Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, March 9, 2012

SaLuSa, March 9, 2012

Cóż za podróż przez dwoistość odbywacie teraz, a pewnego dnia będziecie mogli przypomnieć sobie dowolne życie, które będziecie życzyli sobie sprawdzić. Wasz obecny poziom świadomości jest taki, którego niewiele osób potrafi osiągnąć w sposób kontrolowany ale czasami dostajecie nagłych przypływów wspomnień. Może to wystąpić podczas odwiedzania dawnych miejsc lub krajów, które mają dla was przeszłe znaczenie. Czasami jest to coś zwyczajnego jak zapach lub znajomość pewnego okresu waszej historii. W rzeczywistości wszystkie wasze życiowe doświadczenia znajdują się nadal w waszej podświadomej pamięci. Służą wam one bardzo dobrze i odpowiadają np. za wiele waszych preferencji w ubiorze i ledwo możecie zauważyć jak bardzo style wydają się odchodzić i ponownie powracać. Oczywiście jesteście pod wpływem otoczenia i kultury, w której się wychowaliście i dostosowanie się jest często oczekiwane przez waszych rówieśników, ale nadal znajdujecie swoją własną płaszczyznę upodobań.

W ostatnich czasach dowiedzieliście się, że wiele Gwiezdnych Nasion (Starseeds) uświetnia waszą Ziemię i jak można zobaczyć, nie są oni konformistami. Są to często bardzo indywidualne Istoty, a w niektórych przypadkach mogą odwiedzać Ziemię po raz pierwszy. Są oni przyzwyczajeni do wyrażania siebie dokładnie tak, jak odczuwają to zgodnie ze swoją osobowością. Dla niektórych wydają się oni być buntowniczymi istotami, lecz to po prostu jest ze względu na ich zdolność do postrzegania ponad i poza to, co widzi „normalna” osoba. Są to wolne dusze, nieprzyzwyczajone do bycia skrępowanymi lub ograniczanymi w sposób, jaki normalnie ogranicza was przez wykonywanie przez was tego, czego się od was oczekuje. Dlatego też są one tutaj po to, aby otrzymać pełną swobodę w wyrażaniu siebie i często mądrość nawet tych młodych dusz, jest daleko poza możliwościami przeciętnego człowieka. Powinny one być zachęcane do wyrażania swoich myśli, i słuchajcie ich słów i wskazówek. To jest właśnie powodem dlaczego zeszły one na Ziemię w tym szczególnym czasie i mają wiele do zaoferowania podczas waszego przygotowania do Wzniesienia. Mówiąc to, cała wiedza leży wewnątrz, ale nie każdy ma możliwości wykorzystać to wtedy, gdy się na to zdecyduje.

To jest, można tak powiedzieć, pora na „wszystkie ręce do pracy” gdyż weszliście w okres czasu kiedy zmiany będą miały miejsce w krótkim odstępie czasu. Z wielu powodów ci, którzy są pracownikami Światła, będą wzywani do zaangażowania się w wiele zadań, do których przygotowywali się przez wiele żyć. Znajdą się dusze, którym będzie bardzo trudno zrozumieć, co się dzieje i będą w dezorientacji lub nawet w strachu. To co możecie dla nich zrobić to uspokoić ich umysły i dać im komfort tam, gdzie jest on potrzebny. Wasza obecność i podejście pełne stoickiego spokoju będzie pocieszające i dające ulgę ich zmartwieniom. Z biegiem czasu stanie się to oczywiste dla większości ludzi, że z tego chaosu wyrasta Nowa Era taka, która da odpowiedzi i przyniesie ludziom to czego pragną.

Wielu z was przeżyło już podobne czasy takie jak upadek i zniszczenie Atlantydy. Ta pamięć jest ciągle przetrzymywana głęboko w waszej podświadomości i może przywołać strach, kiedy macie uczucie, że stoicie przed kolejną katastrofą. Jednak tym razem, jak wielu z was jest tego świadomych, będzie całkiem inny koniec poprzez Boski Dekret. Nie ma znaczenia co znajdzie się na waszej ścieżce, nic nie powstrzyma Wzniesienia. Potwierdzamy ponownie, że intencja wzniesienia się przeprowadzi was przez ten proces, ponieważ podejmując tę decyzję natychmiastowo pomagacie to osiągnąć. Wszystko co jest konieczne, to podążanie ścieżką, która podnosi wasze wibracje, abyście byli gotowi kiedy nadejdzie ten czas.

Wiedza o tym do czego dążycie w życiu da wam poczucie pewności i poziom zadowolenia, który niezależnie od tego co się będzie działo wokół was, nie pozwoli wam umniejszać znaczenia tego celu. Myśl o doprowadzeniu czasu dualizmu do zakończenia powinna wam dać wspaniały bodziec i zdolności do utrzymania się niezłomnie na waszej wybranej ścieżce. Pracownicy Światła dochodzą teraz do momentu pracy na własną rękę ponieważ będą oni niedługo potrzebni, aby pomóc przekazać słowo na temat tego co i dlaczego wokół was się wydarza. Jeżeli niektóre dusze odrzucą waszą pomoc, zaakceptujcie to jako ich własny wybór i pozwólcie im doświadczać tego, co wybrali. To wszystko dzieje się z jednego powodu, aby na końcu tego czasu, jaki znacie, to służyło swojemu własnemu celowi. Doświadczenie, o jakimkolwiek kształcie lub formie, które pomaga waszej duchowej ewolucji jest tym, po co zeszliście na Ziemię. Nie popełniajcie błędu oceniania siebie jako niegodnych Wzniesienia, gdyż jakiekolwiek życie dotychczas prowadziliście, zawsze możecie wejść na nową ścieżkę.

Kochani, życie na Ziemi to nie zabawa, ale nie oznacza to, że macie być zmieleni w drobny pył. Podejmujcie tylko to, w co wierzycie, że możecie temu podołać i zawsze macie wolny wybór jak daleko chcecie w to wejść. W rzeczy samej, ta szczególna inkarnacja jest tak ogromnie dla was ważna, gdyż jest to okazja, aby wszystko wyprostować i wyczyścić pozostałą karmę. Niektórzy z was już osiągnęli ten etap i mogą poświęcić się pracy dla Światła. Jeżeli jesteście tymi, którzy nie czują się jeszcze spełnieni w tej kwestii, po prostu wysyłajcie myśli, że życzycie sobie służyć Światłu w jakikolwiek sposób wasze umiejętności wam pozwolą. Bądźcie pewni, że jeżeli to zrobicie, będziecie wykorzystani w odpowiednim czasie i wielu pracowników Światła będzie zaangażowanych podczas końcowych miesięcy przed Wzniesieniem. W chwili, gdy będziemy mogli otwarcie wam się pokazać i z wami pracować, będzie dużo aktywności, do których będziecie mogli być wykorzystani.

Obecnie jesteśmy zajęci konfrontacjami na Bliskim Wschodzie i pomimo tego, że mogą one prowadzić do wojny, oświadczamy ponownie, że nie będzie pozwolenia na to, aby to się wydarzyło. Nie będzie pozwolenia na to, aby Nowy Porządek Świata mógł wykorzystać jakąkolwiek sytuację, która mogłaby doprowadzić do wojny, gdyż w takim wypadku jesteśmy w stanie zneutralizować broń wedle naszego życzenia. Możecie to stwierdzić po obserwacji naszych działań, że pokój oraz koniec wojny został ogłoszony w tym cyklu czasowym. Bylibyśmy zachwyceni, gdyby wasi przywódcy uznali to wydarzenie i ogłosili to całemu światu. Prezydent Obama będzie prawdopodobnie pierwszym do obwieszczenia tego, co wyraźnie pokaże jego pozycję jako rozjemcy. Jest on bardzo oczerniany i obwiniany za działania, które leżą poza jego kontrolą lecz to wkrótce się zmieni.

Jestem SaLuSa z Syriusza, życzący wam wszystkim bezgranicznego pokoju, radości i miłości. Wszyscy wy posiądziecie to wszystko w bardzo bliskiej przyszłości i nie będzie już powrotu do tego co było poprzednio.

Dziękuję SaLuSa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Przetłumaczyli Sławek i Viola, edycja Krystal


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |