Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, January 20, 2012

SaLuSa, January 20, 2012

Wieść o tym, że rok 2012 jest ważny, rozprzestrzenia się, lecz niestety niektórzy upatrują w nim końca świata z powodu przypadającego na 21 grudnia końca Kalendarza Majów. Wywołuje to wśród was strach, jednak my sądzimy, że dzięki informacjom przekazywanym przez Internet, wkrótce zrozumiecie, że “koniec” jest tylko początkiem nowego cyklu. Oczywiście to wydarzenie nadal będzie przyciągać uwagę, lecz wiele zostanie wyjaśnione, kiedy będziemy mieć z wami otwarty kontakt. Tymczasem pracownicy Światła mogą wytłumaczyć proces Wzniesienia tym, którzy byli źle poinformowani, albo nie rozumieją jego znaczenia. Jak można sobie wyobrazić, w trakcie materializowania się wydarzeń, media zaczną wyzwalać się spod cenzury, powróci wolność słowa i wszystko zgodnie z prawdą będzie relacjonowane.

Zaskakująco, temat UFO, choć był wielokrotnie roztrząsany i poparty ogromną masą dowodów, nie został jeszcze przez wielu ludzi przyjęty. Ujawnienie położy kres wszelkim wątpliwościom i spowoduje, że nasz kontakt z wami będzie zwykłą formalnością. Zrobiliśmy co w naszej mocy, aby bez zbytniego nacisku, stworzyć właściwy obraz Galaktycznej Federacji i wierzymy, że faktycznie odnieśliśmy w tym sukces. Cokolwiek nie byłoby robione, by udowodnić istnienie UFO oraz kryjącej się za nim inteligencji, zawsze znajdą się ludzie, którzy pozostaną nieugięci, by tego nie przyjąć. Jednak kiedy nasze przebywanie wśród was stanie się czymś normalnym, wątpimy, by ktokolwiek miał wątpliwości.

Wiele się dzieje obecnie i czekamy, aż rozegra się europejski kryzys finansowy, zanim będziemy mogli zainaugurować nowy system, który w dużej mierze został zaakceptowany przez większość krajów. Nasza obecność zapewni naszym sojusznikom niezbędną pomoc, by wprowadzić konieczne zmiany. Jednocześnie ciemni są osaczani i to pozwoli nam ostatecznie sprawić, aby zapłacili za to, co zrobili. Usunięcie Illuminati będzie monumentalnym osiągnięciem, gdyż uniemożliwi im powodowanie dalszych problemów – jest to naszym priorytetem. Pragniemy tylko dodać, że wzywamy was do okazania cierpliwości, bo te zadania są bardzo delikatne i wymagają ostrożności. Jak zwykle, miejcie na widoku cel, który pragniecie osiągnąć i nie pozwólcie osłabnąć waszej koncentracji.

Zbliża się koniec miesiąca i wielu z was zda sobie sprawę z tego, że czas jeszcze bardziej przyspiesza. Jest to dla was doświadczenie dość zadziwiające, bo czujecie, że brakuje wam czasu na wykonanie całej waszej pracy. Pojawią się też dziwne symptomy, które będą spowodowane zmianami w waszych ciałach fizycznych, włączając w to częste zwyżki i spadki emocjonalne. W każdym razie nie będzie to trwać długo, szczególnie w przypadku tych z was, którzy wiedzą czego się mogą spodziewać. Prawdopodobnie wielu ogarnie zmęczenie, dlatego stosowny odpoczynek jest bardzo ważny, by móc normalnie funkcjonować. Być może już zauważyliście, że zmieniły się wasze upodobania w zakresie wielu rzeczy i kiedy zastanawiacie się jaka jest tego przyczyna, zauważacie, że jesteście przyciągani przez muzykę, jedzenie, literaturę, które zaspokajają wasze wyższe wibracje. Kiedy były one niższe, nie miało to takiego znaczenia, lecz teraz poszukujecie wszystkiego, co jest bardziej subtelne i czyste.

Wszystkie doświadczenia będą wzmacniać wasze pragnienie wzrastania – zarządzacie nimi coraz lepiej, macie nad nimi coraz większą kontrolę. Był czas, gdy nie stawialiście sobie wielu celów w życiu i po prostu szliście z prądem bez szczególnego ukierunkowania. Teraz staliście się odpowiedzialni, macie wiele konkretnych pomysłów na to dokąd pójść i w jaki sposób. My i wasi Przewodnicy ochraniamy was – gdy jesteście w potrzebie, pomoc jest zawsze na wyciągniecie ręki. Jednak nie możecie mieć wszystkiego czego chcecie, a to czego pragniecie musi być zgodne z waszym planem życia – to absolutny priorytet. To, czy doświadczacie spełnienia, powinniście poznać po tym, jak czujecie się z waszym postępującym naprzód życiem. Miejcie jednak na uwadze, że niekiedy wybierzecie traumatyczne doświadczenia, które są tak samo ważne jak każde inne.

Nawet gdybyście wybrali życie, które za cel stawiałoby sobie bogactwo i wszelkie wygody jakie tego typu życie może zaoferować, byłoby to lekcją dla waszego rozwoju. Czasami bogactwo może stać się brzemieniem oraz poważną odpowiedzialnością, a nawet zrodzić chciwość i egoizm. Wiąże się to z władzą i było używane z powodzeniem przez siły ciemności, by kontrolować ludzi, zmuszać ich do wykonywania rozkazów i finansowania tajnych działań. Miejsca tego bogactwa zostały zidentyfikowane, a ponieważ większość była uzyskana nielegalnie – zostanie zwrócona ludziom. Niebawem będziecie tego świadkami. Tak samo będzie z bogactwami zagrabionymi innym państwom – zostaną zwrócone prawowitym właścicielom. Przekonacie się, że jak tylko te działania zostaną zakończone, będzie więcej niż wystarczająco, by zapewnić pomyślność wszystkim. Będzie to kolejny krok ku równości i sprawiedliwemu podziałowi dóbr.

Ten rok minie szybko i posunie was całkiem szybko do poziomu, który powinniście byli już osiągnąć, gdyby nie rozmyślna ingerencja ze strony Illuminati. Następnie zrobicie postęp tak samo szybko do nawet wyższych poziomów, aż do umiejscowienia się w 5- tym wymiarze. Zmiany te są bardzo upragnione i przygotują was do stania się Istotami Galaktycznymi, co jest waszym przeznaczeniem. Różnica między tym czym jesteście teraz a nową istotą, którą się staniecie będzie nieprawdopodobna. Obecnie jest bardzo trudno wyobrazić sobie, jak to jest mieć wyższą świadomość. Chociaż już dziś jesteście o wiele bardziej świadomi niż 20 lat temu, czy jeszcze wcześniej. Wielu z was może potwierdzić te zmiany i będą one kontynuowane dzięki coraz potężniejszym energiom wysyłanym teraz na Ziemię.

Jestem SaLuSa z Syriusza, i Moi Drodzy, muszę powiedzieć, że niezależnie co myślicie o sposobie w jaki następują zmiany, wiele z tego jest zasługą waszą i poziomu Światła, jakie projektujecie wokół siebie. Także waszej potężnej intencji, aby się domagać należnych wam praw oraz upewnić, że ci, którzy was reprezentują są uczciwi i pracują na waszą korzyść. Jeśli to nie było wam powiedziane, wolimy, abyście sami osiągnęli cele, które was doprowadzą do Wzniesienia. Nie oznacza to, że nie będziemy wam dalej udzielać naszej pełnej miłości pomocy, ponieważ zawsze jesteśmy gotowi asystować wam kiedykolwiek jest to konieczne i jest to częścią pracy do wykonania. Jesteśmy Jednym w naszej służbie dla was i Bóg i nasza Miłość jest zawsze z wami.

Dziękuję SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Przetłumaczyła z hiszpańskiego Ludmiła, edytowała Patrycja


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |