Home > > Kris Won, May 30, 2011

Kris Won, May 30, 2011

Jestem Mistrzem Kut-Humi,
Kochane moje dzieci, cieszę się, że mogę być z wami jeszcze raz.  Lubię komunikować się  z różnymi  kanałami, aby w ten sposób nie przyczyniać się  do tego, by ego osób  kanalizujących dawało mu poczucie, że jest jedynym posiadającym  umiejętność  przekazywania moich przesłań kierowanych do wszystkich  braci i sióstr w Bogu.
Kanał, przez który teraz do was  przemawiam słuchał muzyki przez słuchawki w celu dostrojenia się, lecz pomimo tego, że muzyka którą słuchał jest bardzo ładna,  poprosiłem go, aby włączył  Bacha, gdyż jego muzyka bardzo mi się podoba!  Szczególnie jego Toccata d- moll, bardzo lubię  ten utwór.

Kiedy żyłem w  ciele fizycznym w mojej ostatniej inkarnacji, dzieliłem moje odosobnienie w  tybetańskiej grocie z duchowym bratem Mistrzem Morya, który przebywał w  grocie  znajdującej się naprzeciwko. Obaj mieliśmy zwyczaj interpretować utwory muzyczne na naszych fortepianach i to był utwór, który najbardziej lubiłem interpretować.
Johann Sebastian Bach był geniuszem  muzyki i gdyby żył chociaż kilka  lat dłużej, uraczyłby nas  kilkoma arcydziełami więcej. Lecz w tej epoce osoby umierały wcześnie.
Jestem świadomy, że wielu spośród was dostrzega jaki jest obecnie świat i  pyta jak to  jest możliwe, że nadejdzie Nowa Era Pokoju, Miłości i Światła w tej epoce kryzysu ekonomicznego  i w tak wzburzonym  świecie.

Lecz wam mówię, że te ruchy społeczne, które obecnie mają miejsce, najpierw w północnej Afryce, następnie w Hiszpanii, są przygotowaniem do odnowy politycznej, społecznej i ekonomicznej w całej Europie, które zmienią wasz świat. Te ruchy nie są niespodziewane, nie zdarzyły się przypadkiem, ani nawet  nie traktujcie ich  jak  społeczne konflikty umiejscowione w kilku krajach z poważnymi  wewnętrznym problemami.  Te konflikty społeczne są preludium do rewolucji, która zmieni świat.  Nie będą krwawe jak rewolucja francuska albo rosyjska, lecz będzie  to rewolucja  pokojowa, w której człowiek skromny, prosty i pokorny stanie twarzą w twarz z potężnym i  powie mu, że nie podoba mu  się taki świat oraz sposób jego zarządzania przez nich.

Naród stanie przed potężnymi, popatrzy  im w twarz i powie, że pragnie świata, w którym będzie więcej  równości i szans dla wszystkich, a nie  jak obecnie, gdzie tylko niewielu korzysta z pracy,a cierpienie jest udziałem prawie wszystkich. Tunis, mały kraj arabski,  był pierwszym w przebudzeniu się ze swojego letargu i pomógł obudzić inne kraje świata arabskiego.  Hiszpania robi teraz to samo z walecznością i nieustraszonością stawiając do walki wszystkich swoich rodaków, nade wszystko młodzież, której generacja nie pozwala stratować  się przez tych, którzy pysznią się władzą.

Nie przez przypadek Hiszpania jest krajem, który stanie się punktem zapalnym dla całej Europy. Rozpoczęło się również nieśmiałe przebudzenie w Islandii, ale jest  ona krajem zbyt małym by zarazić swoim przykładem  inne kraje europejskie. Wybraliśmy Hiszpanię, by rozpocząć rewolucję społeczną w Europie z kilku powodów.  Główną przyczyną jest to, że Hiszpania jest krajem niezmiernie strategicznym, przez bycie pomostem między starą Europą i Ameryką Łacińską (to znaczy, jest połączeniem między Europą i Ameryką). Równocześnie jest bardzo interesująca łączność między Europą i światem arabskim  z powodu sytuacji na południu kontynentu. Jest jeszcze  inna przyczyna;  młodzież hiszpańska jest bardzo bojowa i wie jak działać z inteligencją, tak jak uczył Mahatma Gandhi, w sposób wolny od przemocy i współpracy z tymi, którzy utrzymują  pozycje zwierzchnictwa oraz polityczną i finansową władzę.

My, Wniebowstąpieni  Mistrzowie z Białego Bractwa, z naszej ukrytej pozycji lecz w sposób wiarygodny, wspomożemy zmianę, która nadchodzi, zmianę , która będzie następować  stopniowo na całym świecie wschodnim i zachodnim.  Knot jest już zapalony i los rzucony.  Wiedzcie, że możecie liczyć na naszą aprobatę i  pomoc jakiej my wam udzielimy.
Pozdrawiamy  Was ze  świętych  kryjówek Braterstwa Mistrzów Wzniesionych.
Niech Miłość i Mądrość kierują wszystkimi waszymi krokami.Kanał: Kris Won

Tłumaczenie: Przetłumaczyła Ludmiła


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy
Share |

Would you like to ask a question to our brothers in Alpha Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alpha Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.