Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, July 21, 2010

SaLuSa, July 21, 2010

Duma ma swoje miejsce w życiu i nie ma z pewnością nic złego w byciu dumnym ze swoich osiągnięć. W rzeczywistości, dla niektórych osób rodzi się to z pragnienia oczyszczenia na wszystkich poziomach, aby stawać się coraz bardziej częścią światła. Czystość i porządek jest oznaką myślenia, że ktoś pragnie doprowadzić swoje życie do perfekcji. Jest to dbałość o siebie i szacunek dla świątyni, którą nazywasz swoim ciałem, twój fizyczny pojazd na całe życie. Myśl ma zawsze twórczą siłę i tak jak wyobrażasz siebie, tak manifestujesz to, czym chcesz być. Kiedy zaczniesz żyć w świetle, przyciągniesz harmonię i równowagę do swojego życia i to będzie częścią twojego przejścia na wyższy poziom ekspresji. Nie oznacza to jednak, że ci, którzy nie mają takich aspiracji nie są bez zrozumienia duchowego. Szukanie duchowych aspiracji jest etapem, przez który przechodzisz, gdy nie czujesz się swobodnie w niższych wibracjach, a przychodzi to do każdego we właściwym czasie. Tak naprawdę nie możesz go uniknąć, ponieważ energie kierowane na Ziemię podnoszą twój poziom świadomości wyżej niż kiedykolwiek. Z tym przychodzi też pragnienie piękna i harmonii, zarówno w sensie duchowym jak i fizycznym.

W ciągu nadchodzących zmian na Ziemi, masowa świadomość dramatycznie się zmieni i ludzie zaczną dostrzegać w innym świetle to, co się wokoło nich dzieje. Na przykład, zaczniecie mieć upodobania na nowe projekty, zwłaszcza w budownictwie, gdzie tradycyjne kwadratowe kształty zostaną zastąpione okrągłymi. Używane materiały będą bardziej naturalne i ewentualnie zaczniecie używać materiałów organicznych takich jak my. Oczywiście, już teraz używacie materiały naturalne, ale również pokrywacie betonem duże obszary powierzchni Matki Ziemi. A to zatrzymuje jej oddychanie. Dowiecie się, że budujemy nasze kosmiczne statki z materiałów organicznych, które są zaprogramowane z takiego poziomu świadomości, co powoduje, że są samowystarczalne. Odwiedzający nasze statki zauważą jak załoga może w bardzo wysokim stopniu z nimi współdziałać. Naturalnie, jeżeli będziemy w stanie się z wami komunikować, podzielimy się tą wiedzą i wtedy wasz postęp posunie się szybko do przodu.

Wiele informacji będzie wymagało poprawek w świetle prawdy, którą wam przyniesiemy. Należy domniemać, że niektóre wasze przekonania i teorie są niewłaściwe, ale nasza akcja pozwoli wam na zrobienie poważnego skoku w przyszłość. Można powiedzieć, że macie wiele do nadrobienia i w tym rozwój wielu dobrych pomysłów, które już dla was pracują. Nanotechnologia jest jednym z przykładów tego, co widzicie jako pożądany rozwój i ona też wejdzie w życie. Szkoda, że tak wiele udoskonaleń, które mogłyby być korzystne dla ludzkości, zostały celowo ukryte dla zachowania status quo, gdzie zysk był ważniejszy od waszego dobrobytu. I ogromne ilości pieniędzy zostały zainwestowane w nowe technologie dla wojskowej potęgi. Podczas gdy tego typu działania były dopuszczalne, to na pewno nie przyczyniały się do pokoju na świecie. Jednak wkrótce wszystko się zmieni i maszyneria wojenna zostanie wstrzymania i zdemontowana. Przyniesiemy wam pokój i zapewnimy, że cała broń zostanie zneutralizowana przez nasze wyższe technologie. Nie przychodzimy, aby podtrzymywać wasz stary styl życia, ale zapoznamy was z łatwiejszymi i bardziej satysfakcjonującymi sposobami życia, które przywrócą waszą suwerenność. Będziecie mieć więcej czasu na swoje własne zajęcia, a znój ciężkiej pracy zostanie usunięty i zastąpiony bardziej zadowalającymi warunkami, które pozwolą wam na więcej czasu.

Zmiany są już ustalone i są już w bardzo zaawansowanym stanie. Oznacza to, że gdy będziemy mogli rozpocząć nasze działania, sprawy posuną się do przodu bardzo szybko. Może już przeczuwasz, że ciemne siły tracą na was swoją moc i przez to nie będą mogły ponownie rościć do was swoich praw. Blokujemy każdy ich ruch, który mógłby być istotnym zagrożeniem i już zapobiegliśmy ostatnio możliwość pewnego poważnego incydentu. Jesteśmy tu, aby poprowadzić was do pomyślnego końca w waszym dążeniu do Wzniesienia. Ostateczny wynik nie budzi wątpliwości i jest już zapisany w dziejach czasu. Dlatego możecie skupić się na procesie Wzniesienia. Plan ten jest popierany przez wiele Rad i istot, które także pomagają wam w postępie. Niewątpliwie bylibyście zdziwieni, wiedząc jak wielu z nich jest z wami w tym czasie.

Są chwile, kiedy czujesz, że potrzebne jest ci dodatkowe wsparcie. W takich przypadkach dobrze jest pamiętać, że możesz kontaktować się ze swoim wyższym Ja. Często wspominaliśmy o potrzebie dawaniu sobie czasu i to jest jedna z tych okazji. Jeśli znasz imiona swoich Przewodników, użyj ich do kontaktu, a jeśli połączyłeś się z jednym z wielkich Anielskich Istot, takich jak Michał Archanioł, to jeszcze lepiej. Twoje modlitwy lub petycje będą usłyszane, a odpowiedzi mogą pojawić się w nieoczekiwany sposób, np. poprzez inne źródła. Naprawdę nigdy nie jesteś sam i w czasie potrzeby, twoi Przewodnicy przybliżą się do ciebie i zapraszają do kontaktu.

Cykl słoneczny zbliża się ku końcowi i my z Galaktycznej Federacji jesteśmy tu, aby doświadczyć z wami te ostateczne dni. Tym razem, w przeciwieństwie do Atlantydy, uniknęliście samozniszczenia i słusznie zasługujecie na możliwość Wzniesienia. W swoim czasie, Atlantyda była wielką duchową cywilizacją, ale z czasem zstąpiła na nich ciemność i bez kontroli ściągnęła ich w dół do kompletnego zapomnienia. Tak wielu z was obecnych teraz na Ziemi było tam podczas jej upadku i podświadomie ciągle nosicie wspomnienia z tamtego czasu. Może dlatego czujecie strach na możliwość ponownego upadku prowadzącego do zagłady. Jednak oznaki są pozytywne i jak już wspomnieliśmy, wy to przeczuwacie i to pomoże wam przezwyciężyć wszelkie wątpliwości. Istnieje jednak wiele różnych prognoz na te ostateczne czasy i jeśli jest to dla was niezrozumiałe, polegajcie na intuicyjnych przeczuciach.

Jestem SaLuSa z Syriusza, i mogę wam powiedzieć, że obraz będzie bardziej przejrzysty już w niedługim czasie i my tak samo jak wy robimy nacisk, aby przyspieszyć końcowe zmierzenie się z ciemnymi siłami. Zwycięstwo jest już po stronie Światła, ale ostateczne dni muszą być odegrane ze względu na każdą duszę na Ziemi. Nasza miłość towarzyszy wam w każdej chwili na waszej drodze i chcemy, aby ten czas był zapamiętany jako udany punkt zwrotny w ewolucji. Fakt, że to nie jest tylko koniec cyklu słonecznego, ale też ten czas ma wpływ na cały Wszechświat sprawiając, że tym bardziej jest on ważny dla was i bezsprzecznie dla nas.

Dziękuję SaLuSa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumacz: Krystal


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.