Home > > Sheldan Nidle - February 22, 2011

February 22, 2011

10 Ben, 11 Zac, 7 Ik

Selamat Jarin! Przychodzimy by kontynuować naszą dyskusję na temat przemian, które zachodzą w waszym świecie. Nasi ziemscy sojusznicy kontynuują rozwój planów, by wprowadzić do globalnego społeczeństwa bardzo potrzebny, nowy system finansowy. Te światowe zmiany są oparte na prawdziwie twardej monecie obejmującej sześć monet głównych. Nadzorowaliśmy utworzenie depozytów złota i srebra w specjalnych miejscach na waszej planecie, aby służyły dwom celom: po pierwsze; ustabilizować wasze globalne waluty i umożliwić wprowadzenie całkowicie odmiennych zasad w celu uporządkowania międzynarodowej działalności bankowej. Po drugie; specjalne umiejscowienie tych zasobów ma na celu wzmocnić główne punkty energetyczne Gaji w najbardziej wrażliwych topograficznych węzłach. Większość narodów zaangażowanych w te skomplikowane pertraktacje zobowiązały się ostatecznie do realizacji tych planów. Teraz pozostają jeszcze do uzgodnienia sprawy związane z logistyką zainstalowania kilku tymczasowych rządów. Te rozmowy znajdują się już w końcowym etapie i oczekuje się , że zostaną zakończone lada chwila. Niektóre kluczowe państwa już zgodziły się na ogłoszenie paktu nowego rządu międzynarodowego.

W międzyczasie, dyskutujemy o kwestii oficjalnego ogłoszenia naszej obecności z różnymi rządami i naszymi Ziemskimi sojusznikami. Pragniemy pojawić się na statkach w pierwszym miesiącu od ustanowienia tymczasowych rządów. Niektórzy chcą odwlec to do połowy drugiego miesiąca. My silnie odczuwamy, że ujawnienie powinno nastąpić jak tylko wstępne ogłoszenie będzie miało możliwość zostać przyjęte i będą zakończone uzupełniające procedury, co zgodnie z naszymi sojusznikami Ziemskimi zawiera się w harmonogramie dwóch tygodni, pomimo, że wielu się z tym nie zgadza. Przeszkody spowodowane przez spiskowca ciemności muszą zostać rozwiązane w decydujący sposób zanim nastanie nasze ujawnienie. Uważamy również jako bardzo istotne, aby nowe technologie już istniejące w waszym świecie jak również te, które my ujawnimy zostały zawczasu podane do publicznej wiadomości, gdyż to może znacząco wpłynąć na sposób, w jaki każdy z was zareaguje na to wstępne ujawnienie. Jednakowoż nowe systemy władzy także potrzebują ostatecznego dowodu, że świat, który powstaje znacznie różni się od tego, który był przedtem. Całkowite ujawnienie i ogłoszenie nowych i zdumiewających technologii doprowadzi do sukcesu!

Te nowe polityki i ujawnienia udowodnią każdemu, że świat w którym żyją dramatycznie się zmienił w pozytywny sposób. To stwarza podstawę dla naszych komunikatów na temat końca waszej podróży do pełnej świadomości. Nasza dyfuzja będzie działać w taki sposób, aby rzucić najkorzystniejsze światło na temat tego, co czeka ludzkość na Ziemi. Inny pozytywny aspekt, to oficjalne przedstawienie Agarthan, waszej rodziny z Ziemi Wewnętrznej, którzy mogą poprowadzić was do naprawdę pouczającej wzajemnej interakcji dotyczącej wszystkiego, co tak nagle wydarza się wokół was. Wasze indywidualne procesy wznoszenia się są unikalne dla każdego z was i zachodzą w genetycznych i epigenetycznych sekwencjach, które was charakteryzują. Wznoszenie jest procesem, który postanowiliście zanim wcieliliście się w tej rzeczywistości i Niebo pozwoliło nam być obecnym w tym działaniu i tworzyć komnaty Światła, które umożliwią wasz skok do pełnej świadomości. Niebo kieruje każdym krokiem waszego wznoszenia i wydało rozporządzenia dla aniołów opiekujących się wami. Ten proces dzieje się zgodnie z agendą osiągającą szybko punkt, w którym wiele faktów powinno zostać podanych do waszej wiadomości .

Pierwszą sprawą o jakiej cała ludzkość musi być powiadomiona to informacja, że proces wznoszenia się przebiega prawidłowo. Druga dotyczy tego, że potrzebujecie teraz konkretnych dat i znaków dotyczących zachodzących i spodziewanych wydarzeń a nie dopiero wtedy, aż staniecie się są całkiem świadomi. Po trzecie, potrzebujecie wielkiej mocy, by ogarnąć to wszystko co się ma dokonać i być pewnym, że cały proces jest bezpieczny i będzie mieć w pełni korzystne zakończenie. To tutaj nastąpi ogłoszenie naszej technologii. Będziemy mogli zademonstrować to co zostanie wprowadzone i zabrać was na różne przejażdżki, aby pokazać wam , gdzie to wszystko się wydarzy. Wasz żywy świat, Gaja, chce abyście w pełni zrozumieli co was czeka. Co więcej, nadchodzący okres przejściowy będzie krótki i wykorzystany na wasze szkolenia oraz na to, abyście w sposób komfortowy dokonali waszej cudownej transformacji. Nasza technologia może nie tylko zademonstrować lecz także pozwolić wam doświadczyć tego, co wam przekazujemy, a to może złagodzić wszelkie wątpliwości, jakie macie na temat tego procesu.

Wasze wzniesienie do pełnej świadomości zostało obiecane przez Niebo eony temu. Przodkowie wasi przybyli do tego królestwa około 900.000 lat temu i ich pierwsze osiedlenie miało miejsce tak na powierzchni Ziemi jak i w jej wnętrzu za pełną aprobatą Gaji oraz jej hierarchii duchowej. Atlantyda była faktycznie ostatnią założoną kolonią Ziemską znajdującą się na powierzchni, podczas gdy w Ziemi Wewnętrznej zostały zbudowały imponujące kryształowe miasta, w których panował nieprzerwany pokój przez prawie 800.000 lat. Atlantyda była cywilizacją, w której po raz pierwszy pozwolono grupom buntowników zjednoczyć się, by stworzyć własny rejon zamiast być rozrzuconymi między wielu różnymi koloniami. Potajemnie Atlanci mieli swój własny odmienny plan ; oni zamierzali stać się przyszłymi władcami planety. Taka sposobność nadarzyła się po raz pierwszy, kiedy około 50.000 lat temu rada Lemurian ustanowiła oddzielne administracje dla każdej kolonii na powierzchni Ziemi.

Około 25.000 lat temu zgubne plany Atlantów wydały owoce przeprowadzając deprawujące eksperymenty, które w końcu doprowadziły ich do zguby. Wtedy, około 13.000 lat temu znaleźliście się w bardzo trudnym położeniu i aby móc przeżyć, zostaliście uzależnieni od tych pochodzących z zewnątrz-z innego świata znanych jako Anunaki, to było ich imię sumeryjskie. Grupa ta należała wówczas do Sił Ciemności, charakteryzował ich świat pełen strachu, wojen, nienawiści, religii i niedostatków, i w ten sposób nauczyliście się żyć na tej ziemi pełnej strachu i pracy. Teraz osiągnęliście punkt, gdzie wszystko ma się zmienić. Staliście się zdolni czerpać mądrość zmagazynowaną w waszym epigenetycznym zapisie, która w połączeniu z procesem wznoszenia się przeobrazi was we wspaniały przykład zmiany dokonującej się na niezmierzonych rejonach galaktyki okupowanej przez dawne dzieci ciemności Anchary.

Ten wasz los jest bardzo ważny dla Federacji Galaktycznej. Wiele osób, które do niedawna sprzeciwiały się nam, teraz niecierpliwie oczekują na powrót do pełnej świadomości. Pochwalamy jak w sposób mistrzowski walczyliście z wieloma przeszkodami w powrotnej podróży i galaktyka jest bardzo zadowolona ze sposobu w jaki wypełniacie dekrety Lorda Surea oraz starania w przygotowaniach do ostatecznego wielkiego parcia w osiągnięciu wzniosłego celu. Mamy zamiar asystować wam a następnie występować w roli mentorów. Jak powiedzieliśmy wielokrotnie przedtem, uwierzcie , że przybywamy, aby pomóc i zapewnić wasz sukces. Spiskowiec ciemności trwa w sprzeciwianiu się temu co ma się wydarzyć, lecz ta sytuacja ma się już ku końcowi. Członkowie zespołu pierwszego kontaktu są gotowi, by stworzyć warunki, które dopełnią waszą podróż. Wtedy będziemy mogli triumfalnie przywitać was w naszych szeregach.

Gaja jest istotą bardzo żywotną! Zawiera w swoim wnętrzu te same energie, które ukształtowały galaktykę około 20 miliardów lat temu. W tamtym czasie byliśmy jedynie duchami boskimi przygotowywanymi do naszej podróży w nieskończenie kształtującej się ciekawości którą jest fizyczność. Od tamtego czasu wszyscy przebywamy w licznych formach i gęstościach, we wdzięku i radości rozwijając plan boski w tych królestwach. Ta długa i zawiła Odyseja została zarejestrowana w setkach książek, które znajdują się we wszystkich gwiezdnych narodach, jedną z nich jest 'Księga Zrozumienia' z Syriusza. Ta księga opowiada o emigracji osób z Vegi do Syriusza B (Akonawei) prawie 4 miliony lat temu. Opowiadania te będą wam udostępnione po ujawnieniu się Agarthan.

Dziś roztrząsaliśmy postęp w waszym powrocie do pełnej świadomości. Pierwszy kontakt jest jednym z końcowych kroków tego działania. Przychodzimy, aby poznać i pozdrowić naszych kuzynów i celebrować wasz triumf. Koniec ciemności! Czas radości jest bardzo bliski! Wiedzcie moi Drodzy, w Sercu Waszych Serc, że niepoliczalne Zasoby i nieskończone Bogactwo Niebios są zaiste Wasze! Niech Się Stanie! Selamat Gajun! Selamat Ja! (W Syriańskim Bądźcie Jednością! Radujcie Się!)


Website: Planetary Activation Organization
Tłumaczenie: Ludmiła


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Sheldan Nidle,
please let us know and we'll add you to our mailing list.