Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, September 1, 2010

SaLuSa, September 1, 2010

Wiemy, że te wiadomości są przyjmowane głównie przez osoby przetransformowane, które przebudziły się wewnątrz i wyczuły ważność obecnych czasów. Inni przez moment się zainteresują, ale jeśli nie pasuje to do ich obecnego stanu umysłowego, pozostanie to poza ich zasięgiem myślenia. Jednak nic, co czytasz lub usłyszysz nie jest bez wartości i nowa idea może być w tobie nieaktywna przez jakiś czas, ale po pewnym okresie zostanie przywrócona do życia. Spotykacie się wszyscy w tym miejscu, gdzie nie będąc widoczni, próbujecie przekazać swoje poglądy innym i wasze słowa jak i działania są podświadomie zauważane. Biorąc pod uwagę bliskość końca czasów, takie kontakty są niezbędne, aby obudzić tych, którzy nadal przebywają w niższych wibracjach. Oczywiście zachodzi też większe przebudzenie, takie, które ma wpływ na całą ludzką rasę, ale energie przesyłane na Ziemię zabierają trochę czasu, aby ją podnieść. Wkrótce będziemy wśród was, a przed naszym przybyciem otrzymacie wiele informacji zapoznające was z nami. Będzie to kolejny sposób dotarcia do was. Jest nam trudno obserwować jak bardzo niewiele osób reaguje na idee, że wszyscy stanowimy Jedno. Jednak będziecie mieli jeszcze wystarczająco czasu, aby przyjąć do wiadomości, że jest tylko jeden Bóg Wszechmogący, w którym każda dusza istnieje. Bez względu na to, jakie imię nadajecie Bogu, musicie zjednoczyć się ze wszystkimi religiami. Macie wiele ze sobą wspólnego i będzie ogromnie pomocne, jeśli Bóg będzie przez was postrzegany jako kochający każdą formę życia. Tylko człowiek separuje i dzieli i te różnice muszą być uzdrowione.

Jeśli jakieś dusze mają chęć pozostania jako oddzielne istoty, będzie to ich wybór w pełni zaakceptowany. Aczkolwiek powstrzyma to ich ewolucję, ale ponieważ życie jest nieskończone, będą się one ciągle rozwijać na drodze swojego wyboru. Otrzymają one pomoc tak jak wszystkie inne dusze, aż dopóki nie osiągną Wzniesienie. Tak naprawdę nigdy nie jesteś sam, nawet w głębi niższych wibracji, choć może się wydawać, że jest inaczej. Nigdy nie jesteś bez obecności Boga przy twoim boku i często podążasz Jego śladami. A jeśli wyrzekniesz się Boga, to i tak to nie ma znaczenia. Gdy sprawy wymkną się spod kontroli, Bóg jest ciągle z tobą próbując podnieść cię na duchu z Miłością, która nie zna granic. W dzisiejszych czasach potrzebujecie waszej wiary bardziej niż kiedykolwiek. Dla niektórych ludzi, w niedalekiej przyszłości może być ciężko, ale niezależnie od doświadczeń nie zajmie to długo.

Jesteśmy wysłannikami i przedstawicielami Boga dla waszego przebudzenia i dla waszych bezpiecznych kroków na drodze do Wzniesienia. Nic innego tak naprawdę nie jest ważniejsze teraz dla was oprócz spełnienia waszego pragnienia, aby opuścić cykl dualizmu. Będzie to podróż pełna odkryć i ekscytacji, gdy w rezultacie dojdziesz do prawdziwej realizacji, kim naprawdę jesteś. Szczęście powróci tak, że w końcu wszystkie smutne i bolesne wspomnienia pozostawisz za sobą. Znajomość tego powinna dać ci siłę, aby przejść ten pozostały okres bez szwanku. Uwierz, że tak będzie, ponieważ wielokrotnie wcześniej przechodziłeś podobne testy. Często wam mówimy, że jesteście potężnymi istotami i naprawdę mamy to na myśli. Macie moc poza swoją wyobraźnię i możliwości, aby osiągnąć wszystko czegokolwiek chcecie.

Wiemy, co dzieje się na Ziemi i choć wydaje się w pewnym sensie być spokojnie to poza kurtynami wiele się wydarza. Zawsze pracujemy nad tym, aby dać siłę naszym sojusznikom, a oni reagują na to bardzo dobrze. Wszystko, co zostało wcześniej obiecane, jest na waszej drodze i wiele problemów zostanie zlikwidowanych. Będziecie się dobrze czuć za zrekompensowanie za wszelkie wasze trudy i troski. Możemy jeszcze dodać, że nie jesteście ofiarami okoliczności, ponieważ wszyscy wiedzieliście, że to życie będzie waszym sprawdzianem do granic wytrzymałości. Zgodziliście się przyjść, ponieważ chcieliście być jednymi z tych, którzy będą mieli okazję doświadczenia tych ostatecznych czasów.

Będąc przygotowany wcześniej na co będzie umożliwi ci na odpowiednie ustawienie swojego umysłu. Nie musisz się martwić o swoją przyszłość, ponieważ możesz już teraz podejmować pewne decyzje. Jeśli tym wyborem jest Wzniesienie, staraj się żyć wizją tego, co jest przed tobą. W ten sposób pomożesz zmaterializować ją w swoim życiu i niczego więcej od ciebie nie oczekujemy. Brzmi to prosto, ponieważ jest to proste i zwykle człowiek niepotrzebnie komplikuje sprawy. Bądź Miłością we wszystkim co robisz i myślisz, i niech ta energia towarzyszy każdej czynności, w której jesteś zaangażowany. Oczywiście nie jest to łatwe, ale to jest wyzwanie, dla którego przyszedłeś na Ziemię. Osiągniesz sukces, ponieważ miałeś z tym do czynienia wcześniej.

Kiedy przybędziemy na Ziemię, nie chcemy być traktowani jako wasi zwierzchnicy, chociaż nasz poziom duchowy jest dużo wyższy. Widzimy was na równi i będziemy was traktować jak suwerenne istoty, jakimi jesteście. Status nie ma żadnego związku z waszym poziomem duchowym, biorąc pod uwagę, że każda dusza może osiągnąć szybki postęp na Ziemi, szczególnie w obecnym czasie. Widzisz cały świat w wielkich problemach i miliony ludzi z tego powodu ma różne potrzeby. I to jest również jeden z głównych wyzwań; czy znajdziesz w sobie dość współczucia i miłości i czy dobro innych może je w tobie wzbudzić. Do tej pory reakcja ludzi była ogromna i to jest najbardziej pozytywnym wyznacznikiem, jak bardzo nowe wibracje spowodowały przemianę serc. Oznacza to, że zaczynacie akceptować Jedność we wszelkim życiu i jest to dokładnie to, co oczekujemy od tych dusz, które stają się oświecone.

Mamy w naszych sercach wielkie pragnienie, aby się z wami zaznajomić i chcemy, abyście wiedzieli, jak bardzo się o was troszczymy. Kim jesteście i co wcześniej robiliście, nie ma dla nas znaczenia, ponieważ widzimy wasze Światło i wiemy, przez co przeszliście w tym cyklu dualizmu. Jesteście odważnymi duszami, pewnymi, że możecie pokonać wszelkie przeciwności. I rzeczywiscie robiliście to przez wiele żyć. Wasza siła leży w samowiedzy, że możecie poradzić sobie z każdym problemem, który staje przed wami, i takie podejście zrobiło z was liderów.

Jestem SaLuSa z Syriusza i Galaktyczna Federacja wielce skorzysta z nowego członkostwa Ziemian. Udoskonalicie swoje umiejętności w ogniach Ziemi i jesteście teraz wojownikami, którzy prowadzą Światło nie bojąc się nikogo. Do tego jesteście zinkarnowaną Miłością, a to jest wasza wielka siła. Nikogo nie skrzywdzicie, lecz przyjmiecie do serca w potrzebie.

Dziękuję SaLuSa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumacz: Krystal


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.