Home > > Sheldan Nidle - June 5, 2012

June 5, 2012

9 Ahau, 13 Pax, 8 Manik

Selamat Balik! Powracamy! Bardzo wiele się dzieje! Brakuje jeszcze przygotowania dokumentów dotyczących różnych prawnych oraz ważnych spraw, które zostaną wkrótce rozwiązane. Istotne jest, aby nasi ziemscy sojusznicy wykonali te zadania i aby zostały wydane końcowe wyroki sądowe, gdyż to opóźnia ostatnie dążenia do zmian, na które wszyscy tak oczekujemy. Kabał wykorzystał nasze prawne harmonogramy, aby zwołać serię “konferencji” w celu przeanalizowania aktualnych globalnych kryzysów i użyć ich do dalszego stosowania swoich oszukańczych sztuczek. Nasze siły obronne były postawione w stan gotowości i monitorują główne punkty zapalne, by zapewnić, że nie wybuchnie nic poważnego. Byliśmy również zaangażowani w ostatnie dyskusje między personelem waszych nowych rządów i naszą grupą łączników. Jest bardzo ważne, aby była utrzymana dobra komunikacja między nami, ponieważ pierwszym ogłoszeniom będzie towarzyszyć strumień bardzo istotnych działań, które muszą nastąpić szybko i bez nieprzewidzianych problemów. Upewnimy się co do tego, dlatego też mamy ekipy pracujące ściśle z waszymi nowymi rządami.

Nasza flota ma za zadanie bezustannie i uważnie obserwować Gaję oraz pytać Duchową Hierarchię jak utrzymać jej względną stabilność, gdyż ustawiczne ograbianie Ziemi z jej zasobów destabilizuje współzależność różnych systemów. Nieustanna eksploatacja waszej planety przez międzynarodowe korporacje i koncerny zakłóca jej osłabioną równowagę, którą staramy się utrzymać dzięki temu, że wciąż naprawiamy wyrządzane nowe szkody. Ta sytuacja będzie trwać tak długo dopóty, dopóki rządy światowe nie zostaną zmuszone zmienić ustaw, które pozwalają na taką malwersację. Ponadto poinformowaliśmy ciemnego Kabała o zmianie miejsca ich procesów sądowych, oraz że będą zawiadomieni o nowych miejscach zaraz po zakończeniu masowych aresztowań. Wykryliśmy, że pewna grupa planuje przerwać te procesy prawne, zanim zaczną się przesłuchania zatrzymanych osobników. Ci, którzy popierają prawdopodobnych zakłócających myślą, że takie działania bez pokrycia ich uratują, ale tak nie będzie.

Tymczasem Gaja stopniowo przygotowuje scenariusz na ogromne zmiany swojego wizerunku. Nasi planetarni naukowcy zauważają duży wzrost anomalii mających miejsce na całej waszej planecie, będące sposobem przygotowywania się Gai na jej szybkie wznoszenie się do piątego wymiaru. Widoczna ilość tych anomalii rzuca się w oczy rozprzestrzeniając się na cały świat; Gaja bardzo poważnie traktuje tę zmianę, ponieważ chce połączyć swój świat wewnętrzny i ten na swojej powierzchni. Przygotowania dla zmiany także poważnie wpływają na wasz Księżyc, którego kołysanie staje się coraz bardziej widoczne powodując, że orbita księżycowa staje się mniej konwencjonalna, gdy reaguje na dziwne zmiany grawitacyjne Gai. Inna anomalia jest wywołana pasem planetoid znajdujących się za albo akurat przed Księżycem w różnych punktach jego orbity. To jest materiał , który będzie użyty by stworzyć wasz przyszły system dwóch księżyców i jest klasycznym przykładem olbrzymich i “niepokojących” zmian, które dzieją się w całym waszym Układzie Słonecznym.

Cały Wasz Układ Słoneczny przechodzi decydujące zmiany w przygotowaniu do waszej nowej rzeczywistości 5D. Wiele grup Elohimów zajmuje się usuwaniem starych siatek i ustalaniem wstępnych zasad waszej nowej rzeczywistości. Widzimy ich codziennie pracujących z waszymi lokalnymi Panami Czasu w przygotowaniu waszej głównej linii czasowej. Ta nowa linia czasowa zapoczątkuje erę pełnej świadomości i święty powrót waszej obecności w Głównej Radzie Federacji Galaktycznej Światła. Wasza obecność zapieczętuje Pokój Galaktyczny i pozwoli wam wziąć udział w wielkim powrocie do Światła tej sekcji fizyczności. Z kolei to doprowadzi do dalszego rozwoju i realizacji planu boskiego. Jesteśmy dumni z tego co realizujecie, aby te wydarzenia przejawiły się tak prędko jak to tylko bosko możliwe. Przygotowaliśmy wasze izby Światła z radością i Miłością do wszystkich. Nadchodzi szybko seria zadziwiających i wspanialych ogłoszeń, które nagle zmienią wasz świat na zawsze.

_____________________________________________

Namaste! Jesteśmy Wniebowstąpionymi Mistrzami! Przybywamy w tym dniu z radością przynosząc dla was interesujące wiadomości. Obecnie ci, którzy pracują pod naszym nadzorem przygotowują zestaw dat wyznaczających koniec ich zadań. Zgodnie z tym, nasi agarthiańscy przyjaciele koordynują z nimi ustalenie planu dla masowych aresztowań oraz następujących po nich różnych ogłoszeń. Ekipy łączności Galaktycznej Federacji bezustannie powiadamiają swoje floty o szybkim rozwoju sytuacji. Rzeczywiście są to czasy błogosławione i ekscytujące dla tej rzeczywistości! Jesteście gotowi do rozpoczęcia przygody, która was wyzwoli od waszych okrutnych światowych przywódców i da wam wysłaną przez Niebo sposobność przywrócenia boskiej świadomości, tak bezwzględnie odebranej wam 13 tysięcy lat temu. Jesteśmy tu, błogosławieni, by pomóc wam powrócić do uniesienia pełnej świadomości.

Zbliżamy się do fazy eliminacji ciemnego kabała. Wkrótce dojdzie do aresztowań na wszystkich poziomach włączając: Prezydentów, Premierów, członków gabinetów rządowych, sędziów, członków narodowych instytucji prawnych, a także dyrektorów i prezydentów banków i ważnych międzynarodowych korporacji i koncernów. Zostaną również zatrzymani wysokiej rangi decydenci kabała. Dzieje się tak, aby odseparować ich od instytucji, z którymi współpracowali zarządzając waszym światem i wszyscy oni będą poddani różnym formom kary. Będą wydane indywidualne wyroki przez wyższych urzędników sądowych szczególnie do tego przygotowanych , którzy rozumieją doskonale implikacje prawne sądów, którym będą przewodniczyć.

Proces izolacji ”specjalnego interesu” od rządów będzie ważną pracą rządów tymczasowych. To jest okres waszej historii, który odłączy wasze globalne społeczeństwo od wszystkiego tego co było przedtem. Niespodziewanie, z dnia na dzień, nie będziecie już wykorzystywani dla kaprysów kabała; będziecie wolni i niezależni. W ciągu następnych 8 do 9 miesięcy otrzymacie ogromną ilość wiadomości od waszych nowych rządów. Sugerujemy, abyście zwrócili szczególną uwagę na te wiadomości, gdyż będą one podstawą tego, co wydarzy się przez następne 6 do 9 miesięcy. W tym okresie czasu nastąpi również nasze przybycie, waszych Wzniesionych Mistrzów. Będziemy manifestować się między wami, by zapoznać was z zakresem duchowej wiedzy, która na początku być może wprowadzi zamieszanie, lecz potem was podniesie i przygotuje drogę waszego odrodzenia duchowego. Naprawdę ludzkość już wkrótce będzie radować się tym błogosławionym czasem!

Dziś streściliśmy wam nasze tygodniowe zadania, by poinformować was o tym, co dzieje się w waszym świecie. Gaja przygotowuje swoje chwalebne wznoszenie się do piątego wymiaru na wszystkie możliwe sposoby. W ten sam sposób, Niebo przygotowuje wszystkich was do Wzniesienia i powrotu do pełnej świadomości.

“Wiedzcie moi Drodzy, w Sercu Waszych Serc, że niepoliczalne Zasoby i nieskończone Bogactwo Niebios są zaiste Wasze! Niech Się Tak Stanie! Selamat Gajun! Selamat Ja! (W Syriańskim Bądźcie Jednością! Radujcie Się!)”


Website: Planetary Activation Organization
Przetłumaczyła z hiszpańskiego Ludmiła, edycja Krystal - Transformacja 2012

Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |