Home > > Kris Won, June 9, 2011

Kris Won, June 9, 2011

Adama
Bylem królem Atlantydy.  W tamtym czasie mieszkańcy Ziemi byli bardziej obeznani ze swoimi subtelnymi ciałami, z których emanowało dużo życzliwości i zrozumienia, w kierunku jedności, która naprawdę istnieje pośród wszystkich istot zamieszkujących Kreacje Boska.

W tamtym czasie mieliśmy radość z życia, dzieląc miedzy sobą nasze doświadczenia i życiowe obserwacje  i ucząc się od siebie nawzajem , nie tak jak dziś, gdzie większość ludzi chce mieć przewagę w każdych okolicznościach, aby zdobyć więcej bogactwa albo być bardziej szczęśliwymi w życiu niż inni.

Musicie zdobyć się na wysiłek, by rozbić skorupę, gdzie Matrix stworzony przez Ciemnych zamknął was jak w futerale i by w końcu wyjść z niego na zewnątrz. Kiedy rozbijecie skorupę, która trzymała was w wiezieniu i kompletnej ignorancji, wtedy ,wolni od iluzji w której Ciemni was zanurzyli, każdy z was uleci oswobodzony ku świetlanym i wspaniałym miejscom przeznaczenia, oczekujących każdego z was, zgodnie z wasza karma.

Ale właśnie z tego powodu jest niezbędne, by uczynić tytaniczny wysiłek i by  posiadać ugruntowana decyzje, w celu PRZEBUDZENIA SIĘ,  a nie, żeby znów wpaść w sen wiekowy.  To nie jest łatwe zadanie, w istocie, ale dlatego właśnie macie w tym momencie cala rzesze Kochających Istot, które dają wam swoje wsparcie we wznoszeniu się do wysokości ,których nigdy nie poznaliście, a które są dużo bardziej REALNE niż ten świat, który wy myślicie ze jest rzeczywisty ,a w którym żyliście każdego dnia swego życia aż do dzisiaj.

Niektórzy spośród was się przebudzają i robią to bardzo dobrze-bravo!– garstka z was jest w pełni przebudzona i nie ma już dla nich mozliwosci  powrotu, poniewaz Prawda utrzymuje ich dobrze zakotwiczonych w duchowej Rzeczywistości ,która to oni już ciągle żyją.

Ci którzy są już w pełni przebudzeni, (nie ci którzy zaczynają się przebudzać) wiedza bardzo dobrze, ze nie mogą zatrzymywać tej wiedzy tylko i wyłącznie dla siebie; wiedza, ze powinni nią się dzielić z reszta ludzi, a szczególnie z tymi, którzy teraz się przebudzają. Oni również wiedza– i nie muszą tego czytać w żadnej książce lub internecieze teraz, bardziej niż kiedykolwiek indziej, potrzebna jest krytyczna masa to znaczy; minimalna ilość ludzi otwierających swoje oczy na nieszczęścia istniejące w świecie, a które zaoferowali wam Ciemni (dzięki czemu mogą być ciągle panami tego świata) i pokazać Drogę wszystkim innym, którzy się jeszcze nie przebudzili na te Prawdę (o Ciemnych).

To dlatego Adriano, (Adriano jest jednym z naszych hiszpańskich tłumaczy, naszego teamu. Jest on malarzem i właścicielem nowej strony internetowej
Despertando.me – Kees, GalacticChannelings.com ) zainspirowaliśmy ciebie do nazwy twojej Wystawy Artystycznej :”Road to the Truth” Droga do Prawdy
i ty wiesz o tym, ze to My zainspirowaliśmy ciebie do tej nazwy, prawda? (on uśmiecha się)

Bylem królem w zamierzchłych czasach, kiedy przepiękny i jedyny w swoim rodzaju kontynent dumnie wznosił się ponad wodami waszej planety Gai.
Teraz jestem znany jako Adama i wy wiecie (poniewaz jest kilka stron które mówią o mnie w Internecie) ze obecnie jestem liderem wspólnoty, która żyje pod ziemia, w podziemnym mieście zwanym Telos, które fizycznie znajduje się pod górą Mount Shasta w Stanach Zjednoczonych.

Kiedy duchowy proces Wzniesienia nastąpi wśród ludzkości (rezydującej) na powierzchni naszej ziemi wówczas wiele drzwi zostanie otworzonych dla każdego z was i to będą te Portale poprzez które wiele cywilizacji nawiąże z wami kontakt i zapewni wam jedyna w swoim rodzaju okazje do nauki wznoszenia waszych serc,przede wszystkim, a dopiero później naucza was nowych technologii ,by wasze życie było latwiejsze i mniej zależne od przymusu pracy całodniowej, by tylko moc przetrwać.
Ażeby osiągnąć te krytyczna masę potrzebna do tego ,by wzniesienie ludzkości się urzeczywistniło wystarczy po prostu, ze będziecie słuchać rad tego kto żył znacznie dłużej na Gai niż wy, od niepamiętnych i prastarych czasów.

Przede wszystkim, ci z was którzy się przebudzają a żyją w sąsiadujących miejscowościach powinni gromadzić się razem i prowadzić grupy medytacyjne, by w ten sposób urzeczywistnić  wyłaniającą się energie, która obejmie cale wasze otoczenie i pomoże wznieść świadomość wszystkich żyjących w obrębie tego obszaru.
Po drugie ,kontaktujcie się poprzez internet z ludźmi, którzy również podnoszą swój poziom świadomości i choć mieszkają daleko, nawet na innych kontynentach to jednak  czujecie klarowne i wyraźne pokrewieństwo z nimi, „tak jakbyście ich zawsze znali” oraz braterskie uczucia ,które was jednoczą ,pomimo faktu,ze wogóle nie znacie się na fizycznym planie.
Z cala pewnością na subtelnych, czy wewnętrznych planach  znacie się już dobrze i razem pracujecie.

I wreszcie ,starajcie się utrzymywać mentalna czystość oraz wzniosłe uczucia w waszych sercach, by tak chronić siebie przed wpływem  i pociągiem do łatwego,ale egoistycznego życia,za pomocą którego Ciemne Siły desperacko próbują utrzymać swoja władzę nad wami. Ich działania są już desperackie,poniewaz doskonale wiedza ,ze za każdym razem coraz więcej ludzi się przebudza.

To jest ten inny powód ,ze cie zainspirowaliśmy, byś wezwał swoje nowe ramie kontrataku ,braterska wspólnotę „Despertando.me”. Jesteś zaskoczony?
Nic nie dzieje się przypadkowo. Jesteś zawsze prowadzony i bardzo dobrze odpowiadasz na nasze inspiracje. Tak kontynuuj,poniewaz wszystko co się zdarza jest w zgodzie z Planem zaprojektowanym przez Subtelne Istoty,  które bardzo dobrze przewidziały każdy krok,prowadzący do pokonania Ciemnych Sil.
Możecie świadomie liczyć na nasze wsparcie,poniewaz nasza pomoc jest niezbędna w tym momencie, aby Boski Plan mógł się zamanifestować na Gai.
W każdym bądź razie początkowy wysiłek musi wypłynąć od was ,tak to się dzieje w obrębie wszystkich granic Uniwersum.

Liczcie na nas, a my liczymy na was
Niech tak będzie. I tak jest
Adama

Przetłumaczył Jarek Esse,  Transformacja 2012

Kanał: Kris Won
Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy
Share |

Would you like to ask a question to our brothers in Alpha Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alpha Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.