Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 22, 2012

SaLuSa, October 22, 2012

Jesteśmy bardzo radzi widząc was upominających się o wasze prawa, które są przypomnieniem na czasie dla waszych władz, że są oni na swoich stanowiskach po to, aby służyć ludziom. Liczba dusz o dobrych sercach w ich gronie jest niezwykle mała i dlatego muszą nastąpić daleko sięgające zmiany. Jeżeli wasi przedstawiciele nie dotrzymują obietnic złożonych w przysiędze, to nie mogą mieć pretensji, gdy są usuwani ze swoich stanowisk. Problemem jest fakt, że korupcja i chciwość rozprzestrzeniają się jak nowotwór i zostały zaakceptowane jako normalny sposób działania. W przyszłości będziecie bardziej zaangażowani w podejmowaniu decyzji i będziecie konsultowani przed podjęciem działania. Jest oczywistym, że potrzebujecie odpowiednich liderów posiadających wgląd i zrozumienie przed wejściem w Nową Erę. Ostatni kabał byłby tu absolutnie niewłaściwy i nie będzie mógł zakłócić lub wpłynąć na to co będzie się działo.

Wasza Era Duchowości właśnie się rozpoczyna, a wasz postęp będzie zdumiewający i bardzo szybki. Wyobraźcie sobie jak wspaniale będzie móc ufać wszystkim znajdującym się wokół was, ponieważ będziecie wiedzieli, że są oni wzniesionymi Istotami takimi jak i wy. Miłość i Światło przeniknie wszędzie i nie będzie już żadnych wątpliwości, że weszliście w wyższe wymiary. Życie będzie całkowitym przeciwieństwem tego, co macie obecnie i będzie ono z niczym nie do porównania. Życie w pokoju bez żadnego zagrożenia związanego z jego utratą będzie wspaniałym uczuciem wolności i radości. Problemy związane ze zdrowiem i z wyzwaniami dotyczącymi samej egzystencji nękającymi was w trzecim wymiarze nie będą już dłużej ważnymi czynnikami. Trudno jest przekazać cały rozmiar uczucia szczęścia i zadowolenia, których należy doświadczyć, aby je docenić.

Zamysł tych, którzy sprzeciwili się waszej ewolucji i zamierzali zapobiec Wzniesieniu, koncentruje się na egoistycznej władzy, gdyż nie posiadają oni zrozumienia Jedności i związanej z nią Miłości dla ich współziomków. Jednakże posiadają oni w sobie Iskrę Bożą, która pewnego dnia rozpali się ponownie,nawet gdy tli się teraz słabo. Mają oni takie same możliwości, aby stać się istotami Światła jak każda inna dusza i Bóg przyjmie ich do domu tak jak każdego z was. Wszyscy wystartowaliście z tego samego punktu, lecz w momencie, gdy postanowiliście podjąć własną ścieżkę doświadczeń, niektórzy z was zostali pochłonięci przez niższe wibracje i zeszli na bezdroża. Zawsze będzie droga powrotna do Światła, lecz czym niżej spadacie, tym trudniejsza jest podróż z powrotem. Jednakże, tak jak z każdą duszą, istnieje wiele chętnych wolontariuszy, którzy poprowadzą ich w kierunku domu. Każdy z was, bez żadnego wyjątku, posiada blisko siebie wyższe Istoty, które wskazują drogę przez życie.

W przyszłości, my z Galaktycznej Federacji Światła, będziemy pracowali ze wzniesionymi duszami do czasu, kiedy staniecie się nam równi. Wtedy będziecie całkowicie niezależni i sami będziecie decydować o swojej przyszłości, lecz to nie oznacza, że stracimy z wami kontakt. Zawsze będziemy od was oddaleni o dosłownie jedną myśl i to dotyczy każdej duszy, z którą jesteście związani. W rzeczywistości, jak już zostało wspomniane wcześniej, jest prawdopodobieństwem, że przyłączycie się do tych o tym samym poziomie świadomości. Wasze doświadczenia są nieograniczone, a nawet przenoszone z jednego Wszechświata do drugiego dla ekspansji na nowych obszarach. Tu na Ziemi jesteście oczywiście dużo bardziej ograniczeni i wraz z waszym niskim poziomem świadomości straciliście kontakt z waszym Wyższym Ja. W rezultacie prawda na temat waszego prawdziwego Ja stała się przyćmiona iluzją trójwymiarowego życia.

Właśnie stajecie się świadkami prawdziwego początku końca, gdy ten stary system wpadnie w chaos. Żadne próby nie przywrócą go do życia, gdyż jego przeznaczeniem jest zakończenie swojej egzystencji w obecnym wymiarze. Dobrze wypełnił swoje zadanie w stosunku do was i Matki Ziemi, jednak nowy paradygmat zaczyna wchodzić. Nie przeoczycie końcowego wyniku, gdyż daleko idące zmiany będą dotyczyły każdego człowieka. Wszystkie dusze osiągną to czego pragną i większość z was dokonało już wyboru swojej wolnej woli. Jest to powód, dla którego prosimy was, abyście nie starali się zmieniać decyzji innych dusz, ale pozwolili im na zadowolenie ze swoich własnych wyborów na przyszłość. Prawdą jest, że możecie się wznieść na tyle, na ile pozwolą wam wasze wibracje i oczywistym jest, że znajdziecie się na poziomie, na którym będziecie czuli się najbardziej komfortowo.

Jesteśmy gotowi jak zawsze, aby odegrać naszą rolę w zapewnieniu wam doświadczenia Wzniesienia. Nasze zaangażowanie wkrótce stanie się oczywiste i będziecie wtedy wiedzieli, że utrzymywaliśmy pokój na Ziemi. Jest to nawiązaniem do naszych działań w celu zapobiegania eskalacji konfliktów prowadzących do kolejnej wojny światowej. Pragniemy być jeszcze bardziej zaangażowani w zapewnieniu, że nasi sojusznicy są zdolni do poprowadzenia spraw do przodu. Wybory prezydenckie w USA są kluczowym punktem, który wyznaczy, w którym miejscu możemy wykonać ruch zgodnie z boskim autorytetem dla korzystnych zmian w waszych rządach. Dużo zależy od tego wyniku, a będzie to zwycięstwem Światła.

Od chwili obecnej, każdy upływający tydzień powinien ujawniać, gdzie sprawy podążają i będzie wypełniony wydarzeniami, które są istotne dla pokoju na waszym świecie. Zapewne możecie sobie wyobrazić, że nie dzieje się nic czego nie bylibyśmy świadomi, nawet wtedy, gdy odbywa się to poza naszym polem widzenia. Znamy prawdziwe intencje różnych narodów niezależnie od tego co mówią one zewnętrznemu światu. Są one w rzeczywistości podzielone na te, które dążą do wojny oraz na te, które poszukują pokoju na świecie nawet jeśli ich historia sugeruje coś innego. To co się dzieje na Ziemi to przeobrażanie niższych wibracji i całe społeczności otwierają się na prawdę. W państwach, które pragną pokoju istnieje potężny ruch w celu zjednoczenia się oraz odłączenia się od tych, które tego nie chcą. Podżegacze wojenni stają się coraz bardziej odizolowani i bez wsparcia ich plany są skazane na niepowodzenie.

Jestem SaLuSa z Syriusza i widzę, że różne ruchy nastawione pokojowo docierają do większej liczby ludzi bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Jest to rozkwit mocy ludzkiej, która doprowadzi do pożądanych rezultatów. Jest to również wzmacniane przez niekończący się napływ wyższych energii spoza waszej Ziemi. Jak często wspominaliśmy, wy już wygraliście bitwę z ciemnymi i jedyne co pozostało to wyczyszczenie pozostałości ich działań w szybkich krokach do Wzniesienia. To, Kochani, idzie według programu, co niedługo sami zobaczycie.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczenie: Sławek i Viola, edycja Krystal - Transformacja 2012


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |