Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, February 27, 2012

SaLuSa, February 27, 2012

Jesteście świadkami początku końca wszystkiego co was do tej pory powstrzymywało przed kwantowym skokiem naprzód, który ma miejsce wraz ze Wzniesieniem. Wiele czasu zajęło dostanie się do tego momentu, w którym możemy cieszyć się ze wszystkich naszych i waszych sukcesów. Było to nieuniknione, niezależnie od tego co Ciemni mogliby uczynić aby powstrzymać nasze postępy i musieli oni ostatecznie pogodzić się z porażką przez swoją chciwość i arogancję. Nawet pieniądze nie są już w stanie wykupić im drogi wyjścia z ich sypiącego się imperium, które lada chwila się rozpadnie. Oczywiście nie jest to coś co mogłoby się wydarzyć niezauważalnie, a co daje więcej pewności siebie ludziom, którzy mają do opowiedzenia historie odkrywające prawdę. Zmiany zaczęły nagle przyspieszać i możecie być pewni że taki stan się utrzyma. Czasami będziecie musieli się uszczypnąć, aby się upewnić, że to co się dzieje ma rzeczywiście miejsce i może to zaprzeć wasz dech w piersiach. Zawsze zwracajcie uwagę na pozytywne aspekty zmian, którą są jak "czyszczenie pokładu" przygotowując się na przyjście nowego.

Właśnie teraz rozpoczęło się sortowanie ludzi, którzy nie są na odpowiednich pozycjach aby służyć innym i będzie to dotyczyło wszystkich dziedzin życia. Politycy są znani ze swojego braku wiarygodności i łamania przysięgi służby wam, ludziom. Znajdują się oni aktualnie pod okiem badań i wkrótce staną się przedmiotem, który zostanie usunięty przez wzgląd na popełnione akty zbrodni. Tymczasowe rządy zostaną utworzone w miejscach gdzie będzie to konieczne, a kontrolę otrzymają Ci, którzy udowodnili, że są godni takiej odpowiedzialności. Zakładamy, że nie będzie dużych oporów przed wprowadzeniem zmian, jako że posiadamy absolutne dowody, które są nam potrzebne aby iść naprzód i co do tego nie ma możliwości na zaistnienie kłótni. W razie konieczności, możemy cofnąć się w czasie, aby dowieść racji, stąd możecie zdać sobie sprawę skąd w nas ta pewność. Oznacza to, że w naszym przypadku nie ma potrzeby do uciekania się do siły, aby osiągnąć nasze cele.

Sytuacja finansowa jest nadal dość płynna, jednakże chwieje się z jednego problemu w drugi. Cokolwiek nie byłoby czynione, nie ma mowy o powrocie do starych dróg i pewne określone waluty upadną wymuszając zmiany, które zostaną powitane. Wszystko to będzie częścią końca starych systemów, które pozwalały na wiele nadużyć i obscenicznie wypracowanych zysków. Zysk nie jest czymś co można nazwać "brudnym słowem", ale powinno odzwierciedlać sprawiedliwą nagrodę za poczynione usługi. Mała grupa ludzi pozyskała większość bogactwa światowego, pozostawiając miliony w biedzie a wielu na poziomie zaledwie przetrwania. Nie ma wątpliwości, że takowy stan nie utrzyma się już długo, gdyż zbliża się obfitość, a zaraz za nią nastąpi znaczne podniesienie standardów życia. Dzielenie się będzie na porządku dziennym, a wraz ze wzrastającym poziomem świadomości ludzi, będzie im łatwiej zmienić swoje nastawienie wobec siebie nawzajem. Głęboko wewnątrz wszyscy jesteście kochającymi Istotami, które szybko zmiotą obecne dogmaty i fałszywe różnice, które do tej pory was dzieliły.

Postrzegajcie wszystkich wokół tak jak siebie samych, akceptując, że wcale nie powinno być inaczej, jako że wszyscy pochodzicie z jednego Źródła Wszystkiego Co Jest. Każdy z was miał wiele żyć, w których żyliście wedle różnych dogmatów i wyznań religijnych. Przemieszczaliście się pomiędzy różnymi kulturami i było to częścią koniecznych doświadczeń, aby zwrócić was na powrót do światła. Najlepiej jest uznać piękno różnic, które prowadzą do wielu doświadczeń, które są jak cegiełki budujące waszą świadomość. W rzeczy samej, moglibyście stwierdzić, że nie byłoby sensu życia w dwoistości, gdyby nie to, że owa dwoistość prezentuje całą gamę możliwych wyzwań dzięki którym wzrastacie.

Przez tysiąclecia Ludzkość stworzyła tak wiele złości i nienawiści wobec siebie nawzajem, że trzymają się mocno wspomnień powodów zachowanych w podświadomości. Doprowadziło to do napięć na tle rasowym i to właśnie wykorzystywał Kabał, sprawiając, że chcieliście dobrać się sobie nawzajem do gardeł. Czarny człowiek był często traktowany jak niegodny miana istoty ludzkiej i analfabeta, ale było to celowym zamiarem Ciemnych, aby odmówić im prawdziwych możliwości edukacji. Wiedzieli, że dzięki temu łatwiej będzie tych ludzi zniewolić i przez setki lat wykorzystywali sytuację. Jednakże wasz entuzjazm względem sportu częściowo załagodził problem, jako że macie coś co nazywacie "równością na boisku", gdzie czarni ludzie mogą się wyróżnić. Pomogło to ludziom zaakceptować prawo równości wobec wszystkich ras.

Nawet w tej zmierzającej ku końcowi epoce dwoistości wszyscy mogą jeszcze wiele się nauczyć, zwłaszcza, że okoliczności nadal będą podrzucać wiele wyzwań, aby sprawdzić waszą determinację w dążeniu do życia w świetle. W obliczu nadchodzących rewelacji musicie być czujni, jako że zbyt łatwo byłoby rzucać osądy. Oczywiście należy mówić o sprawach, ale róbcie to jako obserwator, z bezosobowego punktu widzenia, nie zasilając owych myśli energią emocjonalną. Pamiętajcie, a mówiliśmy już o tym wiele razy, nie znacie planu życia innych dusz i nie wiecie dlaczego wybrały one takie a nie inne doświadczenia. W światach Wyższego Ducha dusze posiadają wibrację, która nie daje energii dla osądu i potępienia, ale utrzymuje wibrację miłości.

Moi drodzy, wiele przeszliście poprzez ten cykl dwoistości i nadszedł już czas aby wznieść się ponad i rozwiązać wszelkie połączenia. Przesuwajcie się w stronę światła i żyjcie nim będąc współczującymi i kochającymi, którzy mają na uwadze każde życie. Nie jest to tak trudne jak może wam się wydawać i wielu z was robi to nie zastanawiając się zbytnio jak. Kiedy stanie się to dla was drugą naturą, będziecie wiedzieli, że jesteście na drodze do kompletności i Wzniesienia. Staniecie się bardziej jak istoty, którymi zwykliście być, zanim spadliście w niższe wibracje. Powinno być to dla was naturalne, gdyż jest to wasz prawdziwy stan bycia, jako Istoty duchowe. Jako takie, możecie doświadczyć lekkości, zupełnie jak stąpanie w powietrzu, pokój i spokój, które są błogosławieństwem.

Federacja Galaktyczna zbliża się i jest w gotowości, aby pozwolić na zwiększone obserwacje ich statków. Konkretne wydarzenia świadczą, że rośnie w was akceptacja naszej obecności i że obserwacje naszych statków podnoszą was na duchu. Niebawem będziemy wszędzie i obserwacje staną się codziennością. Będziemy przychodzić i odchodzić, pomagając wam w zaadaptowaniu nowych technologii, które podniosą wasz standard życia i zniwelują długotrwałe problemy. Pragniemy, abyście byli szczęśliwi i spokojni zanim osiągnięcie istotny punkt i tegoroczne wspaniałe zakończenie dwoistości.

Jestem SaLuSa z Syriusza i podbijam każdą waszą radość i szczęście.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczenie: Sandra


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |