Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 10, 2011

SaLuSa, October 10, 2011 Thrive

Było powiedziane, że wiele dróg prowadzi do Rzymu, a zatem najwyraźniej wiele dróg także prowadzi do Wniebowstąpienia, że niewiele osób podróżuje dokładnie tą sama drogą, i że to jest wynikiem waszego własnego wyboru. Będziecie poinformowani, które z nich są dla was najlepsze, aby zapewnić wam dalszy rozwój, ale w końcu to wasza decyzja jaki kierunek wybierzecie. Wynika z tego, że to właśnie wy sami dochodzicie do tego szczególnego momentu. Fakt, że jednak jesteście tu i teraz jest waszym wyborem, a zatem należy zwrócić uwagę na to czego was uczy życie. Z pewnością każdy z was przybył tu ze swoją karmą, a częściowo także wasz los będzie się kształtował podczas waszego życia. Jeśli czytacie tą wiadomość to znaczy, że jesteście już zaliczani do tych, którzy wybrali wzniesienie się, a będziecie mieli z tym więcej pracy niż zwykle, aby dokonać rozliczeń. To jaką część Karmy przyjęliście i zwyczajnie zaakceptowaliście i bez względu na to w jaki sposób postrzegacie wasze życie, jest wynikiem dokonanego przez was wyboru w tym zakresie. Wiele osób uważa, że stała im się krzywda, ale to nie o to chodzi i należy to rozumieć z wyższego poziomu.

Czasami najcięższe próby są przechowywane do czasu, dopóki nie osiągniecie wystarczającego zrozumienia, abyście mogli sobie z nimi radzić. Więc jak można sobie wyobrazić, ten okres w życiu ludzi może być przeładowany aktywnością, od jednej rzeczy do drugiej. W trakcie ich działania możecie uznać, że niektóre z nich były porażką, ale weźcie pod uwagę, że z duchowego punktu widzenia nie ma czegoś takiego jak porażka. To wszystko jest tylko doświadczeniem i to czego się z niego nauczycie jest rzeczą najważniejszą. Będziecie instynktownie wiedzieli, że to prawda, więc nie marnujcie czasu ani energii na martwienie się, co można było zrobić inaczej. Podnoszenie duchowe siebie samego nie wydaje się być zbyt trudne i nikt celowo nie czyni życia cięższym niż musi być. Oczywiście moglibyście to sobie ułatwić poprzez zrozumienie, dlaczego przechodzicie poprzez pewne etapy, i że to w celu aby uniknąć powtarzania ciągle tych samych błędów. Jak często podkreślamy, jest przy was wiele dusz, które was wspomagają i w rzeczywistości nigdy nie rozwiązujecie niczego całkiem sami, a rady są ciągle dostępne, o ile tylko będziecie ich słuchać.

Jak tylko poziom waszej świadomości wzrośnie to zbliżycie się do swoich przewodników, a oni łatwiej będą mogli wpływać na was. Niektóre problemy w szczególności te z innymi członkami rodziny lub bliskimi przyjaciółmi, są uporządkowane w czasie kiedy jesteście poza waszymi ciałami, w czasie snu. Nie przyniesiecie tak po prostu waszej „wiedzy osób przebudzonych” z powrotem ze sobą, ale podświadome odpowiedzi są w posiadaniu waszym oraz innych osób w to zaangażowanych. Czyż nie mieliście w zwyczaju „przesypiać się z problemem” a rano znaleźć właściwą odpowiedź? W ten właśnie sposób to działa, zatem ponownie przypominamy, że zawsze otrzymujecie pomoc, jeśli jej szukacie.

My z Galaktycznej Federacji jesteśmy także waszymi Przewodnikami w bardziej ogólny sposób, a nasz wpływ jest skierowany na tych, którzy mają władzę i autorytet. Tak jak właśnie teraz, kiedy pomagamy tym, którzy dążą do wyprowadzenia was z obecnego chaosu. Nie jest to łatwe dla tych dusz, ponieważ „ciemne kable” nadal mają swoje sługi na całym świecie, i jest to przeszkodą w przeprowadzeniu naszych działań. Tym, który tego doświadczył jest prezydent Obama, który jest na razie umniejszany przez tych, którzy się mu przeciwstawiają w tym co próbuje robić. Jednak podejmujemy działania, które mają na celu szybkie zmniejszenie ich mocy, którą posiadają od tysiącleci. Ich zdolność do zatrzymywania naszych postępów została już stłumiona, a nasi sojusznicy są gotowi do zadania śmiertelnego ciosu. Jesteśmy w pełni przygotowani do następnego ruchu, który będzie działał na rzecz ostatecznego usunięcia ciemnych mocy.

Dorównujcie kroku temu co się dzieje, ponieważ jako Pracownicy Świetlni macie przewagę rozumiejąc co się dzieje. Można patrzeć dalej, także poza bieżącymi zdarzeniami i celem któremu służą. Poprzez skupienie się na przyszłości pomagacie w utworzeniu ścieżki wzorcowej w tym kierunku. Przede wszystkim jednak zrywacie więzi z tym, co już wam nie służy i nie pozostanie tu jak tylko nastąpi zmiana. Przed wami są wyraźne znaki , które wskazują, gdzie jest przyszłość. Jak tylko będziemy mogli skierować coś do was poprzez media, wtedy nie będzie żadnych wątpliwości o co dokładnie chodzi, w umysłach ludzi. Chcemy, aby to było jasne, po co tu jesteśmy, i jeśli to przyniesie ulgę tym, którzy są obecnie nieprzebudzeni , to będziemy z wami pracować, tam gdzie to dotyczy zmian.

Niektórzy ludzie pytają, czy powinni zmienić swoje plany, wiedząc, że ogromne zmiany w ich życiu nastąpią. Odpowiemy, że sugerujemy wam prowadzenie normalnego życia, aż do chwili kiedy w związku z koniecznością trzeba będzie zaplanować je inaczej. Zmiany finansowe spowodują po prostu przeniesienie do innej metody, która będzie o wiele bardziej satysfakcjonująca i upewnicie się, że jesteście chronieni przed wieloma niesprawiedliwymi i nielegalnymi opłatami, które teraz musicie ponosić. Wasze pieniądze będą miały prawdziwą wartość i będą wam mniej zabierali na rzecz podatków i nic nie powinno być pobierane bezpośrednio od Was. Wraz z nadejściem dobrobytu zostaną usunięte problemy wynikające z różnych niedostatków, życie stanie się mniej stresujące i bardziej satysfakcjonujące.

Krzywdzące was przepisy zawarte w ustawach zostaną odwrócone, a w razie potrzeby prawo także może być zmienione. W miarę jak będziecie wstępować w wyższe wymiary mniej przepisów jest wymagane, ponieważ poziom świadomości przeniesie umysły waszych dusz poza kontemplację tego co jest przeciwko wam. Problem ubóstwa na Ziemi jest dominującym powodem działalności przestępczej, a stres związany z życiem codziennym sprzyja także utracie samokontroli. Pracownicy Świetlni , którzy są z natury bardziej spokojni i kontrolują swoje emocje, nie są poddani takiemu wpływowi.

Należą się wam słowa uznania za stworzenie warunków, które pozwolą wam pójść do przodu przy naszej pomocy, zapobiegając jednocześnie „ciemnym mocom” w dalszym zakłócaniu waszego Wniebowstąpienia. Czy to nie dziwne uczucie, że ten rok będzie ostatnim tradycyjne obchodzonymi Świętami Bożego Narodzenia. W przyszłym roku będzie zupełnie inna koncepcja obchodów uroczystości, będą się one odbywać na poziomie bardziej duchowym, a interes handlowy zmieni się na taki o bardziej poważnym charakterze. Świętuj to na wszelkie sposoby i niech to się koncentruje na prawdziwej przyczynie tych zmian.

Jestem SaLuSa z Syriusza i jestem coraz bardziej podekscytowana wraz z upływem każdego tygodnia, a my z kolei przybliżamy się do otwartego kontaktu z wami. Wstępne próby zostały już przeprowadzone, a większość rządów jest oficjalnie przygotowana na spotkanie z nami. To rzeczywiście będzie świetna okazja dla waszej cywilizacji, także do odpowiedniego świętowania.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczenie: Grażyna


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


Thrive

First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.
You can support the show and take a subscription to the rich archives of BBS Radio here.