Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, May 16, 2012

SaLuSa, May 16, 2012

Ponieważ coraz więcej z was budzi się do prawdy o swojej rzeczywistości, rośnie także świadomość, żeby nigdy nie powrócić do niższych poziomów, w których istnieliście. Ponieważ jesteście Jednym, wpływacie na siebie wzajemnie na poziomie świadomości – podnosicie innych, a oni wnoszą się razem z wami. Osiągnąwszy swój obecny poziom, łatwiej pojąć większe prawdy o sobie i waszej egzystencji. Gdy zdajecie sobie sprawę, jak jesteście potężni, możecie użyć tej wiedzy, aby kontynuować swoją podróż do Wzniesienia. Możecie, na przykład, wykorzystać moc swoich myśli, aby chronić siebie przed niższymi energiami, które gromadzą się wokół was. Możecie to zrobić poprzez wizualizację siebie otulonych ciałem świetlistym, które znacie już jako swoją aurę. Może ona być uszkodzona przez negatywne emocje, szczególnie takie jak gniew, a także dźwięki, jeśli są bardzo głośne lub o wysokich tonach. Gdy aura jest uszkodzona jesteście podatni na dolegliwości i choroby. Jeśli czujecie, że wasza aura została naruszona, używajcie mocy myśli i wizualizujcie ją jako nienaruszoną wokół całego ciała fizycznego.

Kiedy przejdziecie już do wyższych wymiarów dowiecie się, że moc waszych myśli znacznie się zwiększy, aż do poziomu, w którym będziecie mogli tworzyć. Tak naprawdę macie potencjalnie moc Stwórcy, a do czasu osiągnięcia tego poziomu będziecie mieli już również kompletną i zupełną kontrolę nad waszymi myślami. Już na swoim obecnym poziomie jesteście w stanie nauczyć się, jak uzdrowić siebie, a jedyne, co jest potrzebne, aby to uczynić to absolutna wiara w waszą moc. Czasami macie ochotę to zrobić, ale wasza wiara zawija do portów wątpliwości i to się nie dzieje. Można te pomysły rozszerzyć na zdobywanie czegokolwiek wasze serca zapragną i ci z was o silnej woli odnoszą sukcesy. Miejcie ufność i wiarę w swoje możliwości, a możecie zajść daleko, a kiedy już dostąpicie Wzniesienia, zdacie sobie sprawę z waszego prawdziwego potencjału.

To, co my i inne źródła robimy, to przygotowanie was do innego rodzaju życia, życia, które będzie o wiele bardziej satysfakcjonujące. Takiego, w którym wy decydujecie, co chcecie robić i macie wolność wyboru. Powiedzielibyśmy – mierzcie wysoko i nie ograniczajcie siebie, a mocą swoich myśli manifestujcie wszystko, czego tylko pragniecie. Nie ma znaczenia, jak długo to potrwa, o ile skupia to całą waszą uwagę – zamanifestuje się. W warunkach, w których żyjecie teraz trudno jest wam tego dokonać, ponieważ zbyt wiele was rozprasza.

Tak wiele się nauczycie, kiedy już będziemy razem, a to co powiedziane wam zostało do tej pory jest zaledwie otwarciem was na inne możliwości. Unikamy dawania wam zbyt dużo do przyswojenia na raz, w innym wypadku szybko stracilibyście zainteresowanie. To, co się właśnie stało w was, to otwarcie waszych horyzontów na życie w innych częściach Wszechświata. Również poprzez kontakt z nami zaczynacie rozumieć, że przyjęta forma istot to humanoid nawet, jeśli w niektórych przypadkach tak różni się od waszej. Z punktu widzenia genetyki jesteście hybrydami, które zostały stworzone z innych gatunków, w tym również naszego. Nie jest to powód do niepokoju, gdyż zostało to przeprowadzone w celu udoskonalenia waszego ciała fizycznego, a także zdolności do wzrastania w świadomości. W przeszłości zostaliście celowo pozbawieni swoich umiejętności przez tych, którzy przybyli, by was kontrolować. Jednak czas ten już minął i wkrótce wzniesiecie się ponownie, znacznie bliżej do tego, kim byliście pierwotnie. Doprawdy, ze Wzniesieniem rzeczywiście wrócicie do poziomu znacznie bardziej wyrównanego z naszym.

To, co teraz nadchodzi, to ogromna możliwość do opuszczenia dualizmu, jak to rozumiecie. To jest warte każdego wysiłku, jaki tylko możecie włożyć, aby w pełni przygotować się do Wzniesienia. Nieważne jakie napotkacie problemy, idźcie do przodu z pełnym zaufaniem i nie dajcie się ściągnąć w dół przez tych, którzy interpretują zdarzenia w sposób negatywny. W głębi duszy będziecie wiedzieć, że jesteście gotowi i macie tylko dopilnować, by się nie cofać w tych ostatnich miesiącach pozostałych do Wzniesienia. Gdy już będziecie wiedzieć, że osiągnięcie poziomu wymaganego do Wzniesienia jest możliwe, nie będzie trudno wam go utrzymać. Przeżyliście w końcu tak wiele wcieleń i doświadczeń, aby wykreować tę doniosłą chwilę. Nie żałujcie niczego, co pozostawiacie za sobą, ponieważ nie będziecie za tym tęsknić w wyższych wymiarach. Dusze, które znacie i kochacie, nigdy nie będą daleko i będziecie nadal ze sobą połączeni, gdziekolwiek będziecie.

Jak już informowaliśmy was wcześniej, macie powiązania z członkami Galaktycznej Federacji, ale generalnie nie macie świadomej pamięci o nich. Jednak my znamy wielu z was, a po Wzniesieniu odnajdziecie członków waszej rodziny Kosmicznej. Takie powiązania powodują, że podświadomie czujecie się z nami jak w domu i już wcale nie jesteśmy obcymi. To co mamy do zaoferowania będzie wam się wydawać bardzo znajome, bo to wszystko jest już wam znane. Niezupełnie jest to jeszcze czas, żeby otwarcie się z wami spotkać, ale mamy nadzieję, że nasze informacje przygotują was do tego wydarzenia. Nie ma w nas nic strasznego, wręcz przeciwnie – w naszej obecności poczujecie energię, którą odbierzecie jako kojącą i spokojną. Nieświadomie rejestrujecie również energię innych ludzi i dlatego do niektórych z nich was przyciąga, a inni są dla was odpychający. Energia, którą wy emanujecie przyciąga ludzi podobnych i kiedy już się spotykacie porozumienie jest zazwyczaj natychmiastowe.

Przezwyciężajcie swoje ziemskie sprzeczki i różnice i pracujcie nad zbliżaniem ludzi do siebie. Jeśli niektórzy nie zrezygnują z uprzedzeń wobec innych, niech idą swoją drogą – oni, tak jak wszyscy, kreują swoją własną ścieżkę rozwoju. Wolna wola jest świętością i jest przez nas honorowana. Jednakże zdecydujecie niewłaściwie, nie pozwalając innym na ich wolną wolę, będzie się od was oczekiwać naprawienia błędów poprzez powtórne stawienie czoła tym samym sytuacjom. To właśnie jest karma – szansa rozwoju bez jakiejkolwiek sugestii kary.

Moi Drodzy, tak bardzo życzymy sobie waszego Wzniesienia i wiedzcie, że jeśli taka jest wasza intencja, będzie wam udzielona wszelka pomoc umożliwiająca wam osiągnięcie tego sukcesu. Tak to właśnie jest we Wszechświecie w innych wymiarach. Służba innym to jest to, za czym podążacie automatycznie po osiągnięciu wyższych poziomów. Nikt nie jest do tego zmuszany, ponieważ nie jest to potrzebne – jest zupełnie naturalnym poszukiwanie możliwości bycia pomocnym osobom potrzebującym. Ten impuls pochodzi z wewnątrz, kiedy czujesz miłość do bliźniego. Kochamy was i jesteśmy pełni podziwu dla waszej wytrwałości i determinacji, aby przełamać negatywizm, który istnieje na Ziemi.

Jestem SaLuSa z Syriusza i jestem dumny z więzi, która nas wszystkich łączy.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Przetłumaczyła Ewa


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |