Home > > Kris Won, October 22, 2011

Kris Won, October 22, 2011

Pozdrowienia ze Statku Alfa!

Wprowadziliśmy kilka ulepszeń co do mentalnej łączności z naszymi kanałami, aby nasze polecenia mogły docierać do was wszystkich z większą wiernością i czystością oraz, aby nasze wiadomości posiadały możliwie jak najmniej interferencji ze strony osób przyjmujących nasze przekazy.

Nie znaczy to, że mielibyśmy dużo problemów dotyczących tego tematu w minionych miesiącach, lecz teraz niektórzy z was są przygotowani jako kanały i dostrzegamy, że mogą mieć miejsce nieświadome interferencje ze strony nowych osób kanalizujących nasze przekazy z powodu ich wierzeń oraz posiadanej wiedzy. I temu, oczywiście, musimy zapobiec do maksimum naszych możliwości.

Dzieje się tak zawsze ze wszystkimi sprawami; wszystkie wprowadzane innowacje w stosunku do schematu początkowego muszą otrzymać nowe wzorce tak, aby meta nakreślona początkowo mogła być osiągnięta w sposób zadowalający. Obok nowych zmian i aktualizacji muszą nastąpić pewne dopasowania, aby globalna praca ostatecznie osiągnęła wszystkie zamierzone cele.

Nowe kosmiczne energie o bardzo wysokim natężeniu spływają na planetę aby towarzyszyć procesowi wznoszenia ludzkości oraz pozostałych istot żyjących na Gai.

Przygotowaliśmy kilka utajnionych jeszcze miejsc, dlatego, że nie chcemy, aby zostały one odkryte przez ciemne siły, które walczą jeszcze nad utrzymaniem kontroli politycznej, ekonomicznej i społecznej nad ludzkością. Są one przygotowane, by przyjąć, magazynować, podtrzymać i zarządzać tymi energiami, aby ich ogromna moc nie płynęła w sposób niekontrolowany przez atmosferę, powierzchnię i wnętrze skorupy ziemskiej oraz przez oceany i morza.

Bez tych punktów zogniskowania, gdzie są przetwarzane te energie kosmiczne schodzące na Gaję, cała jej powierzchnia fizyczna, eteryczna, astralna i mentalna doznałaby tak silnych wstrząsów, które niewątpliwie sprowokowałyby trzęsienia ziemi, trzęsienia w oceanach, ruchy płyt tektonicznych oraz masowe wybuchy wulkanów, które do tej pory były uśpione.

Nawet byłoby możliwe, że budowa fizyczna planety nie wytrzymałaby tak wielkiego ciśnienia i zostałaby rozsadzona na biliony kawałków, powodując całkowitą destrukcję planety oraz wspaniałego wachlarza życia, które ona utrzymuje na swojej powierzchni.

Lecz aby do tego nie doszło skonstruowaliśmy punkty zakotwiczenia dla tej monumentalnej energii przybywającej do waszego świata jakby seria wystrzałów z karabinu maszynowego. Zostało wyznaczonych łącznie siedem punktów w różnych miejscach planety, w których już znajdują się istoty spośród nas zamieszkujące w każdym z nich, aby zająć się ich optymalnym funkcjonowaniem.

Kiedy dojdzie między nami do Pierwszego Kontaktu, zajmiemy się nauczeniem niektórych z was manipulować naszą technologią, abyście już sami kontynuowali utrzymanie tych siedmiu punktów zakotwiczenia wszystkich energii gwiezdnych przybywających z Kosmosu.

Ze statku Alfa pozdrawia was
Komendant Sohin i cała jego załoga.

Kanalizował Kris Won

Tłumaczyła Ludmiła


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy
Share |

Would you like to ask a question to our brothers in Alpha Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alpha Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.