Home > > Montague Keen - August 14, 2011

August 14, 2011

Aby przejść przez ciemność musicie usunąć wszystkie swoje wątpliwości oraz strach. Zastanówcie się nad tym do czego służy iluzja. Wtedy będziecie gotowi by wejść w Światło, by objąć wolność, która została wam odebrana. Wasze myśli są kontrolowane za pośrednictwem fal dźwięku. Kiedy (ciemni) chcą wprowadzić zamieszanie łatwo stwarzają sytuację do manipulowania masami czekając, kiedy nadejdzie destrukcja. Strach nie zna konsekwencji, więc zgadzacie się prawie ze wszystkim co wasz rząd proponuje jako rękojmię bezpieczeństwa. Tak działa przez cały czas. Aparat propagandy jest z góry przygotowany by wywołać w ludziach tyle strachu ile tylko jest to możliwe. Ci, którzy się buntują powinni zrozumieć, że są wykorzystywani i służą dla celów tych, którzy są u władzy. Mogą oni teraz wprowadzić jeszcze większą kontrolę, by nie dopuścić do waszego przebudzenia na rzeczywistość. Będący u władzy boją się MILCZĄCYCH, SPOKOJNYCH DEMONSTRACJI I PROTESTÓW, ponieważ pokazują one prawdziwą siłę narodu. A że policja stała z boku i obserwowała zamieszki, powinniśmy powiedzieć wam, że było to zorkiestrowane w określonym celu. Wasze podatki idą na ochronę policyjną, jednak patrzyli oni biernie jak podpalano domy i pomieszczenia służące do prowadzenia interesów. Chrońcie się wzajemnie, wszyscy jesteście więźniami Spiskowca Ciemności. Aż ta myśl nie zarejestruje sie w waszych głowach, nie będzie możliwy wasz krok do Światła. Patrzcie na podżegaczy zamieszek jak na ofiary Kabala: dane jest im odczuć, że są bez wartości. Żyją w przytłaczających warunkach. System wychowawczy i edukacyjny zawiódł ich. Nie mają pracy ani przyszłości. Ich umysły są kontrolowane przez muzykę i telewizję. Są pozbawieni nadziei i bezbronni w świecie materialistycznym stworzonym rozmyślnie przez Kabala, by trzymać was w pożądaniu tego, co według nich nie będziecie nigdy w stanie osiągnąć.

Weroniko, dziś po otwarciu poczty elektronicznej miałaś łzy w oczach, gdy zobaczyłaś na stroniewww.extraterrestrials.ning.com informacje o Wzgórzu Tara *, centrum waszego wszechświata, miejsce święte o wielkim znaczeniu. Prawdziwie przysłużyli się ludzkości poprzez umieszczenie tej wiadomości, aby wszyscy mogli ja zobaczyć i sami ją zbadać. Pomimo, że wzrastałaś w Irlandii, szkoły były w rękach kościoła Rzymsko-katolickiego. Dlatego nigdy nie powiedziano wam o waszym wielkim dziedzictwie. Cała historia, której was nauczali jest zupełnie fałszywa. Koniecznie należy pozbawić Irlandię kontroli Watykanu, aby mogła otworzyć się na swoją przeszłość. Przyszłość rozpocznie się wtedy, kiedy Irlandia połączy się z Duchem. Wtedy wszechświat się odnowi. Żaden kraj nie był bardziej kontrolowany przez siły zewnętrzne jak Irlandia. Irlandczycy cierpieli przez wieki w nieprzerwanym ucisku, aby nie dowiedzieli się kim są. Nastał moment, aby pozwolić Irlandii uwolnić się spod jarzma Watykanu i powrócić do swojej Religii Miłości.

Watykan wie, że 1000 lat ich panowania dobiegł końca. Przyszedł moment na prawdę. Nastał czas, aby zwrócili wszystko co splądrowali na całym świecie i aby Bóg Miłości powrócił. Teraz dostrzegasz ważność przemówienia wygłoszonego przez Premiera, Enda Kenny. Otworzył on drzwi do ponownego połączenia z tym, kim jesteście. Wykonał bardzo ważne zadanie dla planety. Z tego powodu zostanie uznany. Watykan kontroluje szkoły, szpitale i rządy. Upewnili się, abyście nigdy nie poznali prawdy o Irlandii. Ukryli ją bardzo dobrze. Watykan kontroluje wasze życia od urodzenia aż do śmierci, wywołując w was strach przed śmiercią i ognistym piekłem stworzonym po to, aby mieć nad wami kontrolę. Śmierć jest tylko przejściem do istnienia w innym wymiarze – bardzo piękne doświadczenie. Powiedz do ludzi w Irlandii, że my działający w Duchu upominamy się o to wielkie dziedzictwo. Uznajcie kim na prawdę jesteście. Wszystko to musi nastąpić zanim świat będzie mógł uzyskać prawdziwe oświecenie.

Żyjecie teraz w Czasach Ostatecznych. Toczy się prawdziwa walka między ciemnością i światłem. Spiskowiec ciemności nie chce zaakceptować tego, że nie nastąpi to, co dokładnie zaprojektowali. Ich przejęcie świata nie ziści się. Są do takiego stopnia aroganccy uważając, że Ziemia należy do nich i mogą usuwać ludzi do woli, kiedykolwiek tylko tego chcą, poprzez wojny oraz choroby tworzone w laboratoriach. Lecz są oni już usuwani. Te wiadomości są przed wami tajone.

My, po tej stronie życia jesteśmy na odpowiednim torze. Robimy postęp w wielu dziedzinach. Jest jeszcze wiele co trzeba wprowadzić lub usunąć. To nie może nastąpić z dnia na dzień. Potrzebujemy waszego wkładu na Ziemi. Chodzi o wspólne działanie. Razem odniesiemy sukces. To jest ta chwila. To jest wasz świat. Uzurpatorzy muszą stąd odejść. Ich system kontroli rozpada się. Pracując wspólnie możemy ułatwić przejście dla wszystkich. Pragnienie wolności jest podstawowym instynktem człowieka. Warto o nią walczyć. Już prawie to osiągnęliście. Jaka będzie radość po obu stronach życia, kiedy ponownie zjednoczymy się w miłości i harmonii!

Kierujemy naszą wdzięczność dla strony internetowej Extraterrestrials za asystowanie nam w objawianiu prawdy i oświeceniu tego, co było ukrywane w związku z ważnością Irlandii. Jest to transcendentalny krok.

Dbaj o siebie, kochana. Tak, powracasz do zdrowia, lecz jeszcze wymagasz opieki. Przyjmując objawiającą się Prawdę, pomaga się w Przejściu.

Moja miłość cię prowadzi. Twój kochający Monty.

Montague Keen, przekazała Weronika Keen, 14 sierpień 2011


Website: The Montague Keen Foundation
Przetłumaczyła z hiszpańskiego: Ludmiła, edycja według oryginału: Krystal

*Dodatek od tłumacza

Odsyłam do podanych adresów stron internetowych, aby dowiedzieć się na temat Wzgórza Tara.

www.tpi.poznan.pl/index.php?pid=83

http://archeologiawirlandii.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?588539

http://obiezyswiat.org/index.php?gallery=7717Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.