Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, February 6, 2012

SaLuSa, February 6, 2012

Oczywiście potrzebujemy być świadomymi tego, co robi Michael i śledzimy wydarzenia powiązane z podróżą na statek ‘Neptun’. Musimy jednak podkreślić, że my też mamy swój zakres odpowiedzialności i nie interweniujemy w misje, jakie mają do wykonania inni. Tak samo jak nie wtrącalibyśmy się do doświadczeń, które stanowią waszą własną kreację. Spójrzcie na to z innej strony, kochani, nikt nie może odmawiać wam doświadczeń, jakich potrzebujecie dla postępu waszej ewolucji.

Co do powyższego tematu. Pamiętajcie proszę, że Galaktyczna Federacja całkiem dokładnie poinformowała was, że z biegiem czasu zostanie zorganizowanych wiele takich wycieczek dla „turystów” odwiedzających nasze pojazdy. Nie ma zatem potrzeby byście spieszyli się by być częścią pierwszych podróży tego rodzaju. Będzie wiele czasu na cieszenie się takimi podróżami, kiedy już otwarcie pozwolicie nam na kontakt z wami. Niektóre z naszych statków są jak wielkie miasta i nie będzie dla nas trudnością poradzenie sobie z dużą liczbą tych z was, którzy zechcą do nas wpaść z odwiedzinami. Będzie to częścią naszej intencji zbliżenia do siebie naszych cywilizacji i rozwiania wszelkiego pozostałego strachu związanego z naszym pojawieniem się. To pozwoli dać wam rozeznanie, jakie zaawansowane technologie będziecie mieć do swojego użytku w bardzo niedalekiej przyszłości. Ostatecznie jesteśmy z waszej przyszłości i będziecie musieli szybko wypełnić luki spowodowane ukrywaniem przez kabała technologii, które mogliście mieć do dyspozycji już dawno temu, gdy wchodziliście w 21 wiek.

Wiele się dzieje teraz na Ziemi i nawet wy zdajecie sobie sprawę, ze już nie potrwa długo, zanim zauważycie rezultat pracy, jaką włożyliście w osiągnięcie tych upragnionych zmian. Straszenie wojną jeszcze ciągle jest głośne, ale powtórzymy wam; nie będzie na to pozwolenia, choć szczęk szabli będzie kontynuowany. Prosimy więc, nie ulegajcie tym sytuacjom i nie pozwalajcie, by strach was opanowywał. Myślcie o pokoju i kierujcie swoją energię tam, gdzie może zdziałać ona coś pozytywnego. Sytuacja finansowa dalej zajmuje naszym sojusznikom dużo czasu, ale jest złożonym problemem przekonanie wielu państw by zaczęły “śpiewać na jedną nutę”. Jednakże sukces nadejdzie i zasygnalizuje początek zupełnie nowego podejścia do bankowości i do całej natury transakcji finansowych. Dług zostanie umorzony i nigdy więcej nie będziecie nim obciążeni bez konieczności.

Życie na Ziemi nigdy nie jest nudne i pod pewnymi względami takie właśnie ma być, a nie jako świętowane miejsce, gdyż w innym wypadku wasz rozwój rzadko posuwałby się do przodu. Ziemia jest świetnym miejscem do doświadczania różnych wyzwań i najszybszym sposobem do parcia na przód i wspinania się w górę po duchowej drabinie. Ale Ziemia też jest rajem, która nie ma równej sobie w waszym Wszechświecie, a była ona zasiewana przez miliony lat. Była doprawdy Ogrodem Edenu, ale podupadła, gdy wibracje stały się niższe i człowiek sprofanował ją swą chciwością i brakiem troski. Teraz przebudzacie się by rozpoznać ten klejnot jakim jest Ziemia i próbujecie jak najlepiej ją odrestaurować i zapobiec dalszym szkodom i zniszczeniom. Doprawdy to jest wasza odpowiedzialność, aby przywrócić ją do jej dziewiczego stanu w ramach przygotowań do Wzniesienia.

W tych, jakże niepokojących czasach musicie zachować jasny umysł i nigdy nie zapominać powodu, dla którego przybyliście na Ziemię właśnie teraz. Wszystko to dla przebudzenia się do swojego prawdziwego Ja, jako istota ze Światła i podniesienia poziomu świadomości by być gotowym do wzniesienia się tak szybko jak tylko pojawi się taka możliwość. Macie jeszcze przed sobą całe mnóstwo doświadczeń do zdobycia, ale Wzniesienie jest jedynym celem jaki, tak naprawdę, ma dla was znaczenie. Ta możliwość jaką jest wspólne Wzniesienie nie zdarza się zbyt często i stanowi waszą szansę na uwolnienie się od dualności i potrzebę regularnych powtórnych wcieleń. Wiedząc to wszystko, jesteśmy pewni, że nie będziecie potrzebowali zbyt wiele zachęty do podjęcia wysiłku, aby zejśc z drabiny reinkarnacji.

Nie możecie w pełni wiedzieć co dzieje się za zasłoną, ale jest tam znacznie więcej działań niż na to wygląda. Monitorujemy światowe wiadomości oraz to o czym dyskutuje się otwarcie czy prywatnie, a rezultatem jest wyraźny obraz tego jak się toczą wydarzenia. Daje nam to lepsze szanse i zdolność pomocy naszym sojusznikom i pozwala to na balansowanie zaawansowanego sprzętu używanego przez ciemnych do szpiegowania tych ze Światła. Mamy komputery o tak zaawansowanym stopniu świadomości, że możecie prowadzić z nimi całkiem inteligentne rozmowy. Macie doświadczenie automatyzacji, ale my podnieśliśmy to do takiego stopnia, który mógłby was zadziwić. Będziecie cieszyć się z waszych wizyt na naszych statkach sprawdzając jak one działają. Dla niektórych z was wyda się to znajome, gdyż odwiedzacie nas podczas swojego snu, ale o tym nie pamiętacie po powrocie do waszych ciał.

Wyjdźcie ze swoich kokonów, które chowają wasze prawdziwe Ja, Istoty Światła, którymi zawsze byliście i będziecie. Nadszedł czas, byście skorzystali ze swoich boskich praw i suwerenności i otrzymujecie każdą pomoc ku temu. Jesteście Istotami o niewypowiedzialnej mocy i biorąc pod uwagę, że możecie zaakceptować odpowiedzialność, aby używać ja mądrze, wzniesiecie się i staniecie się twórcami, jakimi byliście przed upadkiem. Nawet teraz stale tworzycie, lecz zabiera to więcej czasu zanim się zamanifestuje i możecie sobie nie zdawać sprawy, że wy to zrobiliście. Koncentrujcie się wystarczająco długo nad tym czego pragniecie, a odpowiedź nadejdzie z czasem. To jest tak, jak nieświadomie przyciągacie do swojego życia doświadczenia jakie macie.

Podobne przyciąga podobne i właśnie tak pozyskujecie wokół siebie waszych przyjaciół i wrogów. Prawo Przyciągania nie decyduje o swoim działaniu, więc bądźcie ostrożni na czym się koncentrujecie, i w którym miejscu lokujecie swoją energię. Większość waszych doświadczeń zaczyna się na poziomie myśli, więc jeśli dajecie im wystarczająco dużo energii, stają się one częścią waszej rzeczywistości.

Jestem SaLuSa z Syriusza i będę zachwycony wypełniając wasze życzenia, ale wszystko we właściwym czasie, a jak zawsze odpowiedni czas jest bardzo ważny. Przywykliśmy adoptować i dostosowywać się do najnowszych sytuacji na Ziemi. W ten sposób odnieśliśmy pełny sukces w osiąganiu naszych celów, kiedy w końcu mogliśmy posunąć się do przodu. Bądźcie pewni, że nasze akcje są dyktowane wielką miłością dla was wszystkich.

Dziękuję SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Przetłumaczył Miłosz, edycja Krystal - Transformacja 2012


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |