Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 12, 2011

SaLuSa, October 12, 2011 Thrive

Nie ma wątpliwości, że wasze siły twórcze otwierają drogę do Wniebowstąpienia, i że ​​to bardzo przyspiesza te zmiany. To dzieje się na więcej niż jednym poziomie, przynosząc pierwsze z wielu wstępnych zmian, które będą ustalać pole działania dla tych najważniejszych, aby mogli pójść do przodu. Wszystko przebiega dobrze i „ciemne moce” otrzymały wiadomość, że nie będziemy nadal zwlekać z odsunięciem ich. Usuniemy każdą osobę, która utrudnia nasze wysiłki zmierzające do przeniesienia „ziemskich ludzi” do miejsca, gdzie mogą rozpocząć cały proces Wniebowstąpienia. Wiele już zrobiono, by ustanowić podstawy sukcesu, a teraz po prostu budujemy na nich.

Każda osoba może być teraz pomocna, koncentrując się na Świetle i wszystkim, co jest pozytywne. Możecie nie wiedzieć dokładnie, co się wydarzy, ale wiecie wystarczająco dużo, aby móc wizualizować projekt, który rozpocznie Złoty Wiek dla istot. Zobaczycie szczęścia wynikające z uwolnienia się z więzów, które zerwaliście i z waszego powrotu do bycia Istotami Suwerennymi. Poczujecie nową wolność i usuwanie wszystkiego, co dotychczas ograniczało wasze ruchy. Wiedzcie, że będzie można podróżować w czasie, po całym świecie, dzięki nowej technologii która sprawi, że ​​odległość nie będzie miała znaczenia. Zostanie to osiągnięte dzięki zastosowaniu darmowej energii, w którą obfituje kosmos.

Gdzieś po drodze, mogą wystąpić okresy niepewności, jako że stare jest zastępowane przez nowe, a to dlatego, że niektóre sprawy, takie jak zmiany finansowe nie mogą być realizowane z dnia na dzień. Podobnie mogą wystąpić pewne problemy z dystrybucją, w zakresie dostaw produktów spożywczych, a ich niedobory mogą wystąpić na niektórych obszarach. Jednakże, nie popadajcie w panikę, jako że będziemy używać naszych metod w celu ich przezwyciężenia, tak że wszystko powróci do normy, tak szybko jak to tylko możliwe. Jeśli mieszkacie na terenach odizolowanych lub oddalonych (od skupisk ludzkich) możecie być bardziej podatni na takie problemy, ale będzie intuicyjnie wiedzieli, kiedy należy się przygotować do nich. Mówimy o takich możliwościach, aby zastanowić się nad tym z dużym wyprzedzeniem.

Oczywiście, jeśli macie swobodny dostęp do mediów, to zadbamy o to abyście byli dobrze poinformowani o tym, co dzieje się wokół was. Obecnie mamy nadzieję, że pomogliśmy wam dokonać pierwszych zmian przed zakończeniem obecnego roku. Jednak, powinno być całkiem zrozumiałe dla wielu z was, że musimy działać wkrótce, ponieważ jest wiele do zrobienia w coraz krótszym czasie. Dajemy sobie radę, ale myślimy o wpływie na was, tak wielu ludzi nadal nie wie, co będzie się działo w ich życiu. Będzie to wspaniała wiadomość, ale jednocześnie coś szokującego, kiedy stwierdzą oni, że ich życie zostało nagle wywrócone do góry nogami. To właśnie tam Pracownicy Światła mają swoją wielką rolę do odegrania, wyjaśniając, co się naprawdę dzieje. Ważne jest, aby ludzie zrozumieli, że cykl musi się skończyć, ale też że jest początek, droga wejścia na inną ścieżkę, która przenosi was w wyższe wymiary.

Kochani, naprawdę jesteśmy tak dumni z waszego działania na rzecz współpracy z nami i że wspólnie udało nam się osiągnąć wielki postęp pomimo oporu. Wiemy, że jeszcze wielu z was pragnie zaoferować swoje usługi nam i Matce Ziemi, i wasza szansa w końcu nadejdzie. Bądźcie pewni, że cały plan polegał na wciągnięciu was do naszych projektów, w rzeczywistości zawsze was do tego zachęcaliśmy. Nie było nigdy naszym zamiarem, aby wszystkie te prace wykonać samodzielnie i możemy to przypisać wam, bo to jest wasza Ziemia i wasza odpowiedzialność, aby wykonać ponownie i dobrze wszystkie te rzeczy. Jednak zawsze będziemy wam pomagać, bo te zadania wykraczają poza wasze obecne możliwości.

Możemy wykorzystać czas pozwalając wam cieszyć się najbliższymi tygodniami, kiedy już okazało się, że sprawy zmierzają bez wątpienia w kierunku jakiejś formy ich upublicznienia. Ci z was, którzy znają jedno z wiarygodnych źródeł informacji, takich jakim jest w Internecie David Wilcock, tylko jeden z wielu, mogą śledzić rozwój sytuacji praktycznie na bieżąco. Należy jednak korzystać z własnego rozeznania, co można zaakceptować, a co uznać za dezinformacje, które pojawiają się wśród prawdziwych raportów i wciąż wprowadzają w błąd. Tak czy inaczej żyjecie na przełomie, w ekscytujących czasach, kiedy spełnią się wasze oczekiwania. Rok 2012 szybko się zbliża, a my będziemy włączeni w lawinę wydarzeń, które wyraźnie będą oznaczać początek końca dualizmu, i początek innej epoki (w dziejach Ziemi) dedykowanej Światłu.

Jest to czas, aby cieszyć się tym, co dzieje się, kiedy patrzymy poza natychmiastowe zmiany na spodziewane rezultaty. Wiecie, że "oczyszczanie" jest niezwykle potrzebne, aby zrobić miejsce dla nowego, aby mogło zaistnieć. Oczywiście to będzie miało przykre konsekwencje dla niektórych ludzi, którzy będą w sposób nieunikniony związani (ze starym porządkiem). Dla niektórych będzie to wynikało z ich karmy, i jeśli uważacie że tak być powinno, to zaakceptujcie fakt, że musi istnieć lekcja z której należy wyciągnąć wnioski. Nie ma to najczęściej bezpośrednio żadnego związku z waszym obecnym życiem, ale jest przeniesione z jednego wcześniejszych. Istnieje (wśród was) tendencja do zadawania pytania, czym sobie na to zasłużyłem, ale nie należy na to patrzeć jak na pewien rodzaj kary. Całe życie jest ciągłym doświadczeniem i pamiętajcie, że jest także "dobra" karma, która jest również przyciągana do Was przez wasze (dobre) myśli i działania.

Nigdy nie traćcie z pola widzenia tego, co dzieje się wokół was, bo nie zawsze jesteście świadomi powodów. Jednak poprzez zrozumienie procesu Wniebowstąpienia będziecie mogli umożliwić niezbędne zmiany, które zwiastują nadejście wszystkiego, co spowoduje „podniesie was”. Chociaż nie możecie "zobaczyć" rosnącego poziomu waszej świadomości , możecie odczuć wyższy poziom energii wokół was. Wraz z nadejściem 11.11.11., jeszcze większe zmiany będą odczuwalne i będziecie naprawdę wiedzieli, że nastąpił ogromny postęp.

Jestem SaLuSa z Syriusza; nasze działania wokół Ziemi nasilają się wraz z naszym zamiarem wzięcia pod kontrolę „ciemnych mocy”. Ich umiejętności powodowania problemów są ograniczone, a także dowiedzieli się, że nie zamierzamy tolerować żadnych więcej nonsensów z ich strony. Są w szoku, bo myśleli, że są niezwyciężeni, ale ich arogancja doprowadziła ich w ślepą uliczkę. Światło jest nadrzędne I nadal jest obecne nad różnymi częściami Ziemi. Wygraliśmy wojnę i staramy się pomóc ustanowić nowy system rządów na całym świecie, oparty na Świetle i Miłości do wszystkich Istot.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczenie: Grażyna


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).


Thrive

First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.
You can support the show and take a subscription to the rich archives of BBS Radio here.