Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, December 21, 2011

SaLuSa, December 21, 2011 Thrive

Wasza normalna długość życia jest bardzo krótka w porównaniu do istot takich jak my, z wyższych wymiarów. Niemniej jednak jest ono bardzo bogate, praktycznie każdy dzień przynosi nowe wyzwania a wszystkie razem tworzą doświadczenia przyspieszające Wasz rozwój duchowy. Nie ma drugiego takiego miejsca jak Ziemia, która stale oferuje tak wiele doświadczeń mogących być wyjątkowymi testami, pozwalającymi zwiększać Waszą wytrzymałość.
Ludzie na Ziemi zadziwiają nas swoją determinacją w dążeniu do celu, pokonują każde wyzwanie, które napotkają. W bitwie pomiędzy Światłem i Ciemnością za dusze na Ziemi, jesteście naprawdę zwycięzcami. Nie ważne jak długo to zajęło, Ciemność będzie pokonana, i po wszystkim przekonacie się, że ten cykl zmian przyniósł korzystne rezultaty.

Nim jednak będziecie mogli czerpać korzyści z waszego zwycięstwa, ważne jest usunięcie tych, którzy mogliby jeszcze zepsuć uroczystości. Gdyby tylko mogli, zrobiliby to ale nie będą w stanie tego uczynić. Dlatego nie bójcie się tych tchórzliwych informacji o próbach, rozpętania trzeciej wojny światowej. My z Galaktycznej Federacji posiadamy pełnię władzy, aby zatrzymać wszelkie takie zamiary. Nasi sojusznicy poinformowali nas, że będą interweniować w naszym imieniu. Liczba zdarzeń które wciąż znajdują się na dobrej drodze do realizacji w najbliższej przyszłości (w ciągu miesiąca), daje okazję wyraźnie dostrzec początek końca tych potężnych jednostek, którymi są Iluminaci. Nie ma dla nich ucieczki, mamy ich na oku przez cały czas i nie mają kryjówek, o których byśmy nie wiedzieli. Widzicie, więc, kochani, że nie ma potrzeby tracić energii, martwiąc się ich obecnością. Nadszedł dzień pozbawienia ich uprawnień i nieuczciwie zdobytych zysków, uzyskanych nie swoim wysiłkiem.

Stwórca dał wam wszystkim wolną wolę, określił wasze doświadczenia, ale nie ponad wytrzymałość, nie tyle, aby nie móc mierzyć się z życiem i z przeciwnościami. Teraz jesteście o wiele mądrzejsi dla niego i większość z Was, dążących w tych dniach do Światła, nie pozwoli mu zanikać. Teraz stoicie dumnie z waszym Światłem jaśniejącym się jak latarnia morska, rozświetlając życie innych ludzi. Przebudzenie dzieje się pełną parą, a wiele dusz zaczyna rozumieć sens życia. A jest to przede wszystkim uświadomienie sobie tego, że jesteście czymś więcej niż tylko ciałem i że życie jest nieskończone i że macie w sobie energię która jest Bogiem.
Prowadzi to również do przyjęcia tego, że wszyscy jesteście Jednym. Możecie dostrzec, że wszystkie dusze są ze sobą połączone i tworzą całość. To lekcja dla Was, że jakiekolwiek wyrokowanie jest niesprawiedliwe i nierozsądne, ponieważ nigdy nie znamy wszystkich okoliczności, które prowadzą dusze po ich drogach życia. Przecież, większość z Was nie zna swojej przeszłości, poza być może wspomnieniami z poprzedniego życia.

Życie jest tajemnicą, aż do przejścia w wyższy wymiar i uzyskania wyższego stopnia świadomości. Niektóre rzeczy są wciąż ponad Wasze zrozumienie, jak teraz. I my mamy czasem trudności w znalezieniu odpowiednich lub wystarczających słów, aby przekazać Wam prawdę. Wszystko jednak już niebawem stanie się dla Was bardzo jasne , dla Was, tych którzy wzniosą się na wyższy poziom świadomości, chcą to zrobić. Jest to w rzeczywistości czas, przechodzenia do wyższych poziomów, a postęp w tej materii w ciągu najbliższych kilku lat będzie oszałamiający w porównaniu do tego, co jest teraz. Nareszcie będziecie mogli dołączyć do nas , a my powitamy Was jak równych sobie, wracających na należne Wam miejsce.

Życzymy Wam, dotarcia do energii , które tworzą ten niezwykły czas nieodległej przyszłości, niezwykłego roku waszych osiągnięć , czasu który będzie zapisany w historii jako jeden niebywały sukces. Te Energie determinują bliski koniec dualizmu, jakkolwiek wszystkie linie czasu są nadal elastyczne. Niektóre, te prowadzące do najważniejszych istniejących kwestii, są dobrze rozwinięte i nic nie powstrzyma ich od manifestacji. Ujawnienie jest nadal bardzo istotne dla szybszego rozwoju, otwiera możliwości do otwartego spotkania nas z naszymi liderami. Oni nas znają , byliśmy z nimi w kontakcie od dłuższego czasu, niemniej, musimy również respektować ich prawo do podejmowania decyzji. Widzimy co robią, mogą uznać że nie jest to najlepsze rozwiązanie, musimy pozwolić na wybór zgodny z ich wolną wolą.
Mamy jednak również odpowiedź na zarzuty tych osób, które oczekują bardzo szybkiego pokoju, po czasie nieustających wojen. Obiecujemy, że każda próba rozpoczęcia kolejnej wojny światowej nie powiedzie się, a my zrobimy wszystko, aby pokój był zapewniony.

Dla nas, metody zaradcze oferowane Wam przez waszych przywódców wymagają wyjaśnień, dlaczego tak dużo energii i zasobów jest marnowanych, używanych nieproduktywne ?. Używane we właściwy sposób mogłyby łatwo ( i szybko) zmienić komfort życia na nieomal luksusowy, wszystkiego jest w bród dla wszystkich. Będziecie w rzeczywistości doświadczali prawdy tego stwierdzenia, ponieważ będziemy rozprowadzać bogactwa i upewniać się, że zasoby są właściwie wykorzystywane. Wraz z nowymi technologiami, których odmawiano Wam przez wiele lat, stworzycie życie pełne satysfakcji i spełnienia. Bynajmniej, nie osiągniecie od razu finalnego poziomu, gdy życie staje się jednym, jest szczęśliwe, radosne i pełne szczęścia. Osiągnięcie tego zabierze trochę czasu, nie wszystko może przyjść od razu. Niemniej to jest waszym przeznaczeniem – dotrzeć do wielkich kosmicznych wymiarów istnienia i to się stanie.

Tak więc moi przyjaciele najlepiej, aby nie być rozpraszanym przez problemy wynikające z oczyszczania, które już rozpoczęło ostatnie tchnienie tych, którzy są częścią Illuminati i walczą do samego końca. Pamiętajcie, sukces jest gwarantowany dla Was wszystkich którzy pragną wzniesienia. Także nie przejmujcie się, jeżeli zdarzenia nie do końca okazują się zgodne z Waszymi oczekiwaniami, oczekiwaniami Waszą wiarą, jako że najważniejszą kwestią teraz – jest Wniebowstąpienie. Przypominamy, że jest to zdarzenie wyjątkowe, unikalne i z pewnością go doświadczycie.

Jestem SaLuSa z Syriusza i bacznie obserwuję wydarzenia, które mają miejsce na Ziemi. W rzeczywistości monitorujemy programy telewizyjne, ale w naszym interesie, koncentrujemy się głównie na serwisach informacyjnych ze świata. Rozumiemy tę „rozgrywkę” mężów stanu, wiemy co jest ich prawdziwym celem. Nas nie można oszukać, dlatego negocjacje z nami będą pozytywne i konkretne, najważniejszy dla nas jest Wasz interes i on przede wszystkim leży nam na sercu. Wszystko Może się Spełnić , czego sobie i Wam Życzę.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczenie: Monika Czyrek


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |