Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Kris Won, April 6, 2012

Kris Won, April 6, 2012

E S M E R A L D A


Pozdrowienia dla wszystkich naszych braci i sióstr.

Mówi do was Esmeralda, członek załogi małego statku kosmicznego prowadzonego przez komendanta Espallana, który przedtem do was przemawiał, jak również moja siostra Salomé, która też już kontaktowała się z wami. Jeszcze pozostają dwaj członkowie załogi naszego statku, którzy w odpowiednim czasie też będą chcieli skontaktować się z wami.

Kris Won, przez którego do was przemawiamy, zna ich imiona.

Moja szczególna misja na statku polega głównie na zbieraniu, klasyfikowaniu oraz, w kilku przypadkach, zmianach genetycznych próbek roślin, które zbieramy na powierzchni Gai, jak również z dna morza.

Realizuję także sztuczne przetwarzanie fotosyntezy w tysiącach drzew na wszystkich kontynentach, z tego powodu musimy stale przemieszczać się z jednego miejsca Ziemi na drugi w waszych lasach, na nizinach i łańcuchach górskich.

W niektórych przypadkach poddaję specjalnym obróbkom formacje skalne niektórych gór, wąwozów itp .. by nie dopuścić do postępującej erozji, która na dłuższą metę doprowadzić może do zniszczeń. Czasami też pracuję z bryłami lodowców w takich miejscach między innymi, jak Grenlandia, Antarktyda albo Alaska, gdzie ochładzamy wydzielające się gazy, by uniknąć topnienia lodowców w konsekwencji wzrostu temperatur planetarnych, spowodowanego rozbłyskami waszej gwiazdy, Słońca.

Wielu uważa, że “efekt cieplarniany” jest produktem wydalania gazów do atmosfery takich, jak aerozole albo spaliny samochodowe czy też turbiny samolotów – chociaż wpływa to tylko w małym stopniu negatywnie na zanieczyszczenie waszej bardzo bogatej w tlen atmosfery. Tym niemniej muszę powiedzieć, że główną przyczyną wzrostu temperatur w tych ostatnich latach, są wzmożone wybuchy na Słońcu, które przedostają się do waszej atmosfery w postaci promieniowania oraz bardzo intensywnego gorąca.

Im bliżej Słońca znajduje się planeta waszego Układu Słonecznego, tym intensywniej podlega efektom tych potężnych rozbłysków, które wydarzają się w jego koronie, a wasza planeta jest trzecią najbliższą waszej gwiazdy, za Merkurym i Wenus.

Ten wzrost wybuchów na Słońcu wyraźnie widoczny w waszych obserwatoriach astronomicznych jest sprowokowany przez wejście waszej gwiazdy razem ze wszystkimi planetami układu słonecznego w pas będący pod bezpośrednim wpływem działania cząstek świetlnych i radioaktywnych pochodzących z Centralnego Słońca Drogi Mlecznej, zwanej przez was Galaktyką.

Ten wpływ Centralnego Słońca na wasze Słońce umożliwia w idealny sposób, aby Kosmiczny Ogień zbiegał się z Indywidualnym Ogniem w każdym z was. Jest to najodpowiedniejszy sposób jaki Stwórca wszystkich Wszechświatów zdecydował się zastosować, by pomóc wszystkim istotom zrealizować skok kwantowy, którego już zaczynacie doświadczać, a który wzniesie was do 5 – tego Wymiaru. Umożliwi on całkowite odrodzenie waszego metabolizmu oraz molekularnych konfiguracji, doprowadzając was do stania się ponownie istotami posiadającymi strukturę bardziej krystaliczną i półprzeźroczystą, a nie cielesną i nieprzezroczystą, jakiej obecnie używacie.

Jak wam już mówiłam, moje zajęcie na statku, który komenderuje Espallán, dotyczy prac związanych z biologią, używając waszej terminologii, chociaż forma pracy naszych biologów wyprzedza o lata świetlne biologów na waszej planecie. Mając do dyspozycji archaiczne środki, którymi dysponują wasi naukowcy, nigdy nie moglibyśmy wykonać naszej pracy na poziomie planetarnym tak jak to robimy, działając zarówno w królestwie minerałów jak i roślin, na lądzie, oceanach, morzach, rzekach i jeziorach.

Teraz muszę kontynuować moją pracę, chcę tylko jeszcze przypomnieć, że czas, który będziemy spędzać z wami, wykorzystamy do pracy nad utrzymaniem i ochroną planety oraz do przygotowania terenu do zamieszkania przez nową rasę ludzką, która będzie zaludniać tę bardzo piękną i tak specjalną planetę we Wszechświecie: Gaję.

Przesyłam wam uścisk braterski.


Źródło: Esmeralda
Channeling przez: Kris Won
Przetłumaczyła Ludmiła


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy
Share |
Tsū
Join the Galactic Channelings Community on Tsū!
Tsū is the only social network that shares its revenues with its members.
It works through invitation only, so you can use this link
to create a profile.