20. Nasze serca lgną do osób, które zostały poszkodowane oraz ich rodzin, a także rodzin i przyjaciół tych, którzy zginęli. Bardzo chcemy, by mogli oni wiedzieć, że ich bliscy żyją teraz w Nirwanie w radości, i że wszyscy zgodzili się na poziomie duszy znieść ten ciężar, dokonując wielkich skoków w ewolucji.

21. Życzymy każdej osobie, która boleje z powodu utraty ukochanej rodziny i przyjaciół, by dowiedziała się o aktywnym, różnorodnym, ekscytującym życiu w Nirwanie. Lecz oni tego nie wiedzą, a zamiast cieszyć się sytuacją swoich bliskich, mają złamane serca.

22. Ponownie warto wspomnieć, że choć Ziemia otrzymuje ogromną pomoc wzniesieniową od istot pozaziemskich, które zapobiegają aktom terroryzmu na wielką skalę, wy jesteście odpowiedzialni za wszystko, z wyjątkiem czasu ich przybycia. Jeśli ma być zmiana w gorzkiej kontrowersji na temat łatwej dostępności broni oraz skierowanej na wojnę mentalności waszego społeczeństwa, musi ona przyjść ze strony pracowników Światła. To nie przypadek, nie ma żadnych zbiegów okoliczności! że ta niedawna tragedia była w tym samym miasteczku (Aurora, Kolorado -- Kr), gdzie podobny incydent miał miejsce kilka lat temu. To nieomylny znak. Jeśli chcecie, aby przemoc się skończyła, należy podjąć działania.

23. W żaden sposób nie mówimy przez to, że jesteście niedbali, jesteśmy dalecy od tego! Mamy dla was najwyższą cześć i szacunek. U podstaw tego problemu broni i wszystkich innych instrumentów zabijania, i jak wszystkiego, co rodzi nienawiść, pogardę, przemoc, niesprawiedliwość i śmierć, są ogromne macki ciemności. Światło jest znacznie potężniejsze i działania, które służą Światłu są odpowiednio silniejsze - właśnie dlatego zdobyliśmy wyższą pozycję w tej bitwie Światła przeciw ciemności. Pomyślcie o wszelkiej korupcji i oszustwach, jakie ujawniliście dla świata i postępie, jaki się dokonał w tej niezwykłej różnorodności ludzi i środowisk. Kontynuujcie tę dobrą robotę!

24. Będziemy cieszyć się z wami, gdy wszystkie prawdy ujawnią się wraz z dowodami postępu, jaki dokonał się jawnie w niezliczonych miejscach. Tak jak wszyscy, którzy biorą udział w tych działaniach, macie uzbroić się w cierpliwość, aż właściwy moment będzie na wyciągnięcie ręki - i my i wy. I wszyscy możemy być cierpliwi, wiedząc, że wraz z czasem, który kurczy się z dnia na dzień, muszą przyjść szybko objawienia i korzystne zmiany.

25. A teraz, prosimy nie interpretujcie naszego wyjaśnienia jako zdecydowanego ciosu dla Ziemi - bo tak nie jest! Mamy przewagę nad ciemnymi i będą oni stopniowo odchodzić. Jest to niezwykle ważne, aby się na nich nie skupiać, zwłaszcza na karaniu ich za to, co zrobili lub na opóźnieniach tego monumentalnego przedstawienia.

26. Zamiast tego przygotowujcie się do życia w Złotym Wieku Ziemi. Sugerujemy, abyście nie ugrzęźli w zastanawianiu się, którzy politycy są uczciwi, lub za którą radą iść w inwestowaniu waszych pieniędzy - całkiem niedługo otrzymacie te odpowiedzi. Pozbądźcie się błahych zainteresowań i powierzchownych społecznych norm. Jeśli to możliwe, unikajcie konfrontacji z ludźmi, ale jeśli nie jest to możliwe, nie dajcie się wciągnąć w argumenty - wydatki energii w takich sprawach często skutkują tylko
negatywnością, frustracją i płonnością. Zaufajcie swojej intuicji i szanujcie swoją duszę, swoją jaźń.

27. Żyjcie z poziomu serca, jak Bóg powiedział: "Serce jest siedzibą duszy." Wyobraźcie sobie siebie w świecie, gdzie panuje pokój, wzajemny szacunek, współpraca, uczciwość, obfitość dla wszystkich i życie w harmonii z przyrodą. W continuum ten cudowny świat, który jest współtworzony już istnieje, a w czasie liniowym, prawie tam jesteście!

28. Od kilku lat oferujemy duchowe oświecenie, wskazówki i zachętę, a jest to naszym przywilejem i radością, że to robimy. Nasz serwis informacyjny nie będzie wkrótce konieczny - komunikacja waszych dusz z waszą świadomością dostarczy wszystkich potrzebnych informacji. Być może będziecie się uśmiechać, kiedy zdacie sobie sprawę, że wszystko, co wam powiedziałem, było w waszej wiedzy przez cały czas, a wszystko, co zrobiliśmy, było delikatnym odwoływaniem się do waszej pamięci.

29. Celem każdej inkarnacji jest samo-odkrywanie pozwalające tej wypełniającej przygodzie rozwijać się w swoim czasie na drodze do waszej nieograniczonej zdolności kochania. Moc miłości bezwarunkowej, tej najwyższej siły w kosmosie, jest kluczem do wszystkich wzniosłych chwał Złotego Wieku i ponad ten Wiek.

30. Teraz otulamy was bezwarunkową miłością - gdy my oraz inne, niezliczone istoty Światła, towarzyszą wam na progu czwartej gęstości.

Miłość i Pokój,

______________________________________

MIŁOŚĆ i POKÓJ

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Przetłumaczył Michał , edycja Krystal - Transformacja 2012


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy
Share |