Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, May 23, 2012

SaLuSa, May 23, 2012

Wzniesienie trwa już od wielu lat tak, aby was nie obezwładniało. Zostało ono delikatnie przyśpieszone i teraz dostrzegacie różnicę oraz jak to na was oddziałuje. Jest to na wiele sposobów subtelny proces podnoszenia wibracji tak, abyście stopniowo mogli absorbować coraz więcej. Zbyt duża dawka energii w krótkim czasie mogłaby zaszkodzić waszej ewolucji, dezorganizując tych, którzy wolniej reagują. Wpływa to na wszystkie dusze w taki czy inny sposób, z którego to powodu niektórzy mają objawy mogące być przypisane do nieprawidłowego działania systemów w organizmie.

Teraz prawdopodobnie możecie zrozumieć, dlaczego w dniu 21-go grudnia 2012 roku, napływ wysokich energii ze względu na zrównanie waszego Słońca z Wielkim Centralnym Słońcem odzieli tych, którzy są gotowi do Wzniesienia od tych, którzy jeszcze się nie do tego przygotowali. Wybór jak zawsze należy do was lecz nie przejmujcie się tym, jeżeli jesteście osobami, które pragną pozostać w obecnym wymiarze. Nie ma to żadnego znaczenia dla waszej ewolucji w dłuższej perspektywie, gdyż szanse na Wzniesienie nadal będą pojawiały się cyklicznie. Oczywiście, jeżeli skoncentrujecie swój umysł na tym celu przez czystą siłę woli i szczerą intencję, możecie wznieść się w każdej chwili indywidualnie.

Bóg określił taki mistrzowski plan eony czasy temu, który zapewni, że ten cykl zakończy się triumfem dla tych, którzy poszukują drogi powrotnej do Światła. Przez wiele żyć w najniższych wibracjach we Wszechświecie, wychodziliście z tych ziemskich doświadczeń znacznie lepsi niż byliście wtedy, kiedy tam zeszliście. Niekoniecznie cieszylibyście się z patrzenia wstecz na niektóre z waszych żyć, gdyż wasza ewolucja prowadziła was czasami przez bardzo negatywne doświadczenia. Najprawdopodobniej nie rozpoznalibyście siebie jako tych samych, którymi jesteście dziś. Nie jest to wcale koniecznością, lecz jeśli mimo to będziecie nalegali, wszystko będzie wam odsłonięte z informacji przechowywanych w Rejestrze Akaszy.

Każde życie każdej duszy jest archiwizowane i naturalnie, te życia, które wznosiły was są tymi, które uznawane są za te najważniejsze. Pamiętajcie, że przez wiele waszych żyć, w miarę waszego postępu, jesteście łączną sumą waszych doświadczeń. Nic nie pozostaje dla was bez pewnej wartości, dla której to macie ułożony plan życia. Wybieracie z tego, co potrzebne jest do waszej dalszej ewolucji i mądrzejsze głowy niż wy sami, zawsze są pod ręką, aby doradzić wam to, co jest dla was najlepsze.

Wasze Anioły Stróże zazwyczaj pozostają z wami życie po życiu i jest to ich droga służenia wam i Bogu. Ochraniają was was, a jednocześnie prowadzą przez wszelkie nieprzyjemne doświadczenia, które mogliście wybrać do przeżycia. Nie leży to w waszym najlepszym interesie, aby unikać ich, gdyż będą one tylko wracały do was ponownie. Uczcie się tego, czegokolwiek musicie się nauczyć, a wtedy zazwyczaj nie będziecie proszeni o ponowne doświadczenie tego.

Wielu z was, że tak powiem, dotarło już w tej chwili do końca tej drogi i intuicyjnie będziecie wiedzieli, że tak jest. Wasz ostateczny okres czasu na Ziemi będziecie mieli pod należytą kontrolą i minie on dość gładko w miarę jak będziecie doświadczali wewnętrznego spokoju. Pochodzi to z wiedzy o tym, że osiągnęliście już wasze cele i potrafiliście zerwać więzi z ziemskimi powiązaniami, które wam dłużej już nie służą. Oczywiście ci, którzy jeszcze nie do końca wyczyścili siebie z tych więzów, czym dłużej w tym trwają, tym mniej as one atrakcyjne.

W tym czasie, kiedy niektóre najbardziej zdumiewające zdarzenia będą się odbywały, polegamy na pracownikach Światła, aby pomagali tym, którzy będą przerażeni tym co się dzieje. Przez krótką chwilę będzie się wydawało, że wszystko obraca się w gruz i częściowo tak będzie się działo. Jednak wszystko to było przewidziane i zaplanowane jako sposób do pozbycia się wszystkiego co stoi na waszej drodze do pokojowego rozstrzygnięcia waszego życia. Rozwiązania waszych problemów są nam znane i razem z naszymi sprzymierzeńcami szybko o wszystko się zatroszczymy. Jest to tego rodzaju informacja, której ludzie potrzebują i wkrótce będzie ona zaadresowana do całego świata tak, że wszyscy usłyszą nasze głosy.

Nastąpi seria rewelacji, które na wiele sposobów zaszokują was wszystkich, gdyż bez względu na to, jak sie czujecie przygotowani, to jest niemalże pewne, że poruszą was znacznie głębiej. Niektóre z tych roszczeń będą absolutnie niewiarygodne i nie będą podane wszystkie ich szczegóły, aby zaspokoić ludzką ciekawość, lecz aby po prostu zwrócić uwagę na obrzydliwe zbrodnie przeciwko wam. Wyjaśni to co was intrygowało i niewątpliwie pozwoli wam zrozumieć dlaczego tak wiele zbrodni pozostawało bez kary przez ostatnie pięćdziesiąt lat lub dłużej. W rzeczy samej, moglibyście cofnąć się do Drugiej Wojny Światowej i zastanowić się dlaczego tak niewiele osób ze ścisłej czołówki zostało pociągniętych do odpowiedzialności za swoje zbrodnie przeciwko ludzkości. To była zmowa, Kochani, gdzie większym zainteresowaniem pośród wielkich mocarstw było przechwycenie informacji, poprzez pozwolenie na przyłączenie się do nich zbrodniarzy, zamiast postawienia ich przed sądem.

Nie ma żadnego znaczenia jak dawno temu te zbrodnie zostały popełnione lub dowody zniszczone, gdyż my możemy cofnąć się w czasie w celu ich odzyskania. Nie ma ucieczki od sprawiedliwości i prawdy, a nic innego poza prawdą nie może być lepiej zidentyfikowane niż tym czym jest. To nie jest w celu przestraszenia was, ale kiedy zejdziecie z tej Ziemi, te same reguły mają zastosowanie, gdy przegląd waszego życia ma miejsce. Nie możecie nawet okłamywać samych siebie, tak jak to niektórzy czynią, aby przekonać siebie, że fakty są inne, niż naprawdę są. Nie moglibyście tego dokonać w inny sposób, gdyż jak inaczej można uczyć się, jak nie własnych błędach? Wszyscy je popełniacie i nie jestescie za nie oceniani, lecz po prostu uważane są za doświadczenia.

Powiedzielibyśmy tylko, smakujcie wspaniałych przeżyć, których doświadczaliście na Ziemi, gdyż już nigdy więcej nie będą takie same. Czasami przechodzenie z jednej skrajności w drugą zwiększa głębie waszych doświadczeń. W przyszłości wasze życia będą bardziej stabilne i będą biegły równym rytmem i nie będzie żadnych skrajności, o ile ich sami nie wybierzecie. Przygody będą waszym sposobem na życie i będą wam dawały ogromną satysfakcję. Jednak bez względu na to jak daleko będziecie podróżowali, wasi bliscy będą od was oddaleni tylko o jedną myśl, a z chwilowymi towarzyszami podróży będą łatwo osiągalni.

Jestem SaLuSa z Syriusza i widzę możliwości, które są przed wami i cudownie jest móc wam o tym mówić, że wygraliście. Wszystko okaże się być takim, jakim jesteście skłonni uwierzyć, że jest. Lecz jest niemalże pewne, że będzie to lepsze niż sobie wyobrażaliście.

Dziękuję SaLuSa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Przetłumaczyli Sławek i Viola, edycja Krystal - Transformacja 2012


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |