Home > > Alpha Ship, December 29, 2010

Alpha Ship, December 29, 2010

Artist's impression of the Alpha Ship

Pozdrowienia ze statku kosmicznego Alfa!

Prawdziwie wspaniałe są kroki podjęte przez Galaktyczną Federację, by naruszyć wewnętrzne struktury sił ciemności i przywrócić kontrolę siłom Światła, które w przeszłości ukierunkowywały ludzkość przez tysiące lat.

Możliwe, że powyższa informacja, brzmi dla was trochę jak scenariusz „Gwiezdnych Wojen”, jednak możemy was zapewnić, że jest to coś, co się właśnie dzieje i jest tak prawdziwe, jak kryzys ekonomiczny, którego obecnie doświadczacie.

Ze wszech miar, światowy kryzys ekonomiczny wydaje się wam bardziej realny, ponieważ doświadczacie go „na własnej skórze”, zaś postępy ku Wzniesieniu, o których was informujemy, są jak na razie oparte na wierze w nas, w nasze istnienie i naszej wspólnej walce (my i wy jako tworzący wspólny front) przeciwko duszom ciemnej strony, która was podbiła.

W tej sytuacji, sugerujemy wam, byście na nowo posłuchali swego serca i wyciągnęli wnioski zgodnie z uczuciami płynącymi z waszego wnętrza, płynącymi z ducha waszego serca do waszej niższej jaźni. Pozwólcie prowadzić się intuicji a zapewniamy was, że dobrze się to wam przysłuży.

Musicie wiedzieć, że moment pierwszego kontaktu, tak bardzo wyczekiwany przez nas i przez was coraz bardziej się zbliża i wkrótce się zmaterializuje. Będzie to już bardzo niedługo, ponieważ tak jak już wam mówiliśmy na początku, podjęliśmy znaczące kroki w skali globalnej i zaangażowane są w nie wszystkie odwiedzające was cywilizacje.

Rasy Syriuszy i Swanów, które stale pracują razem zaangażowane we wspólnym wysiłku przywrócenia światła, pokoju i harmonii w całej Galaktyce, odgrywają główną rolę w planie, który zada tajnemu rządowi (składającemu się z zaledwie kilku wysoko postawionych osób) potężny cios. Uderzenie to, zdestabilizuje ich i sprawi, że poczują się zdezorientowani, ponieważ nie wyobrażają sobie, że moglibyśmy zadziałać z taką szybkością i zręcznością.

Kris-Won, nasz kanał komunikacyjny prosi nas telepatycznie, byśmy wyrazili się jaśniej jeżeli chodzi o naturę tego wydarzenia; Niestety podanie większej ilości szczegółów w tym względzie nie byłoby zbyt fortunne. Skorzystajcie z tego, co powiedziałem wam już wcześniej, by wasze serca emanowały szczęściem a nadzieja rozświetlała z większą intensywnością wasze zmęczone umysły, niespokojne o wyzwolenie się z uciskającego was jarzma ciemnej strony.

Niezmiernie cieszymy się mogąc przekazać wam dobre wieści i nadal zachęcamy was, niestrudzone ludzkie istoty do pracy na rzecz szybkiego ustanowienia instytucji wewnętrznego rządu Światła Planety Ziemia. Pracujcie, pracujcie i jeszcze raz pracujcie by wibracyjna zmiana miała miejsce w krótkim okresie waszego linearnego, trójwymiarowego czasu.

Wasi ziemscy Świetlni Pracownicy i nasze liczne kosmiczne, niebiańskie, anielskie, pozaziemskie oraz astralne zastępy zjednoczone jako wspólny front, niczym taran zburzą mury tych, którzy znaleźli azyl w swoim egoizmie i próbują opierać się zmianom!

Nie będzie już więcej miejsca dla tych o lodowatych sercach i tych o chciwych umysłach! Obiecane przez nas zmiany spowodują pojawienie się o wiele bardziej uduchowionej i altruistycznej ludzkości. Będą to osoby, które nie są egocentrykami, skupionymi jedynie na swoim własnym dobrobycie lecz zainteresowane poprawą ogólnych warunków funkcjonowania społeczeństwa. Będą ze wszech miar wspierać wzniesienie się ludzkości na wyżyny nieznane przedtem ludziom na tej planecie.

Kiedy nasz kontakt stanie się rzeczywistością, będziemy w stanie pomóc wam się rozwinąć i ewoluować w kilka krótkich lat, co w innym przypadku zajęłoby wam wieki a nawet tysiąclecia, gdybyście nie otrzymali od nas tej pomocy.

Nikt z nas nie zna do głębi Boskiego Planu, który począł się w Jego Kosmicznym Umyśle; wiemy jednak, że jego materializacja powiedzie się tu, na fizycznej płaszczyźnie gdzie żyjecie i że nasze zmagania z ciemnością, która charakteryzuje mroczne byty, wysoko postawione w strukturach władzy, prędzej czy później zostaną uwiecznione sukcesem.

Możecie być tego pewni, ponieważ Bóg będąc twórcą wszelkich zdarzeń nie może przegrać – Nigdy!

Chcielibyśmy zaszczepić w was nasz optymizm, który wypływa z naszej ufności w udany rozwój Boskiego Planu. Dlatego też, chcielibyśmy przekazać wam ten optymizm, byście mogli iść przed siebie z silną wiarą i ufnością. Zostawcie za sobą wszelkie lęki i kroczcie, kroczcie naprzód każdego dnia pewnym krokiem, z podniesionym czołem i pełni dumy wiedząc, że będziecie współtwórcami rozkwitu Nowej Ery na tej planecie.

Przekazuję wam swoje błogosławieństwo, które przeze mnie otrzymujecie od Najwyższego Bytu.

Pokój i Miłość

Źródło: Komandor Sohin

Przekazał: Kris Won


Tłumaczył: Tomasz Ługowski


Share |

Would you like to ask a question to our brothers in Alpha Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alpha Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.