Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, November 18, 2011

SaLuSa, November 18, 2011 Thrive

Kiedy koncentrujecie się na przyszłości, powinniście odczuwać dookoła siebie wznoszącą energię, a jeśli nie, dajcie sobie czas by odprężyć się w spokojnym otoczeniu i tam na pewno ją poczujecie. Nie ma potrzeby dźwigania ciężaru świata na waszych ramionach, pozwólcie mu znaleźć drogę do jego końca, bo to jest cechą charakterystyczną tych czasów, w których żyjecie. Powinniście być wystarczająco pewni co do waszego przeznaczenia, aby wierzyć, że znajdujecie się na granicy wielkich zmian, które wprowadzą was na inną drogę pozostawiając za sobą stary paradygmat. Wznoszenie się jest waszą przyszłością, jeśli pragniecie je osiągnąć i wiele wysiłku jest wkładane w to, aby każdy z was był w kontakcie z prawdą. Czy stanie się to częścią waszych przekonań, przez zastąpienie fałszywych nauk, jest to każdego osobisty wybór.

Nadszedł czas, abyście stali się odpowiedzialni ze swoją przyszłość i nie polegali na innych, zwłaszcza jeśli nie macie pewności, że mówią prawdę. Tu właśnie dochodzi do głosu wasza intuicja, której będziecie mogli zaufać o ile nie pozwolicie, aby wasze ego dyktowało wam coś przeciwnego. Nieraz ludzie są niechętni porzucić swoje ulubione teorie i wolą żyć z niepewnością jak z towarzyszem podróży. Rozumiemy jak trudno jest uznać fakt bycia oszukiwanym przez tych, którym okazaliście zaufanie. Gdy jednak zdecydujecie się być sobą, przekonacie się, że znajdziecie wiele informacji i przewodnictwa, które was poprowadzi właściwą drogą.

Kiedy szukacie celu życia, zacznijcie od uznania faktu, że istnieje tylko Jeden Bóg, w którym zawarte jest całe życie. Mówiąc inaczej oczyśćcie wszelkie zewnętrzne pozory dotyczące różnych religii będących do siebie w opozycji, ponieważ żadna nie ma monopolu na prawdę. Jak już mówiliśmy, wasze życie jest nieśmiertelne i nie jesteście ciałem, gdyż zmieniacie formę za każdym razem kiedy się inkarnujecie. Mimo tego wasza dusza będąca iskrą boską jest niezniszczalna i wzrasta przez doświadczenia ewolucyjne zawsze starając się osiągnąć wyższe wymiary oraz Źródło Wszystkiego Co Jest. Jeśli możecie przyjąć te słowa jako prawdziwe, da wam to podstawę, aby wzrastać i stawać się bardziej oświeconymi.

Większość ludzi słyszała o Mistrzach i kiedy oni będą przebywać na Ziemi, ich nauki pozwolą wam zorientować się jak jesteście zaawansowani w waszych wierzeniach. Niektórzy znajdą się w sytuacji, w której nie mają szczególnych wierzeń i poczują, że nie są gotowi by podjąć decyzję dotyczącą zmiany kierunku swojego życia. Nie będą oni zmuszani do niczego innego, lecz wyraźnie nie będą przygotowani by wyjść z 3W. Zatem, będą kontynuować swoje doświadczenia w tym samym wymiarze, aż zdecydują się przebudzić. W żadnym wypadku nie należy traktować tego jako porażkę, gdyż to jest wasz wybór jak długo chcecie przebywać w określonym wymiarze. Prawda jest taka, że kiedy zamieniacie się w Istoty Światła, macie silne pragnienie dążenia do wyższych wymiarów.

W waszej starożytnej historii znajduje się wiele referencji do bogów, którzy przybywali na Ziemię i bardzo często nazwano ich “Ci, którzy przyszli z nieba”. Trudno byłoby znaleźć bardziej trafne określenie i oznacza dokładnie to, co mówi. Teraz, kiedy już zapoznaliście się z naszymi statkami na waszym niebie, zdajecie sobie sprawę, że to odnosi się do Istot z Kosmosu. Kilka tysięcy lat temu byliśmy widziani przez Człowieka jako bogowie i to tłumaczy utrzymywanie tego w tajemnicy przez tak długi czas. Jednak nie wszystkie kontakty były w intencji niesienia pomocy i niektórzy skorzystali z waszych wierzeń, ze są bogami, co spowodowało niewłaściwą interpretację prawdziwych zamiarów naszego kontaktowania się z wami. Lecz cieszymy się, że obecnie większość z was traktuje nas jak Istoty Światła. Z nastaniem wysokich wibracji, które będą istnieć na Ziemi, nie będzie już możliwe, aby istoty o niskich wibracjach dostały się na Ziemię.

W drugiej połowie przyszłego roku, Lemurianie, którzy są waszymi starożytnymi Braćmi i Siostrami dołączą do was z Wewnętrznej Ziemi i wraz z innymi odwiedzającymi będziecie się wiele uczyć. Będzie więcej niż wystarczająca ilość pomocy w różnych projektach, do których będziecie wezwani. Oczywiście to nie zakończy się ze Wzniesieniem, ponieważ jest to początek nowej ery współpracy, aby wynieść was do poziomu Galaktycznych Istot. Tak więc najbliższe lata będą naprawdę ekscytujące, i również osiągniecie taki poziom, gdzie zmiany w waszym ciele fizycznym przezwyciężą stany, które wcześniej prowadziły do ​​starzenia się.

Powiedzieliśmy wam już wiele o zmianach w przyszłości, ale musimy dodać, że nie wszystko wydarzy w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Jednak szybkość, z jaką będą one nadchodzić będzie was bardzo zajmować. Wasz poziom świadomości został podniesiony 11.11.11. i nadal będzie wzrastać w dalszej przyszłości. W związku z tym staniecie się wszechwiedzący i zasłużycie na prawo miana Mistrza. Pamiętajcie, że kiedyś osiągnęliście już taki wysoki poziom świadomości, lecz kiedy popadliście w dualizm utraciliście wiele z niego.

Kochani, my z Federacji Galaktycznej zebraliśmy się w te ostatnie dni ostatniego Kabała, który może zaoferować teraz tylko symboliczny opór, gdyż ich moc została poważnie osłabiona. Zawsze byliśmy w stanie podróżować na waszym niebie dość bezpiecznie, a od czasu do czasu dowiadywaliście się o rozbitych statkach, należały one niezmiennie do intruzów, takich jak Szaraki i ich przyjaciół Reptylianów. Wkrótce będziemy czuć się swobodniej i będziemy bardziej otwarci w podróżach wokół Ziemi, gdyż naszym zamiarem jest, aby więcej z was zobaczyło nasze statki. Wkraczacie w okres dużej aktywności na Ziemi i poza nią. Ta Boska data Ujawnienia szybko się zbliża i niezbędne przygotowania do jego ogłoszenia muszą być zrobione.

Jestem SaLuSa z Syriusza i chciałbym zobaczyć waszą radość i wzruszenie kiedy pierwsi z was zostaną zaproszeni do wejścia na nasze statki. Możemy opowiedzieć wszystko co chcielibyście wiedzieć na temat nas i naszych statków, lecz nie zastąpi to doświadczenia z pierwszej ręki w celu doznania prawdziwych wrażeń. Poznanie nas rozproszy także jakiekolwiek ostatnie wątpliwości odnośnie nas. Kiedy mówimy, że wysyłamy wam naszą miłość, jest to coś, co rzeczywiście poczujecie w naszej obecności.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Przetłumaczyła z hiszpańskiego Ludmiła, edycja Krystal


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |