Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, August 9, 2010

SaLuSa, August 9, 2010

Są teraz takie czasy, kiedy masz wiele do czynienia z osobistymi wewnętrznymi walkami. Stare wierzenia i wiadomości, które nie współgrają z nowymi wyższymi wibracjami wychodzą na powierzchnię do oczyszczenia, ale czasami jest z nich trudno zrezygnować. Wchodzisz w okres intensywnych zmian i gdy stare się zawala, nowe źródła energii przynoszą prawdę i wszystko to, co jest niezbędne do posunięcia się do przodu na drodze do Złotego Wieku. Będzie to duża dla ciebie rewelacja gdy dostrzeżesz w sobie ogromne zmiany i jak twoje stare myślenie zostanie w bardzo prosto sposób zastąpione na wszystko to, co jest czyste i zdrowe. Oczywiście, w miarę postępu łatwiej będzie poruszać się w kierunku Wzniesienia. Najtrudniej jest zrobić pierwsze pozytywne ruchy, ponieważ będziesz niechętnie opuszczać swoje stare, zakorzenione nawyki. Czasami wiąże się to z rodziną i przyjaciółmi, gdzie nowy ty wydajesz się trochę dla nich dziwny. Możesz nawet doświadczyć opozycję lub zupełne odrzucenie, podczas gdy twoja psychika ulega zmianom. Chcemy powiedzieć, że ważne jest, aby trzymać się swojej drogi i nie być hamowanym przez emocjonalne reakcje. Wszystkie dusze w obecnym czasie muszą zdecydować, czy mają zamiar skorzystać z okazji Wzniesienia. I te, które nie zechcą, będą musiały iść inną drogą.

Gdy rozpoczną się zmiany, najprawdopodobniej, wzbudzi to duże zainteresowanie. Dla tych dusz, które są w trakcie przebudzenia, może być potrzebny jedynie mały szturchaniec, który otworzy ich na prawdę. Wiemy, że najbardziej niechętne będą te dusze, które położyły kompletną wiarę w religijne systemy. Trudno im będzie zaakceptować ich błędne zrozumienie, lub że byli celowo wprowadzani w błąd. Dla niektórych takie wyzwanie będzie zbyt ogromne i zechcą dalej trzymać się swoich istniejących przekonań. Oczywiście, będzie to zaakceptowane i uhonorowane jako prawo wyboru wolnej woli. Ponieważ jesteście nieskończonymi i duszami i w rzeczywistości nie ma czegoś takiego jak czas, ponieważ wszystko dzieje się Teraz, możecie spędzić tyle czasu, ile wam się podoba na każdym jednym poziomie rozwoju. Także moi drodzy, nie przejmujcie się zbytnio, jeśli bliskie wam dusze wydają się być zadowolone ze swojego obecnego stanu. Z pewnością, gdy ich lekcje nie zostały jeszcze zakończone, będą chcieli to zrobić, zanim przejdą na wyższy poziom.

Każda dusza może wznieść się w każdej chwili, jeżeli jest na to gotowa, ale jak już wiecie, koniec tego cyklu Słonecznego pozwoli każdemu na Wzniesienie. Jest to szczególny czas, kiedy wielki wysiłek jest robiony przez wszystkie Istoty z wyższych wymiarów, aby wam pomoc w przygotowaniach. Powiedz tylko słowo, a Przewodnicy będą z tobą w jednej chwili i Aniołowie będą nadzorować twój postęp. Ze swej strony uhonoruj ich obecność i poproś o kierunek, ponieważ bez twojej zgody byłoby to traktowane jako ingerencja. Może wydawać się to szorstkie stwierdzenie, ale nic nie może być narzucane na ciebie przez innych. Może czujesz, że wiele twoich doświadczeń jest nie na miejscu, ale zapewniamy ci, że wszystkie one są związane z planem twojego życia. Czy nie zostałeś poinformowany, że nie ma czegoś takiego jak przypadek i to jest powód, dla którego te doświadczenia są tak dla ciebie ważne? Oczywiście, niektóre zbiegi okoliczności wydają się, że nie mają prawdziwego znaczenia i mogą mieć mniejszą wagę. Jednakże, tam gdzie doświadczasz ciężką rzeczywistość w życiu, to jest dla twojego duchowego zrozumienia i rozwoju.

Różnica pomiędzy tym, gdzie jesteś teraz w tym wymiarze i tymi wyższymi ma jak największe znaczenie, ponieważ tam będziesz miał zupełnie inny rodzaj życia. Nie będzie już znoju i borykania się, takie jakie znałeś do tej pory i jeśli masz jakikolwiek koncept czym jest raj, to możesz mieć pojęcie, jak to będzie. Opis słowami jest niemal niemożliwy, ale można powiedzieć, że stan ten jest niebiański, sielski, gdzie będziesz otoczony pięknymi wibracjami Światła. Jak często czujesz się zmęczony w swoim ciele fizycznym, lub cierpisz ból lub niepełnosprawność? Powiemy ci, że to wszystko pozostanie za tobą, gdy się Wzniesiesz. Takie warunki nigdy nie będą powtórzone, ponieważ żaden z problemów fizycznych nie może odnosić się do ciała Świetlanego. Jego wibracje będą tak wysokie, że nic nie może się manifestować poza doskonałą ekspresją. Gdy nastaną ciężkie czasy, przypominaj sobie wtedy, jak krótko one będą trwać i jak w mgnieniu oka staną się odległym wspomnieniem.

Oczyszczenie Ziemi zbliża się i w rezultacie nieuchronnie odejdzie wiele dusz. Zostaną one przywitane w wyższych wymiarach z wielką miłością i zrozumieniem i z ich punktu widzenia, będzie to uwolnienie od tego, co było często bardzo niskim standardem życia. Dla tych, którzy mieszkają w miejscach o najgorszych warunkach, ta sytuacja będzie wołaniem do ludzkości, czy jeszcze można znaleźć miłość i współczucie dla swojego gatunku. Czy możesz ignorować ich położenie, czy jesteś w stanie zobaczyć siebie w innych? Nie jest to niezwykłe, że w końcowych czasach, cywilizacja jest sprawdzana, jak daleko posunęła się na swojej drodze duchowej. Widzimy wielką zmianę na lepsze, niż nawet w pierwszych latach nowego tysiąclecia, gdy poziom waszej świadomości zaczął wzrastać. Znajdujesz się w czasach, gdzie musisz sięgnąć po własne przeznaczenie i pozwolić innym na to samo. Istnieje wiele różnych dróg do przyszłości, która się otworzyła, dlatego też nie każda rzeczywistość będzie taka sama.

Na pewien sposób, żyjesz w bardzo osobliwych czasach i szukasz uwolnienia się od starych więzów, które jeszcze ciągną się obok ciebie. Kocioł życia przepełnia się i jest rzadką mieszanką wszelkich możliwości. Jednakże idź własną ścieżką i koncentruj się na tym, co myślisz, że doprowadzi cię do Wzniesienia. Jeśli będziesz tak robił, ciemne energie nie będą w stanie na ciebie wpłynąć i pomyślne zakończenie tego życia będzie zapewnione. Doświadczysz coraz więcej przeszkód, które będą ostatecznymi próbami sił ciemności, aby cię zdezorientować. Do tej pory powinieneś już nauczyć się, jak sobie z nimi radzić, więc nie pozwól, aby cię to martwiło lub zabierało uwagę od twojego własnego celu. Często towarzyszy im energia strachu, która jest ich świadomym chwytem, aby przyciągnąć twoją uwagę. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że ludzie budzą się do prawdy i są mniej skłonni na uwierzenie w kłamstwa i kombinowane wydarzenia, oczerniające tych, którzy są ze Światła i wyprowadzają ludzi z dualizmu.

Jestem SaLuSa z Syriusza, i mogę powiedzieć, że Galaktyczna Federacja kipi ekscytacją, gdy sprawy na Ziemi docierają do końca. Bańka już wkrótce pęknie i ponaglamy naszych sojuszników, aby wykorzystali okazje do zakończenia kontroli ciemnych osobników. Będzie to zrobione bez rozlewu krwi i w jak najbardziej pozytywny sposób z miłosną intencją.

Dziękuję, SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumacz: Krystal


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.