Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, May 14, 2012

SaLuSa, May 14, 2012

Istnieją dowody nieuchronnego upadku ciemnego kabała, ale musicie się mieć na baczności. Będą próbować wszelkich możliwych podstępów i dezinformacji, aby podjąć tę ostatnią próbę wykreowania w was wątpliwości i lęków. Bądźcie świadomi i ignorujcie wszystko, co czujecie, że nie pochodzi ze Światła, a skupcie się na wszystkim, co czyste i harmonijne. Nie ma się czego dłużej obawiać, ponieważ wasza przyszłość jest absolutnie zapewniona i nic nie stanie na przeszkodzie Ujawnieniu i przybyciu naszych Kosmicznych Przyjaciół. Sposobność, by się Wznieść to naturalne zakończenie tego cyklu i mimo, że została pominięta przy poprzednich okazjach, tym razem, jeśli jesteście gotowi, absolutnie osiągnięcie Wzniesienie. Zwykli śmiertelnicy nie mogą zatrzymać tego, co zostało ogłoszone przez Stwórcę i pamiętajcie, że odnosi się do całego Wszechświata.

Jest wielu ludzi o dobrym sercu i pełnych współczucia, którzy są nieświadomi tego, co nadchodzi, ale to nie wyklucza ich możliwości Wzniesienia. Wiele jest ludzkich cech akceptowanych w społeczeństwie, które was wstrzymują. Jednakże, jeśli wiedziecie życie, które jest pełne dobrej woli, doceniacie i szanujecie wszystkie formy życia to wciąż jesteście ze Światła. Pragnieniem Stwórcy jest, aby jak najwięcej dusz dostąpiło Wzniesienia, opuściło niższy wymiar i zostało słusznie przywróconych do ich miejsca w wyższych gęstościach. Ale to wy jesteście tymi, którzy podejmują decyzję co do swojej przyszłości i macie absolutnie wolną wolę w jej podejmowaniu. Każdy, kto ma wątpliwości może zaufać swojej intuicji/Wyższemu Ja, bo być może niekoniecznie zakończyliście już swoje doświadczenia w dwoistości. Wszystko sprowadza się do tego, co czujecie, ale proszę nie obawiajcie się zmiany, jako że zawsze dzieje się to zupełnie naturalnie. Ważnym jest, aby waszym pragnieniem był rozwój i absorbowanie coraz większych ilości Światła, co zawsze będzie podnosić wasz poziom Świadomości.

Tak wiele osób ma niską samoocenę, która trzyma ich w niższych wibracjach. Z jakiegokolwiek powodu tak się dzieje, znajdźcie sposób, by pokochać siebie i wybaczyć sobie za zboczenie z drogi. Wszystkie dusze wybrały doświadczenie dwoistości, aby przyspieszyć swój rozwój, a wszystko w pewnym momencie spadnie w ciemne zakamarki umysłu. Popełnialiście błędy, ale rzeczą ludzką jest błądzić – trzeba wyciągać wnioski, uczyć się na nich i iść dalej. Jeśli istnieją dodatkowe lekcje do przerobienia – zrobicie to w późniejszym etapie lub w innym życiu. Skoncentrujcie się na swoim wewnętrznym Świetle, ponieważ nawet osoby o najbardziej twardych sercach nadal je mają i to może być rozwijane. Pozbądźcie się niepożądanych przywiązań, które za sobą ciągniecie, a kiedy podejmiecie już decyzję, otrzymacie wsparcie od waszych duchowych Przewodników.

Tak dużo z tego co wam przekazujemy niestety wiąże się z religią, a wiemy, że niektórzy z was całkowicie ją odrzucają. Trzeba powiedzieć, że wiedza duchowa nie ma nic wspólnego ze zorganizowaną religią, ponieważ jest to wiedza uniwersalna, która odnosi się do każdej duszy, czy jest ona tego świadoma czy nie. Religia pomogła wielu duszom, ale osiągnęła punkt, w którym nie pozwala się dalej rozwijać, jako że w dużej mierze oparta jest na fałszywych pojęciach i przesłankach. Aby wznieść się ponad to, każdy musi przyjąć odpowiedzialność za swoją ewolucję i działać od wewnątrz. Każdy z was ma prawdę w sobie nawet, jeśli jest ona podświadoma, a gdy znajdziecie te spokojne chwile w życiu, będziecie mogli ją odnaleźć. Zaufajcie swojemu własnemu przewodnictwu, a nie będziecie długo błądzić.

Ziemia to wspaniała istota Światła, który stała się waszą planetarną Matką, żeby pomóc się wam rozwijać. Jesteście z nią Jednym i dlatego wzniesiecie się razem i zajmiecie swoje miejsce w wyższych wymiarach. To was przeniesie bliżej waszej prawdziwej rzeczywistości, ale w duchu jesteście światłością i ostatecznie osiągniecie poziom, gdzie wszystkie dusze stają się Jednym. Jest to Jedność, do której dążycie, ponieważ odkryliście, że oddzielenie od źródła nie spełnia waszych potrzeb.

Tak więc Kochani, jesteście już tak blisko dramatycznej i mile widzianej zmiany, kiedy w końcu wasza cywilizacja rozwinęła się na tyle, by się wznieść. Bitwa pomiędzy ciemnymi i Światłem o kontrolę odbywa się teraz na waszych oczach, ale bardzo niewiele informacji o tym pojawia się w waszych mediach. To się wkrótce zmieni, a wy docenicie to, jak dużo robimy w waszym imieniu. Nasze ponowne zjednoczenie nie jest daleko i będzie to radosna okazja, żeby to odpowiednio uczcić. Jesteśmy rodziną i trzymając się za ręce przeniesiemy się do Złotego Wieku, gdzie tyle będziemy robić razem, aby upewnić się, że dotrzecie do Domu. Życie będzie tak inne, że wkrótce zapomnicie o trudach i cierpieniach ewolucji w dwoistości.

Jak już wiecie, doświadczycie nowego sposobu życia, zanim nastąpi Wzniesienie. To was przygotuje do jeszcze większych zmian, które wprowadzą was w życie, w którym będziecie szczęśliwi i zadowoleni. Każdy będzie usatysfakcjonowany i będzie mógł cieszyć się wolnością, jakiej nie doświadcza obecnie na Ziemi. Wasz czas będzie w dużej mierze należał do was, aby podążać za czymkolwiek, co daje wam szczęście. Nie będziecie musieli radzić sobie ze zmęczeniem, które często dotyka was teraz, jako że wyższe wibracje będą was utrzymywać w energii, a także w zdrowiu. Choroby i dolegliwości znikną z tego samego powodu.

Starajcie się nie opłakiwać odejścia czegoś, do czego tak bardzo się przyzwyczailiście, albowiem pod każdym względem zyskacie, a życie stanie się o wiele bardziej satysfakcjonujące. Moglibyśmy żartobliwie zadać pytanie – czy kiedykolwiek widzieliście nieszczęśliwą istotę pozaziemską? My uosabiamy wszystko, czym wy macie się stać. Nasze technologie powinny być wykorzystywane do waszego rozwoju, i przywrócić każdego z was do stanu całkowicie zdrowej istoty. Używamy dźwięku do uzdrawiania, a wy nie zawsze rozumieliście, jak jest on potężny i nie zdając sobie z tego sprawy, uszkadzaliście wasze ciała poprzez niewłaściwe jego użycie. Ten medal ma dwie strony, ale my możemy go również używać do innych celów i wszystkie są pozytywne.

Jak już wspominaliśmy, jesteśmy teraz bardzo aktywni, wkraczając tam, gdzie niebezpieczeństwo zagraża waszemu istnieniu. To nie będzie trwało długo zanim kabał zda sobie sprawę, że nie może już dłużej działać, jako że ich plany są teraz w całkowitej rozsypce. Oni również muszą zmierzyć się z nieuchronnym końcem cyklu i odpowiedzialnością za tak wiele kryminalnych działań przeciwko Ludzkości. Nie ma ucieczki, jak zobaczycie w odpowiednim czasie.

Jestem SaLuSa z Syriusza i zawsze z przyjemnością pozdrawiam was moimi wiadomościami. Chcemy zainspirować was nadzieją i radością, jako że wkraczacie w ostatnie dni tego Czasu.

Dziękuję SaLuSa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Przetłumaczyła Ewa


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |