Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, January 25, 2012

SaLuSa, January 25, 2012

Tak jak wy, trwamy w oczekiwaniu, że nastąpi przełom skutkujący pierwszymi pozytywnymi informacjami dotyczącymi zbliżających się zmian. Chwila kiedy to nadejdzie nie jest pewna, ale nie ma powodów, aby nie miałoby to posuwać się do przodu tak jak to było przewidywane. Nie możemy powiedzieć nic więcej widząc jak przygnębieni jesteście, gdy wydarzenia nie materializują się zgodnie z waszymi oczekiwaniami. My także czulibyśmy się lepiej mogąc usatysfakcjonować was bardziej precyzyjnymi informacjami, ale póki co musicie zrozumieć naszą niechęć do uczynienia tego.

Jednakże, jak to często wam mówimy, najważniejsze jest jak to wszystko się skończy, a zdecydowanie wszystko zmierza ku Wzniesieniu. Robimy wszystko co w naszej mocy, a szczególnie podejmujemy kroki mające na celu zapobieżenie ingerencji w naszą misję. Wielu z was będzie w tym roku miało doświadczenia, które poniosą was do przodu, ale liczy się tylko rezultat.

Na ten czy inny sposób ten rok was zaskoczy, jeśli nie zupełnie zadziwi. Prawda zabrzmi też szokująco dla tych, którzy nigdy nie rozważali, że przez setki lat byli okłamywani i zwodzeni. Rzeczywiście i dla tych, którzy byli nieco poinformowani w temacie Illuminati, wciąż będzie zaskoczeniem ich śmiałość, przebiegłość oraz wielkie ambicje zapanowania nad światem. Uwolnienie was od ich ucisku będzie przemianą, która pozwoli wam zrzucić kajdany, które utrzymywały was pod ich kontrolą i w ignorancji. Tak naprawdę nigdy nie doświadczyliście prawdziwej wolności i teraz będzie to jak fala świeżego powietrza, które zdmuchnie pajęczyny, które zaciemniały wasze spojrzenie. Dostąpicie też uwolnienia od strachu celowo stworzonego, by was mylić i wspaniałe uczucie ekstatycznej radości rozprzestrzeni się po całym świecie.

Spójrzcie na rzeczy z perspektywy i tak daleko jak to możliwe przyjrzyjcie się, że końcowy rezultat jest faktycznie tym, co się liczy i możecie przetrwać ostatnie miesiące bez spędzania zbyt wiele czasu na osiąganiu rezultatów. Możecie skoncentrować się na waszym Wzniesieniu i skupić się na waszej ewolucji bez ulegania rozproszeniu przez zewnętrzne wydarzenia. Na pewno będzie wiele pozytywnych zdarzeń, jednak nie będą one was odciągać od waszych potrzeb i najprawdopodobniej będą wam pomocne. Ponieważ wszystko jest dobrze zaplanowane, będzie się to wydarzało tak, że nie będzie miało negatywnego wpływu na waszej ścieżce. Chcemy pomagać wam na waszej drodze, ale nie możemy zrobić tak dużo, jak byśmy tego chcieli, póki nie będziemy całkiem swobodni, aby z wami współpracować.

Galaktyczna Federacja jest w kontakcie ze swoimi, którzy są obecni na Ziemi i często piastują ważne stanowiska rządowe posiadające duży autorytet. Nie tylko kabał ma ważne znajomości, ale i my mamy ludzi, posiadających podobną do nich władzę i z naszą protekcją są oni zdolni do osiągania rezultatów sprzyjających poszerzaniu Światła . Ciemni dobrze bawią się, będąc znanymi z akcji na rzecz lekceważenia potrzeb ludzkości, natomiast ci, którzy są ze Światła cicho i bez rozgłosu wykonują swoją pracę, co też chroni ich przed doznaniem krzywdy. Postawmy sprawę jasno, niektóre osoby będące pracownikami Światła mogą być narażone na niebezpieczeństwo. Kontynuują jednak swoje działania bez strachu wiedząc, że są chronieni przez nas.

Michael w ostatnim czasie dowiedział się, że Wędrowcy Czasu (ang. remote viewers) prześledzili waszą linię czasową do 21 grudnia 2012 roku i bez wyjątku wszyscy ujrzeli ścianę białego światła uniemożliwiającą im dalsze wejrzenie. Sam ten fakt powinien dać wam do zrozumienia, że koniec cyklu ma miejsce zgodnie z Kalendarzem Majów. Jednakże nawet bardziej interesujący jest ostatni raport od innego Wędrowca Czasu – Billa Wooda, byłego członka oddziału marynarki wojennej, który prześledził wiele innych linii czasowych i odkrył, że wszystkie kończą się tą samą ścianą białego światła. To mówi wam, że jakikolwiek kurs obierzecie w swoim życiu, cokolwiek będzie w waszym szczególnym doświadczeniu, wszyscy dotrzecie do punktu zmiany. To dokąd się udacie będzie zależało od waszego indywidualnego poziomu wibracji. Niektórzy z was znajdą się w wyższych, z kolei inni przeniosą się do poziomów podobnych do tych, na których znajdowali się wcześniej. Być może, nawet bardziej ważne jest odkrycie, że jakiekolwiek próby są usiłowanie, aby zmienić te linie czasowe, a tym samym i przyszłość, żadne zmiany nie mogą być wprowadzone. Tak właśnie, moi drodzy, Boska moc chroni wasz postęp i Wzniesienie.

Czy jesteście teraz w stanie zaakceptować, że wasza przyszłość jest zapewniona? Wiec pozwólcie sobie na cieszenie się zmianami, które wszystkie będą dla waszej ostatecznej korzyści. Matka Ziemia po cichu pracuje nad przygotowaniem się do Wzniesienia, a wy pomagacie jej dostarczając jej swoje Światło. Jak i wy, także ona musi osiągnąć właściwy poziom gotowości do ostatecznego wzrostu, jaki przyniesie wyrównanie pozycji Słońca z Wielkim Centralnym Słońcem Galaktyki. Wy, którzy przechodzicie z Matką Ziemią doświadczycie wielkiego wzrostu wibracji i poziomu świadomości. W każdym razie osiągniecie znacznie wyższy poziom przed tym ostatecznym wydarzeniem.

Życie zawsze porusza się w kierunku waszego podnoszenia świadomości, a Wzniesienie pozwoli ujrzeć, że wkraczacie w zupełnie nową fazę waszego duchowego rozwoju. Przeminą rozproszenie i przeszkody, których doświadczacie teraz, a harmonia i zbalansowanie zastąpią to z największą satysfakcją i nagrodą. Obecne trudy życia nie będą miały już racji bytu i będziecie spędzać swój czas ciesząc się nowo odkrytą wolnością. Zmęczenie nie będzie już dawało się wam we znaki, bo będziecie odzyskiwać energię automatycznie z energii, która będzie was otaczała, a wypoczywać będziecie w każdej chwili, jako że dzień i noc przestaną istnieć. Bez ciężkiego fizycznego ciała, o które musieliście dbać i podtrzymywać wiele jego funkcji, w które obecnie się angażujecie nie będą już konieczne. Wasze nowe ciała będą krystaliczne i przestaną się starzeć. Nie będzie żadnych chorób, ponieważ wasz wyższy poziom wibracji nie dopuści do tego.

Jestem SaLuSa z Syriusza i możemy już zastanawiać się nad rozpoczęciem najważniejszej części naszej misji podobnie jak wy waszej. Mocno próbujemy skłonić was do skupienia się na korzystnych zmianach, które bezpośrednio na was wpłyną. W ten sposób nie będziecie tracić swojej energii, a tym samym będzie łatwiej przejść przez proces Wzniesienia i wasza obecność na Ziemi pomoże także innym. My także będziemy z wami i będziemy czekać na powitanie was z miłością, gdy wyłonicie się jako najnowsze Galaktyczne Istoty przyłączające się do Galaktycznej Federacji.

Dziękuję SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Przetłumaczył Miłosz, edycja Krystal


Poniżej zamieszczam 3 wywiady w jęz. angielskim z Billem Wood, byłym agentem czarnych operacji i żołnierzem marynarki wojennej, o którym SaLuSa mówi w przekazie. Może choć jeden z tych wywiadów doczeka się niedługo tłumaczenia na polski przez tłumaczy specjalizujących się w YT.

PROJECT CAMELOT : BILL WOOD : “Ponad i Poza Projektem Widzącego Szkła”, 17 stycznia 2012

PROJECT CAMELOT : BILL WOOD odpowiada na pytania z udziałem Kerry Cassidy, Dawida Wilcock i Billa Ryan, 25 stycznia, 2012

Bill Wood z Lisą Harrison, 9 luty 2012


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |