Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, August 1, 2012

SaLuSa, August 1, 2012

Wasza reakcja na ostatnie pozytywne wiadomości na temat Igrzysk Olimpijskich była cudowna. Fala wielkiego oczekiwania, która zapanowała wokół Ziemi uniosła ludzi w górę. Takie energie noszą wielką siłę, umacniając obiekt waszej wizji dla szybkiej manifestacji. W ten sposób, koncentrując się na tym samym wyniku, można wpływać, na to co się dzieje. Oczywiście jakaś forma Ujawnienia musi zaistnieć bardzo szybko, tak aby umożliwić nam naszą pracę w otwartości i we współpracy z wami. Oczywiście moglibyśmy prowadzić wszystko tak jak wcześniej i realizować naszą misję cicho i za kulisami, ale nasza fizyczna obecność jest potrzebna, aby zapewnić ludzi o naszych uczciwych zamiarach.

Musimy również mieć możliwość przemówić do was bezpośrednio i za zgodą waszych liderów. Bądźcie pewni, że oni zdają sobie sprawę z naszego istnienia, i że byliśmy w kontakcie z nimi przez wiele lat. Czas na odrzucenie pokoju, który wam przynosimy się skończył i muszą odsunąć swoje wszelkie uprzedzenia lub ambicje polityczne. Muszą także wyjść poza ograniczenia nałożone na nich przez Iluminatów i otworzyć drzwi dla prawdziwej wolności dla ludzi. Liderzy powinni prowadzić i realizować wolę ludu, ale niewielu, jeśli w ogóle, robi to do czego zostali wybrani. Wydajemy dekret, że oni albo muszą się zmienić, albo zostaną wymienieni i mamy już czekające odpowiednie zamiany.
.
Nasze działania nie są w żaden sposób ingerencją w waszych wybranych urzędników i nawet nie musieli być brani pod uwagę, gdyby prawidłowo realizowali swoje zadania i obowiązki w stosunku do was. Żądza bogactwa i pragnienie sprawowania władzy długo motywowały ludzi na wysokich stanowiskach. To skorumpowało tak wielu ludzi wokół nich, tak bardzo, że boją się stanąć w obronie prawdy. Zdarzenia takie jak 9/11 nigdy nie mogłyby być popełnione i zajść tak daleko, gdyby nie wielka tajna zmowa. Wiemy, że podążanie za swoim sumieniem i słuchanie waszego Wyższego Ja może sprowadzić na was masę ciemności. Używają szantażu i bezpośredniego zagrożenia, aby utrzymywać was w ryzach i naprawdę wymagana jest odważna osoba do konfrontacji z nimi.
.
Możesz zapytać, dlaczego nie są oni chronieni przez Światło, ale oczywiście to, czego doświadczają zgadza się z ich przedurodzeniowym planem. Niektóre wielkie dusze składają w ofierze swoje życie, aby uziemić pozytywne energie na Ziemi, co jest często większym osiągnięciem, niż gdyby prowadzili swoje życie normalnie. Wszyscy macie zaaranżowany czas na opuszczenie Ziemi i na przykład, jeśli chcecie doświadczyć długowieczności zostajecie umieszczeni w rodzinie, która to ma. Nawet wypadki, które umożliwiają duszy opuszczenie Ziemi są częścią planu życia, który służy ich interesom. Czasem jest konieczność pewnego rodzajów doświadczeń, które spełnią karmiczne potrzeby. Wiemy, że trudno zrozumieć, że dusza zgadza się na takie aranżacje, ale jest to krystalicznie jasne, kiedy jesteście poza ciałem przed następnym wcieleniem.
.
Moi drodzy, wszystkie wasze doświadczenia są planowane dla postępu waszej ewolucji, a nawet teraz z nadejściem Wzniesienia nadal jesteście w trakcie nauki. Zaczynacie zdawać sobie sprawę z głębokości, do której ciemni mogą spaść, podczas gdy w tym samym czasie rozumiecie, jak zebrać więcej Światła do siebie. Tu jesteście proszeni o przebaczenie tym, którzy nadużyli was i odebrali wam wolność i prawa. Wasza odpowiedź będzie znakiem tego, jak daleko ewoluowaliście i da wam jedną z największych lekcji, jakich uczycie się na swoich doświadczeniach fizycznych. Jeśli jesteście wystarczająco rozwinięci, będziecie mogli to zrobić, gdy rozumiecie Jedność, która łączy was wszystkich razem. Wszyscy jesteście odpowiedzialni jeden za drugiego i należy zostawić osądzanie, ponieważ nie możecie wiedzieć, dlaczego inna dusza wzięła dane życiowe wyzwanie.
.
Pragnęliście być na Ziemi w trakcie tego końcowego, ostatecznego czasu dwoistości, a szczególnie waszego ostatniego życia, dla doświadczenia wspaniałego dreszczyku Wzniesienia. Historia nie wypełniła się jeszcze zupełnie, ale już szybko będziecie mieli prawdę przed sobą. Do tego czasu ingerencje ciemnych zostaną usunięte, a ich moc i ich zniewolenie was nie będzie już istnieć. Obecnie następują aresztowania, które do tego doprowadzą, a także umożliwią zmiany, by iść do przodu, które w innym wypadku mogłyby być niemożliwe. Tymczasem nasi sojusznicy są zajęci tworzeniem struktury dla naszej większej aktywności w waszych sprawach i wszystkiego czego pragniemy to posunięcia spraw do przodu w oficjalnym ogłoszeniu naszego istnienia. Gdy to zostanie dokonane, cała reszta pójdzie dość szybko.
.
W ten czy inny sposób chcemy zobaczyć naszą obecność już potwierdzoną i mamy wystarczająco czasu, aby to sami zaaranżować, jeśli będzie taka potrzeba. Nadal widzimy olimpijską scenę jako dającą największe widowisko na Ziemi i chcielibyśmy być jego częścią. Ustaliliśmy termin Ujawnienia, ale wolelibyśmy, aby raczej pochodziło to od jednego z waszych przywódców. Kiedy zostanie zrealizowane, mamy nadzieję zostać zaproszeni na spotkanie z waszymi przywódcami i oficjalnie wam przedstawieni. Nie możemy czekać w nieskończoność i dlatego nalegamy na rozwiązanie tego problemu. Czas na perswazję skończył się i szukamy innych metod do osiągnięcia rezultatów.
.
Jesteśmy poruszeni wielkim odzewem i odpowiedzią jakie dostajemy od was ludzi i ufamy, że wasza gotowość na spotkanie z nami jest odnotowana przez rządzących. Ich niechęć do działania przede wszystkim jest z potrzeby utrzymania swojej władzy, a oni wiedzą, że w końcu będą musieli skłonić się waszym życzeniom. Wasze podejście do sprawy jest bardzo trafne o tyle, że zadręczacie swoich przedstawicieli przez umieszczanie waszych oczekiwań pod ich nosami. Mogą ignorować te prośby, ale w końcu będą musieli uznać wasze potrzeby. Ci, którzy nadal starają się stać wam na drodze zostaną usunięci i zastąpieni tymi, którzy są uczciwi i godni zaufania.
.
Trzymajcie wasze Światło jasno i płyńcie z prądem i wiedzcie, że absolutnie nic nie będzie mogło uniemożliwić waszego Wzniesienia. Więc nie bądźcie wzburzeni lub przygnębieni, gdy sprawy nie wydają się iść w dobrym kierunku. Wszystko skończy się dobrze, więc zachowajcie pozytywne nastawienie i nie dajcie się nabrać na sztuczki ciemnych, którzy będą próbować wykorzystać jakiekolwiek niepewności przez was okazane. Wspierajcie tych, którzy są ze Światła i zjednoczcie się wspólnie w jedności i sile.
Jestem SaLuSa z Syriusza i chcę, abyście wiedzieli, że nigdy nie jesteś odłączeni od tego, co się dzieje i zaufajcie, nawet jeśli nie jesteście tego świadomi, pracujemy dla waszego pokoju i wolności. Wysyłamy naszą miłość i błogosławieństwa dla was wszystkich.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczenie: Robert - soulowicz.wordpress.com, edycja Krystal - Transformacja 2012


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |