Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, February 8, 2012

SaLuSa, February 8, 2012

Gra w oczekiwanie będzie się toczyć jeszcze trochę dłużej, jednak przez cały czas czyniony jest postęp. Żadna ilość ingerencji ze strony Ciemnych nie będzie miała długoterminowych efektów, jako że nasze plany są już zbyt zaawansowane, by mogli oni zapobiec naszemu sukcesowi. Działania nasze, jak i naszych Sojuszników są teraz przyspieszone, ponieważ osiągnęliśmy już punkt, gdzie trzeba dokonać finalizacji w przewidywanym terminie. Zewnętrzne tego oznaki, głównie z waszych źródeł internetowych są najbardziej wiarygodne pod kątem dokładności i aktualności informacji. Robiąc wszystko co w waszej mocy by zostać skupionymi na Świetle, ugruntowujecie się na waszej ścieżce do Wzniesienia. Cokolwiek się dzieje, możecie być pewni, że taki sam rezultat zostanie osiągnięty i okaże się, że uwolnicie się spod kontroli Ciemnych.

Wkraczamy w bardzo pracowity okres, jednak w żadnym wypadku nas to nie przytłoczy. Mamy floty milionów statków oraz oczywiście personel do ich obsługi. W rzeczy samej, wiele naszych potrzeb jest zautomatyzowanych, dlatego możemy spędzać swój czas wykonując wyspecjalizowaną pracę, do której jesteśmy wyposażeni w tym najbardziej ważnym czasie. Nawet czynności takie jak konserwacja są wykonywane przez zrobotyzowane istoty, które mają na tyle wysoki poziom świadomości, że mogą podejmować uzasadnione decyzje na własną rękę. Oczywiście nasze wyrafinowane komputery są zaangażowane w działalność naszych statków, jak i całokształt misji floty. Wiecie, że wszystko na Ziemi również posiada jakiś poziom świadomości, ale w waszych o wiele cięższych wibracjach nie możecie w pełni funkcjonować. Nie jest więc konieczny wielki krok na przód do zaakceptowania tego co wam mówimy.

Cały ten postęp, o którym od czasu do czasu wspominamy, będzie z czasem wasz. Przyjdzie to wraz z waszym osobistym postępem w stronę stawania się Galaktycznymi Istotami. Nie możecie jeszcze wyobrazić sobie co to oznacza, ale może moglibyśmy nazwać was super-ludźmi. Wasze obecne poziomy świadomości wzrastają, ale nie są jeszcze nawet zbliżone do waszego prawdziwego potencjału. Osiągnięcie poziom Chrystusowej Świadomości i zawsze to jest dla was możliwe z powodu cudownego wzrostu waszej energii Światła. Może to zabrzmieć ambicjonalnie, ale aspirujecie do uzyskania takiego poziomu podczas pobytu na Ziemi, chociaż wiemy, że jest to niezwykle trudne do utrzymania. Jest po prostu zbyt wiele ciężkich wibracji wokół was i włącznie z tymi, które zostały przyczepione do was przez wiele poprzednich wcieleń. To dlatego często jest wzmianka odnośnie waszego oczyszczenia z tych energii i obecnie jest wspaniały czas na wykonanie tej pracy. Jest tak dużo wyższych energii przesyłanych wam i jeśli je przyciągniecie do siebie, proces ten będzie mógł zachodzić. Sekret tkwi w pragnieniu, by takie oczyszczenie nastąpiło, a Prawo Przyciągania zrobi swoje.

Bądźcie świadomi tego, co jest wokół was i nie łączcie się z niczym, co mogłoby być poczęte z niższych wibracji. Ciemni zawsze byli sprytni w serwowaniu tego, co jest nazywane rozrywką, co przemawia do waszych podstawowych zmysłów i pobudza pożądanie dreszczyków emocji. Nie oznacza to, że życie powinno być poważne bez zabawy i śmiechu. Jednakże szybko męczycie się tym co macie i poszukujcie jeszcze większych emocji, a to często prowadzi do zaniżenia waszych standardów i do rozpusty. To jest tak proste do robienia a zarazem tak trudne by się z tego wydźwignąć. To dlatego jest teraz na Ziemi tak wielu nauczycieli dających wskazówki, aby cel życia został zrozumiany, i że jesteście odpowiedzialni za wszystkie swoje czyny i słowa.

Wyobraźcie sobie jak upokarzające jest zmierzyć się z samym sobą i zobaczyć jakim się było oczami tych, którzy stali przy was próbując kierować was do Światła. Nie jest to robione, by was zawstydzić, ale po to, byście zobaczyli jak wpłynęliście na innych będąc często tego nieświadomymi. Wszyscy jesteście Jednością i co zrobicie jednej osobie to robicie wszystkim i wpływa to na masową świadomość. Z przyjemnością mówimy wam, że bardzo dobrze wprowadzacie Światło w swoje życie i zakotwiczacie je na Ziemi. Do tego stopnia, że poziom masowej świadomości zaczął wzrastać wykładniczo i rośnie nadal. Jesteście na właściwym kursie, by zakończyć ten cykl Wzniesieniem i to jest w zgodzie z Boskim Planem.

Zmiany będą tak daleko idące i będą działy się tak szybko, że będziecie potrzebowali być obudzonymi na wypadek, gdyby miało wam coś umknąć. Gdy wpływy i ingerencje Ciemnych będą wreszcie zatrzymane, a będzie to w ciągu najbliższych kilku miesięcy, będziecie mogli zrelaksować się i zacząć się cieszyć nagłą wolnością, która będzie wam zwrócona. Od tego momentu cała atmosfera będzie uniesiona i wiele emocji uwolnionych, gdy ludzie zdadzą sobie sprawę, że wreszcie prawdziwy pokój zstąpił na Ziemię. Uczyni to ostatnie miesiące tego roku najbardziej pamiętnym i zachwycającym czasem i ludzie tego świata ponownie się zjednoczą. Już nigdy więcej nie będą podzieleni i nie stracą swej prawdziwej tożsamości, będą znów Jednością.

Z powodu wyższych wibracji, które istnieją teraz na planecie Ziemi zachodzi mniej konfrontacji pomiędzy ludźmi. I z wyjątkiem dla tych, którzy promują różnice dla kontroli, wkrótce nastanie pokój na całym świecie. Jak już was poinformowaliśmy, pokój wkrótce nastanie, ale najpierw muszą zajść zmiany rządowe. Musicie mieć właściwych, odpowiedzialnych ludzi przy władzy zanim rzeczywisty postęp będzie mógł być dokonany na jakimkolwiek froncie i wraz z naszymi sojusznikami jesteśmy gotowi do kontynuacji jak tylko zostanie to osiągnięte. Każda osoba może pomóc przyspieszyć zmiany przez wysyłanie miłości do całej Ludzkości i Matki Ziemi, która nie wybuchła, jak wielu było skłonnymi w to wierzyć. Do tej pory nie było anormalnej aktywności, ale oczywiście przez samą naturę oczyszczania, które jest wymagane, będzie kilka poważnych wydarzeń.

Jestem SaLuSa z Syriusza i mogę wam powiedzieć, że członkowie Galaktycznej Federacji są kochający Boga, a nie bojący się Boga. Już dawno zaakceptowaliśmy, że Bóg Jest Miłością, i że wszyscy jesteśmy przejawem tej czystej Światłości. Z tą wiedzą, religijne nauki muszą być odpowiednio zmienione. Jest to delikatna sytuacja, gdzie musimy pozwolić na wolność wyrażania, ale w tym samym czasie prawda musi być wyłożona przed ludźmi. Musicie być w stanie dokonać poinformowanego wyboru i zanim zakończy się ten cykl, będziecie w tej właśnie pozycji. Gdy będziecie tego świadomi, widzimy to jako kolejny krok w kierunku kompletnej harmonii pomiędzy wami wszystkimi.

Dziękuję SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Przetłumaczył Miłosz, edycja Krystal - Transformacja 2012


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |