Home > > Kris Won, June 4, 2011

Kris Won, June 4, 2011

Maj przygotował teren, aby Czerwiec wydał swoje owoce. Los szczęścia jest rzucony.  Będziecie obserwować  wspaniałe wydarzenia, które pojawią się w tym  i w następnym miesiącu i będą jeszcze obecne w Sierpniu, w jedynym i niezapomnianym lecie. Lato, które pozostawi   zasianą drogę , aby jesień zebrała swoje owoce i zaświtała spektakularna i całkowicie odnowiona zima.

Tak, moi bracia, bądźcie uważni, dlatego że ten rok będzie bardzo specyficzny. Jeśli mi  pozwolicie, nie utożsamię się, gdyż posłaniec nie jest ważny, ważne jest przesłanie. Czas  udowodni, że moje słowa są prawdziwe i spełnią się  w bardzo krótkim terminie, w bliskiej już przyszłości!

Bądźcie  jedynie uważni,  czuwajcie!, i nauczcie się rozpoznawać  znaki na niebie, dowody występujące na ziemi, przesłania światła przekazywane przez umysły kilku posłańców kontaktu i czujcie się uprzywilejowani uczestniczyć w tym Wielkim Dziele jako członkowie  ekipy, która zagra rolę w tej pięknej historii, z ładnym zakończeniem.

Błogosławię Was  w imieniu mojego Ojca, który was nigdy  nie zaniedbuje oraz mojej Matki, która  odziewa  was bez przerwy, przelewając  Swoją nieskalaną  i bosko macierzyńską Miłość do waszej jeszcze uśpionej świadomości.

Bądźcie zawsze  szczęśliwi, bez względu na to co sie wydarzy i nie patrzcie w przyszłość ze strachem albo niepewnością, lecz z pełnym zaufaniem,  że Stwórca Wszechświata przynosi nasienie Nowej Ziemi, aby posiać je w waszych sercach. Napełnijcie je miłością i uczuciem braterstwa! I przekazujcie tam, gdzie idziecie, nasycajcie tą Miłością wszystkie istoty, z którymi się spotykacie.

Kochajcie, kochajcie, kochajcie, błogosławcie, błogosławcie, błogosławcie, bez przerwy.

W Imieniu Boga wszystkich.

Źródło: Anonimowe

Kanał: Kris Won

Tłumaczenie: Przetłumaczyła Ludmiła


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy
Share |

Would you like to ask a question to our brothers in Alpha Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alpha Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.