Home > > Alpha Ship, December 20, 2010

Alpha Ship, December 20, 2010

Artist's impression of the Alpha Ship

Pozdrowienia ze Statku Alfa!

Z najgłębszych i najbardziej ukrytych zakątków przestrzeni płyną błogosławieństwa od Wspaniałych Istot, błogosławieństwa które docierając do mentalnej, astralnej i fizycznej atmosfery waszej planety, wypełniają wszystkie zamieszkujące nią istoty Miłością i Braterstwem. Ich błogosławieństwa, dobre życzenia i modlitwy napełnione są intencją pomocy Ziemi i mieszkańcom w osiągnięciu Wniebowstąpienia w tych najbardziej pomyślnych chwilach, kiedy wasz układ słoneczny zaczyna przemierzać skraj energetycznego wpływu Centralnego Słońca Galaktyki.

Jest tu tyle cudownych dusz, inkarnowanych i nieinkarnowanych, które oferują swoją pomoc w tak ważnym momencie! Gdybyście mogli ujrzeć je wszystkie tak jak my (nieinkarnowane dusze, podróżnicy z odległych miejsc Galaktyki i dalszych przestrzeni, dusze zamieszkujące wnętrze Ziemi i oczekujące was z otwartymi ramionami oraz wreszcie, zaawansowane istoty ludzkie), bylibyście zachwyceni będąc świadomymi współpracy i wsparcia na jakie możecie teraz liczyć!

My, wasi bracia ze Statku Alfa, jesteśmy nieskończenie małą cząstką tych olbrzymich hord Świetlanych istot które wkraczają obecnie w waszą trójwymiarową płaszczyznę. Przybywają, podobnie jak my, ze pomocą abyście mogli rozwijać się duchowo, jako że właśnie duchowy wzrost jest tym, co umożliwi wam skok do kolejnego cyklu Gai i który zarezerwowany jest dla was z ogromną radością z naszej strony.

Gdybyście mogli dzielić z nami tą wizję, gdzie setki, tysiące waszych bratnich dusz budzą się na rzeczywistość i pragną uwolnić z przytłaczającego jarzma Sił Ciemności!

Powiedzcie sobie głośno i wyraźnie, że nie chcecie być już częścią tego wielkiego kłamstwa w które kazali wam wierzyć; że nie chcecie widzieć już siebie jako „grzeszników”, lecz zgodnie z prawem i rodowodem jako istoty boskie; jedynym grzechem jest uczucie winy które dźwigaliście ze sobą za popełnione błędy z poprzednich wcieleń a które jest przez to wyłącznie tworem waszej wyobraźni; jednym słowem, powiedzcie że nie życzycie sobie dłużej zamieszkiwać otoczenia trójwymiarowego. Powiedzcie, że jesteście gotowi by współistnieć jako bracia i siostry w miłości, braterstwie i obopólnej kooperacji w świecie piątego wymiaru.

I jeśli to co mówimy będzie głoszone przez wielu (można to osiągnąć, uwierzcie nam!), wówczas wasze Wniebowstąpienie do Nowej Ziemi będzie zapewnione i stanie się faktem w krótkim okresie czasu jaki został wam na doświadczanie świata 3D, gdyż dla nas jedyne co istnieje to wieczna teraźniejszość.

Zostaniecie wówczas przez nas przywitani jako nowi członkowie Galaktycznej Federacji, członkowie z pełnymi prawami którzy osiągnęli to, owszem z naszą pomocą, lecz przede wszystkim poprzez własne zasługi, owoce pracy wielkiej części populacji dzielnie starającej się uwolnić z uścisku tych, którzy wciąż chcą mieć nad wami kontrolę.

Daremny pościg, gdyż wasze Wniebowstąpienie jest umiejętnie zaprogramowane! Daremny i bezcelowy wysiłek, gdyż ich dni są policzone!

Miejcie wiarę wy wszyscy którzy jesteście w głębokiej desperacji, ponieważ nie chcecie pozostać w świecie zdominowanym (do dziś) przez Siły Ciemności. Jak robiłem to już wielokrotnie, proszę was raz jeszcze o cierpliwość, ten długo wyczekiwany przez nas wszystkich dzień nie jest już daleko i większość z was go dostrzeże.

Teraz was zostawiam i mam nadzieję że uczucie nadziei wzrosło, dopóki nie skontaktujemy się z wami ponownie od drugiej strony waszych komputerów.

Ku wkrótce-ustanowionemu braterstwu, pokojowi i harmonii wśród wszystkich istot ludzkich na Ziemi!

Pokój i Miłość

Źródło: Komandor Sohin

Przekazał: Kris Won

Tłumacz: Boogy - Przebudzenie - Wielka TransformacjaWould you like to ask a question to our brothers in Alpha Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alpha Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.