Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, January 2, 2012

SaLuSa, January 2, 2012 Thrive

Słyszymy was mówiących „nareszcie” gdy rozpoczynacie ten rok, który w iście boski sposób kończy cykl dualności. Jest wiele oczekiwań gdy ludzie wypatrują znaku, który wypełni ich szczególną wizję. Ciemni planowali spowodować zdarzenia, które mogłyby potwierdzić wizję Apokalipsy przez wypełnienie starych proroctw. Jednakże utracili już tak wiele ze swojej mocy, że nie jest to już dłużej możliwe i ścieżka do Wzniesienia wiedzie z dala od wielkich tragedii i zniszczeń na światową skalę. Akceptując nasz plan, by was uwolnić od kontroli ciemnych wasz poziom świadomości wzrasta i rośnie w miarę upływu czasu dając coraz to więcej harmonii. W rzeczy samej wiele musi się zmienić i okres do końca roku będzie przez nas dokładnie opisany. Chcemy by każdy z was stał się świadomy tego, co się dzieje, a powodem tego jest to, że już niedługo musimy zacząć ujawniać informacje.

Wiemy, że równie ważne jest informowanie wszystkich dusz o ich przyszłych opcjach co zapewnienie tym, którzy zapragną pozostać w obecnym wymiarze takiej samej opieki jak wszystkim pozostałym. Nawet ci, którzy pochodzą z ostatnich kabali, ostatecznie otrzymają sposobność podążenia nową ścieżką dla ich ewentualnego ocalenia. Bóg Jest Miłością i nie rozróżnia jednych dusz od drugich, gdy przychodzi dzielić Wszystko co Jest. Poprzez Cykl Dualności wszyscy w pełni przekonaliście się, że Bóg dając wolną wolę honoruje wasz wybór za każdym razem z korzyścią jaką odnosicie poprzez naukę z konsekwencji, jakie przynoszą wasze wybory. Wasze doświadczenia są najbardziej istotne dla waszej duchowej ewolucji i nie ma innego miejsca niż Ziemia, które oferowałoby Wam lepsze szanse na rozwój. Jest to trudne i zawsze niewdzięczne doświadczenie, które niemniej jednak przyspiesza wasz postęp i czyni was zdolnymi do przekazania tego innym, którzy są na podobnej ścieżce. Wiedzcie, że całe to doświadczenie jest wartościowe i waszym zamiarem jest podążanie pewną ścieżką służby dla innych.

Fakt, że bardzo niewielu z was potrafi przypomnieć sobie poprzednie życia oznacza, że podążacie na zasadzie wielkiego zaufania. Zawsze obiecywano wam, że na końcu dualności otrzymacie pomoc w powrocie do wyższych sfer, z których przybyliście. Jednakże niektóre dusze nie rozwinęły się tak szybko jak inne i nie czują się gotowe do kwantowego skoku w przód jak pozostali. Nie stanowi to problemu i za swoim wyborem przeniosą się do podobnych wymiarów, gdzie będą kontynuowali swoje doświadczenie. Żadna dusza nie jest opuszczona lub, jak sądzą niektórzy, wyklęta przez Boga. Wszyscy podróżują swoimi ścieżkami pod przewodnictwem wielu wyższych dusz, które zawsze są gotowe dawać im kierunek. Jednakże ogromnie pomocne jest, gdy dusze wiedzą o ich obecności i „rozmawiają” z nimi. „Proście, a otrzymacie” jest oparte na prawdzie, ale nie oczekujcie, że otrzymacie dokładnie to, co chcieliście dostać, ponieważ czasami wasi Przewodnicy wolą raczej dać wam to co leży w waszym najlepszym interesie. Odpowiedni czas jest również ważny i potrzebujecie być w odpowiednim okresie, by to coś spełniło się wam. Zawierzcie końcowemu wynikowi akceptując, że niekoniecznie wiecie co jest dla was najlepsze.

W tej chwili tak wielu z was jest przebudzonych na prawdę siebie i wasz cel w życiu. Ten rok powinien dać wam tak wiele satysfakcji, gdy będziecie znać ścieżkę którą musicie kroczyć. W tym poznaniu uwolnicie się po drodze od strachu jako że nie będziecie już dłużej rozproszeni przez usiłowania wprowadzenia was w błąd. W trakcie nieuniknionego kontaktu z nami, który już jest niedaleki zrozumiecie, że Galaktyczna Federacja składa się z zaawansowanych cywilizacji, które są już wzniesione. Jesteśmy obecnie wiele bardziej rozwinięci niż wy będziecie pod koniec roku, ale dokonacie ogromnego postępu. Podniesiemy was poziom bardzo szybko podczas gdy wy, którzy zwróciliście się do Światła dostaniecie każdą pomoc do osiągnięcia nowych poziomów świadomości. To wszystko będzie całkiem normalne i konieczne by wywindować was i zrównać z waszym prawdziwym potencjałem jako Galaktyczne Istoty.

Życie jakiego doświadczyliście na Ziemi nigdy nie miało być w na stałe, ale poprostu krokiem do przodu w kierunku Wzniesienia. Wasz prawdziwy dom jest w wyższych wymiarach i jesteście w trakcie czynienia pierwszego kroku, który pozwoli wam tam powrócić. Oto dlaczego przybywamy i zapewniamy was o szczęśliwym zakończeniu tego cyklu. Pewne wydarzenia konieczne do oczyszczenia Matki Ziemi będą rezultatem wstrząsów, ale my będziemy z wami, by minimalizować efekty. Według naszej opinii – ten ostatni rok nie będzie nawet w przybliżeniu tak katastrofalny, jak niektórzy przewidywali. Jednakże, jak już wcześniej daliśmy do zrozumienia, bądźcie nadal ostrożni, jeśli mieszkacie na obszarach narażonych na działanie trzęsień ziemi. Jeśli będzie jakiekolwiek realne niebezpieczeństwo, wydamy ostrzeżenia, ale nie możemy powstrzymać fizycznych zmian, które są niezbędne by pomóc powrócić waszej Ziemi do jej pierwotnej dziewiczej formy.

Jak zostaliście już poinformowani przez inne źródła, na niektórych obszarach, gdzie aktywność może być większa, nasi Drodzy przyjaciele, którzy są także Waszymi przodkami z Wewnętrznej Ziemi dadzą wam bezpieczną przystań. Lemurianie i Atlantydzi to były dwie cywilizacje, w których prawie wszyscy żyliście w poprzednich wcieleniach, obie zakończyły się prawie całkowitym zniszczeniem. Lemurianie, którzy byli uprzedzeni o nadchodzącej katastrofie, tak jak Atlantydzi wyemigrowali by przetrwać, lecz Lemurianie zeszli pod ziemię gdzie zbudowali wspaniałe miasta. Oni ponownie wyjdą na powierzchnię byście mogli ich poznać, ale dopiero wtedy gdy będzie to bezpieczne. Macie wiele do nauczenia się o waszych przodkach i innych formach życia wewnątrz Ziemi. Ta wiedza została ukryta przed wami i będzie wam dane wkrótce ją otrzymać. Dowód tych powiązań leży schowany w tajnych archiwach Watykanu, ale zostanie ujawniony w odpowiednim czasie. Wasza cała historia tysiące lat wstecz jest nieco inna niż ta, w która dane wam było wierzyć, i będzie przed wami właściwie objawiona.

Jestem SaLuSa z Syriusza i dzielę waszą ekscytację na początku tego roku 2012 i wszystko jest obiecujące. To jest rok ukończenia i wielu musi jeszcze zrozumieć pełne tego znaczenie. Życzymy wam spełnienia wszystkiego tego, czego dla siebie pragniecie i niech to przyniesie wam Miłość i Światło,

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczenie: Miłosz Siennicki, edycja Krystal


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |