Home > > Sheldan Nidle - March 1, 2011

March 1, 2011

4 Ahau, 18 Zac, 7 Ik


Selamat Jarin! Powracamy by kontynuować naszą dyskusję z wami. Gaja zwiększa swoje sygnały ostrzegawcze dla ludzkości świadczące o tym, że nadszedł moment wielkiej transformacji zleconej przez liczne dekrety Nieba. Ci, którzy nadal używają oszustw  by przedłużyć  czas swojego panowania także są ostrzegani, że Niebo pragnie, aby zmiany nastąpiły natychmiast! Zgodnie z tym poinstruowaliśmy nasz personel dyplomatyczny oraz łączności, aby jasno dali im do zrozumienia, że jakiekolwiek przyszłe opóźnienie nie jest godne polecenia. Tymczasem, nasi Ziemscy Sojusznicy pracują wnikliwie, by wykonać brakujące zadania  a  my z naszej strony, zleciliśmy serię wydarzeń, aby popchnąć realizację pozostałych zadań.  Te działania zbiegają się w punkcie naszej linii czasowej, która została wyznaczona przez Niebo oraz niebiańską  hierarchię. Jesteśmy zobowiązani do realizacji tych zmian i zaalarmowaliśmy różne rządy, że nie będziemy tolerować statusu quo gdy  te daty zostaną osiągnięte. Nasza przewaga technologiczna udowodniła wystarczająco, że mówimy poważnie.

Ostrzeżeniom tych buntowniczych  rządów towarzyszyły  dowody  naszych umiejętności w formie neutralizacji wielu z ich tajnej technologii  i zamierzamy poszerzyć sferę tych działalności w miarę, jak  zbliżają się wyznaczone daty. Kładziemy nacisk na  nasze rozwiązanie przez „zdobycie” wielu liderów naczelnych rządów by  dać im pewność z pierwszej ręki,  że określone wymagania z naszej strony muszą być natychmiast uwzględnione. Używamy  bardzo podstawowych sposobów by podkreślić te punkty, lecz musimy udowodnić  spiskowcu ciemności fakt, że nasze  możliwości i zdolności znajdują się daleko poza ich zasięgiem. Ponadto, ta siła ma cel boski i nie może być zatrzymywana, aż główne cele tej misji zostaną spełnione. Ostatecznie powiększyliśmy nasz stopień  interwencji i jesteśmy skupieni na usunięciu ciemności i jej poddańczych gangsterów władzy. Przygotowania do waszego okresu przejściowego są bliskie osiągnięcia maksymalnej prędkości i mamy nadzieję, że spiskowiec ciemności zrozumiał, że nastał moment ich bezwarunkowej abdykacji.

Spiskowiec ten rządził światem w przeróżny sposób od ponad dwunastu i pół tysięca lat. Nie jest przedmiotem dyskusji uznanie, że jego królestwo rzeczywiście się zakończyło i  dlatego też my początkowo uznaliśmy za stosowne użyć „aksamitnych rękawiczek”  w naszych negocjacjach z nimi. Oczywiście, to zbliżenie nie zaprowadziło nas bardzo daleko, do tego stopnia, że przeszliśmy do następnego etapu  przejęcia kilku z ich nadzwyczaj cennych działaczy i ta akcja uświadomiła ich sytuację. Jednak nawet ta taktyka nie poruszyła ich. To doprowadziło do  wyżej wspomnianego uprowadzenia, i to naprawdę zwiększyło ich predyspozycję do uważności! W związku ze szczegółami dotyczącymi ich bezpieczeństwa, zostało tym liderom pokazane w prosty sposób, że nie mogą zatrzymać naszych akcji. Obiecaliśmy więcej takich działań  i udowodniliśmy wszystkim, że nasze siły idą daleko poza to co stosowaliśmy dotychczas. Ta próba  naszej stanowczości doprowadziła do nadzwyczajnych, pilnych spotkań  rady inspicjentów ciemności, które jednak nie doprowadziły do większych ustępstw. W związku z tym musieliśmy zastosować inne  rozwiązania,  aby pozbawić działania znaczną ilość tajnej technologii  rządowej. To nareszcie naprawdę przykuło ich uwagę!

Naszym celem jest umożliwić  naszym Ziemskim Sojusznikom usunięcie tych tyranów z ich mocy i w konsekwencji dać wam zaczerpnąć wolności, suwerenności i pomyślności, na  którą w pełni zasługujecie. Przygotowania w waszym świecie osiągnęły etap, gdzie te warunki  mogą  się łatwo manifestować i naprawdę  ludzkość  zademonstrowała  jasno, że  pragnienie  tych przez Boga nadanych  praw  płonie gorącym płomieniem w waszym wnętrzu. Niebo popiera całkowicie wasze życzenia przejawiane w sercu i nasza misja jednomyślnie postanawia, aby te warunki zamanifestowały się zanim dojdzie do  pierwszego kontaktu. Dlatego skierowaliśmy naszych Sojuszników Ziemskich na taką drogę, która doprowadzi do ich realizacji dla wszystkich. Jesteśmy świadomi ogromnych frustracji i pozornie nieskończonych opóźnień, do których dochodzi; my także szanujemy te dzielne dusze, które łączą się, by pokazać wrodzoną moc, która te życzenia może generować. Wasze globalne społeczeństwo  jest w  ogniu krzyżowym i można namacalnie wyczuć, że nastał moment  dla zasadniczej zmiany. I naprawdę, to się już manifestuje teraz!

W miarę jak posuwacie się  w procesie  przejścia, pierwszą rzeczą, jaką zauważycie będzie chaos rosnący na całej planecie. Ten chaos  oczywiście powoduje  proporcjonalny  wzrost  waszych frustracji,  która  prowadzi  do licznych  ulicznych akcji w celu obalenia niektórych rządów. Chociaż spiskowiec może mieć  przewagę,  otwiera to także różne sposobności dla światła!  Niestabilna scena ostatnich  globalnych wydarzeń  zapowiada wielkie  zmiany gotowe, aby pojawiły się na horyzoncie. Nasi  Ziemscy Sojusznicy są bliscy upewnienia się, że główne rządy w waszym świecie nie mają przyszłości, co dla nas również jest podstawowym warunkiem.  Przedstawiliśmy tym zrzeszonym z władzami ciemności wiele nieodpartych uzasadnień, aby zeszli ze sceny i oczekujemy z ich strony  pełnego  i stosownego wykonania tego polecenia. Wyznaczyliśmy  nasz personel  by im asystował i kontrolował działalność tych rządów w miarę jak będą się poważnie zastosowywać do serii rozporządzeń Nieba.

Zmiany  na powierzchni jakich doznaje  Matka Ziemia są na etapie żywiołowym. Głównym  punktem skoncentrowania  jest Pierścień Ognia na Pacyfiku, gdzie intencją jest rozpoczęcie wznoszenia  się dna morskiego, aby przywrócić Lemurię. To oznacza, że część terenów sąsiadujących z tymi płytami tektonicznymi  są teraz zagrożone i trzęsienia ziemi, jak te w Nowej Zelandii i będą często występować  na łańcuchu  małych  wysp Bożego Narodzenia i Fuji. Cały basen Pacyfiku znajduje  się teraz w wyjątkowym  stanie  co poprzedza podnoszenie  się tych terenów, które połączą brzegi  Australii, Indonezję i szereg innych. Te nowe ziemie na nowo będą rysować mapę Pacyfiku, a to co wyłoni się będzie oceanem, który na nowo obejmie starożytny i długo-zagubiony kontynent i rozdzieli bardziej równomiernie ląd  i morze. Naprawdę  będzie to globalny fenomen!

Powrót Atlantydy jest następną kością niezgody  dla spiskowców, ponieważ każdy ocean zawiera tajemnice, które z trudem utrzymywali w sekrecie.  Ocean Atlantycki zawiera dużo  niezaprzeczalnych dowodów istnienia Atlantydy: stworzone przez człowieka sieci dróg, wielkie piramidy, i obecność fenomenu tajemniczej energii. Spiskowiec działał  bardzo skutecznie by utrzymać te informacje w tajemnicy; wiele ekspedycji badawczych było kontrolowanych  na zlecenie „odpowiednich” władz. Teraz zamierzamy ułatwić  badaczom odkrycie prawdy. Legendarne ziemie Atlantydy istnieją i dobrym miejscem,  aby zacząć poszukiwania  jest  południowy-zachód Kuby oraz teren na morzu między Kubą i Yucatanem. Prosimy  zainteresowanych,  aby  rozpoczęli  poszukania właśnie tam i  podążali za naszymi statkami by znaleźć więcej takich miejsc do swoich badań

Nasza podróż do waszego świata jest najnowszą z wielu; obserwowaliśmy was przez tysiąclecia i nasze badania zrealizowały się we współpracy z Arghatianami. Teraz nastał moment pierwszego kontaktu a to wymaga  boskiego mandatu w celu usunięcia  rządzącego spiskowca. Każda z tych korporacji rządowych wymaga mocnego„ kopniaka” by spowodował ich rezygnację. Jesteśmy zdeterminowani towarzyszyć wam w domaganiu się praw i uzyskać pomyślność, do której macie  prawo jako  suwerenni i wysoce świadomi obywatele Gaji!.  Macie  boskie przeznaczenie i Gaja zna  jego sens tak dla niej jak i dla jej najcenniejszych  ekosystemów. Przychodzimy ułatwić to wszystko  i zagwarantować, że  nadchodzący  następny krok nastąpi w momencie wyznaczonym przez Lorda Surea oraz święte dekrety Nieba.

Dziś mówiliśmy na temat tego, co zostało zrobione,  aby doprowadzić do nadchodzących wydarzeń oraz trochę więcej na temat pierwszego kontaktu. Jesteśmy gotowi aby  ogłosić  ważne  informacje, które przygotują  kroki do  naszego pierwszego formalnego zetknięcia się z wami. Przyszedł czas, aby niektóre istotne wydarzenia miały miejsce w waszym świecie.Wiedzcie moi Drodzy, w Sercu Waszych Serc, że niepoliczalne Zasoby i nieskończone Bogactwo Niebios są zaiste Wasze! Niech Się Stanie! Selamat Gajun! Selamat Ja! (W Syriańskim  Bądźcie Jednością! Radujcie Się!)Website: Planetary Activation Organization
Tłumaczenie: Ludmiła


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemy< previous message | next message >


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Sheldan Nidle,
please let us know and we'll add you to our mailing list.