Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, July 9, 2012

SaLuSa, July 9, 2012

Cokolwiek wydarza się z tego, co widzicie na zewnątrz lub słyszycie, wiedzcie, że dużo więcej wydarza się poza waszą świadomością. Nieustannie pomagamy naszym sprzymierzeńcom w osiągnięciu ich celów i o ile czas nas nie przynagli, unikamy bezpośredniej interwencji. Z pewnością zdążymy na czas, gdy trzeba będzie zapewnić naszym sprzymierzeńcom bezpieczeństwo, tym bardziej że wiemy, iż Ciemni, mimo że są świadomi tego, że ich czas się kończy, nadal stanowią pewne zagrożenie.

Nawet gdyby pojawiły się jakieś opóźnienia, bądźcie pewni, że nie zmienimy swoich planów i wszelkie zamierzone działania zostaną dopełnione. Czas nie ma dla nas tej samej wartości i kategorie czasu linearnego nie przekładają się na sposób, w jaki działamy, lecz są one niezbędne wam, w waszym życiu. Na samym początku widzimy, że wasze zwycięstwo jest już osiągnięte, więc wiemy, że niezależnie od tego, co się wydarzy, wasza przyszłość jest zapewniona. Korporacje utknęły w miejscu, jak i biznes oparty na korupcji - są odkrywane, ujawnia się to, czym one są. Nie są zdolni do wytrzymania podwyższonych energii, które są wysyłane do Ziemi, transmutując te niższe, żerujące energie. Prawda wyjawia się z każdym dniem a ludziom otwierają się oczy, kiedy widzą, w jaki sposób byli uwzględnieni w planach Iluminatów dotyczących zniewolenia ich. Nie jest to już dłużej możliwe, a wasza cywilizacja bierze udział w ogólnoświatowym żądaniu rozległych zmian, które zdejmą nałożone na was kajdany. Stany Zjednoczone są głównym skupiskiem tych wydarzeń i poprzez swój przykład powiodą świat do wolności i dobrobytu. To nie wydarzy się z dnia na dzień, jednakże przyspieszy się z powodu naszej obecności.

Oczy Wszechświata są skierowane na was, a wy dziwicie się, że taka mała planeta budzi takie zainteresowanie, lecz to, co wydarzy się z wami i Ziemią, będzie miało oddźwięk we Wszechświecie. Jesteście, że tak powiem, ostatnią cegiełką w murze zmian, wieńczącą przyjście Wzniesienia, na które wszyscy czekają.

Kiedy weszliście do niższych wymiarów, wiedzieliście, że wasza rola jest krańcowo ważna dla innych, i że jesteście wielce kochani za poświęcenie, którego dla nich dokonaliście. Początkowo byliście w pełni rozwiniętymi duszami Światła, które wiedziały, że mogą doświadczyć ciemności i ostatecznie odnaleźć drogę powrotną. Dlatego, kiedy spoglądacie na swoich towarzyszy podróży, proszę, pamiętajcie, że w istocie jesteście dokładnie tacy sami jak oni. W oczach Boga żadna dusza nie jest lepsza od innej, różnią się tylko różnymi etapami doświadczeń.

Ukochani, skupcie swój wzrok na swojej przyszłości i gdzie tylko jest to możliwe, nie marnujcie czasu i energii na tych, którzy należą do starego, odchodzącego już reżimu.

Ich los jest przypieczętowany i będą usunięci, skoro dążą do udaremnienia naszych postępujących planów. Obecnie nadal usiłują opóźnić nas, lecz to się nie uda, ponieważ jesteśmy w pełni świadomi tego, co oni wyczyniają. Czołowym graczom Ciemnych ciągle jeszcze oferuje się sposoby kapitulacji i w taki lub inny sposób będą oni usunięci. Kiedy ich wpływy i moce zastaną powstrzymane, wszyscy kabaliści również upadną i nie będą już zagrożeniem, które jeszcze sobą reprezentują. Światło, które przenika wasz świat, podnosi coraz więcej dusz, które były całkowicie owładnięte przez niższe wibracje i one powoli uświadamiają sobie prawdę na temat swojego życia. Obecnie ci ludzie uświadamiają sobie, jak udaremniano im prawdziwe zrozumienie celu życia i są otwarci na prawdę, która jest ujawniana.

Z pewnością dołożymy wszelkich starań, by dostarczyć wam informacji, które podźwigną wasze życie i ustawią was na ścieżce, która otwiera was na Światło. Początkowo odkryjecie pewne zamieszanie z powodu wielu różniących się opinii, które będą wygłaszane jako prawdy. Jak zawsze sugerujemy, abyście kierowali się intuicją, lecz na Ziemi pojawią się nauczyciele, którzy będą poważani i naśladowani, ze względu na ich zdolność do przekazywania prawdy.

Uwolnijcie się od wszelkiego rozproszenia tym, co dzieje się wokół was i wyglądajcie Wzniesienia oraz tego, co wydarzy się później jako że będzie to wspaniały okres waszego życia. Po latach przeciwności, ubóstwa i braku w końcu zobaczycie siebie radujących się wszelkimi przywilejami bycia istotą wyższego wymiaru.
Czystość powietrza, ziemi i mórz wyda się wam wręcz nierealna po tym, co już znacie. Świetliste kolory i piękno wszystkiego, co będzie was otaczać, wyraźnie wskaże na to, że będziecie tam, gdzie wszelkie kreacje są przejawione w swojej najwyższej formie. Harmonię i równowagę odkryjecie we wszystkim, na co spojrzycie, a pokój i szczęście staną się naturalnym stanem w waszym życiu.

Być może najbardziej zadziwiającym odkryciem będzie to, że inne formy życia rozmawiają nie tylko pomiędzy sobą, lecz także z wami. Wszystko to będzie dalekie od tego, do czego przywykliście a wielką radością będzie dla was wszystkich to, że wy wszyscy możecie odkrywać wyższe sfery.
Czemu martwicie się swoimi obecnymi warunkami, kiedy tak wiele może zmienić się na lepsze w tak krótkim czasie? Bierzcie to jak idzie, ponieważ macie możność radzenia sobie całkiem dobrze, po tym, co już przeżyliście. Niepewność co do waszej przyszłości zostanie usunięta, więc możecie zignorować wszelkie dążenia do tego, by was rozproszyć. Czasami może to przyjść od wewnątrz, od ludzi, którzy jeszcze są nieświadomi prawdy.

Jak już wiecie, istnieją wśród was ludzie o pewnych, utartych przekonaniach związanych z oczekiwaniem katastroficznych wydarzeń, które mają nastąpić w ciągu najbliższych kilku miesięcy jako sposób na uwolnienie ich z Ziemi jako grupy Wybrańców. Podobnie jak inne dusze będą oni doświadczać tego, co sami dla siebie stworzyli, więc możecie pozwolić im oraz innym, by wypowiadali swoje prawdy, lecz wy nie musicie ulegać ich wpływom
Kiedy poznacie prawdę o życiu i o tym, jak ono funkcjonuje, zrozumiecie, że to nie musi kolidować z intencjami innej duszy. Dlatego często musimy stanąć z boku i pozwolić wam wytyczać sobie własne drogi rozwoju. To wy wybieracie to, czego chcecie doświadczać i nawet w tych końcowych czasach, będziecie realizować swoje własne plany.
Możecie nie wiedzieć z góry, co z nich wyniknie, ale bądźcie pewni, że wasi Przewodnicy oraz inni pomocnicy zapewniają to, że wszystko działa na waszą korzyść, abyście mieli właściwe doświadczenia potrzebne dla waszego rozwoju. Mogą nadejść nieco chaotyczne czasy, lecz my stale pracujemy nad planem dla waszej cywilizacji.
Jestem SaLuSa z Syriusza i powiem wam, że my, z Galaktycznej Federacji Światła będziemy z wami w trakcie całej waszej drogi do Wzniesienia i po nim. Jest to nasz obowiązek i pragnienie, aby ujrzeć wasz dom bezpiecznym i zdrowym.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Przetłumaczyła Anna Bogusz-Dobrowolska


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |