Home > > Alpha Ship, January 16, 2011

Alpha Ship, January 16, 2011

Artist's impression of the Alpha Ship

Pozdrowienia ze Statku Alfa!

Niczym na złożonej i wyrafinowanej szachownicy, wszystkie figury białe (Lightworkers) i czarne (reprezentowane przez siły ciemności) toczą ciężką bitwę w której obie strony zaangażowały się w walkę jakiej nikt jeszcze nie widział. Stawką jest hegemonia i kontrola samej ludzkości na Ziemi, wraz żywymi istotami które ją zamieszkują; przedstawicielami zwierząt, roślin oraz królestwami dev i żywiołaków.

Obie strony wiedzą o co walczą, dlatego ich zmagania stały się tak zacięte i bezlitosne. Większość z was nie ma najmniejszego pojęcia o tym co teraz się dzieje. Sytuacja cały czas się rozwija i możemy poinformować, że z początku gdy zaczęliśmy się z wami porozumiewać poprzez naszych channeler’ów, przewaga leżała po stronie ciemności; z czasem, w rezultacie naszych wspólnych działań (w okolicach roku 2008) potęga obydwóch sił rosła, do chwili gdy wreszcie się zrównały; teraz, wraz z początkiem 2011r. możemy z wielką radością i satysfakcją stwierdzić: szala zwycięstwa przechyliła się na stronę zjednoczonych przedstawicieli Światła i ducha!

Wyobraźcie sobie wielką zmianę jaka nastąpiła w przeciągu zaledwie kilku lat! Biorąc pod uwagę, że nie byliście przebudzeni na rzeczywistość, nie wiedzieliście co dzieje się z rządami które w tajemnicy prowadziły rozmowy z cywilizacjami z innych światów, ani o kontroli sprawowanej przez kilka osób które za zamkniętymi drzwiami decydowały o działaniach, wojnach, o chorobach i środkach potrzebnych by je leczyć przez setki, setki lat, oczywistym jest że to co zostało osiągnięte w zaledwie kilka lat zupełnie zaskoczyło ciemnych.

Ten element zaskoczenia okazał się być decydującym o zwycięstwie, jakie my (przedstawiciele Światła) w tej chwili osiągamy niszcząc przy tym berło potęgi dzierżone przez tych, którzy od zawsze atakowali waszą wolność, równość i braterstwo, zawsze działali tchórzliwie ze swych ciemnych schronów i nigdy nie pokazywali twarzy, żeby chociaż mieli (ale nie mieli) jakiekolwiek sumienie, dokonali tak strasznych czynów okrucieństwa na całej ludzkości.

Wieczny Ojciec zdecydował, że czas ich kontroli nad istotami ludzkimi dobiegł końca i dał nam znacznie większą swobodę w kwestiach dotyczących planety. To tworzy łańcuch światła, który daleki od utraty swej siły, staje się dłuższy i potężniejszy za każdym razem gdy rozpalamy światło w waszych sercach, które usychały z tęsknoty przez wasze podporządkowanie się przez stulecia, każda nowa istota ludzka – przebudzona na rzeczywistość – służy niczym katalizator budzący kolejne istoty ludzkie z którymi się spotyka, przez co pole działania które My stworzyliśmy na początku rozszerza się i szybko mnoży z arytmetycznym przyspieszeniem.

Dzieje się tak dzięki wsparciu i współpracy wszystkich nas jako całości; głównym powodem sukcesu jest wzrost krytycznej masy istot które się budzą na prawdę, że wszyscy jesteśmy jednością, w rzeczywistości jedną Galaktyczną Istotą zmanifestowaną w niezliczonej ilości kształtów zamieszkującą szeroką, niemal nieskończoną liczbę planet i gwiazd we Wszechświecie.

W efekcie, gdy tylko istota zrozumie iż nie jest od niczego odseparowana, i że jest niczym kropla w międzygwiezdnym oceanie formującym Niebiańskie Ciało Boga, przestaje brać udział w grze tych licznych sił na planecie i staje się częścią Galaktycznej Federacji Światła, mimo że wciąż na indywidualnym poziomie, do czasu gdy Gaja dokona całkowitego przejścia by móc istnieć obok wszystkich istot które ją zamieszkują i której są częścią.

Wraz ze wzrostem ilości Światła w sercach wszystkich istot ludzkich oraz liczby Pracowników Światła służących podniesieniu całego globu, zapewniamy że osiągniemy sukces w awansowaniu ludzkości zamieszkującej tą piękną, niebieską planetę na właściwą pozycję w Międzygalaktycznej Konfederacji Światów.

Idźcie wciąż do przodu, nasi bracia i siostry i nie oglądajcie się przy tym za siebie, kroczcie bez strachu i w absolutnej pewności oraz wiedzy, że stawiacie pierwsze kroki pozwalające wam wkroczyć w Nową Ziemię, będącą prawdziwą Ziemią Obiecaną o której mówią wasze święte księgi.

Pokój i Miłość,

Źródło: Komandor Sohin

Przekazał: Kris Won


Tłumacz: Boogy - Przebudzenie - Wielka Transformacja


Share |

Would you like to ask a question to our brothers in Alpha Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alpha Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.